Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fore manje vise - one za ukupan dojam i nisu toliko bitne. Najbitnija stvar za utisak koji pojedinac ostavlja (o ovom slucaju fudbalski menadzeri) je sveukupna harizma. A Klop je poseduje, to je fakat. E sada, da li ce nekada ispasti kontradiktoran, licemeran - generalno gledano los - takodje nije bitno jer ce ga vecina ljudi i dalje voleti - sta god da uradi - ne toliko zbog nacina na koji je to uradio (sa nekim stilom, smekom, ili bez njega) nego bas zbog harizmaticnosti koju siri i tako se cisto fizicki u startu dopadne ljudima.
    Last edited by Sandugp; 02-12-17, 06:55.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Pa Murinjo je zicer da ga mediocre ljudi mrze a Klopp je zicer da ga mediocre ljudi lako zavole.

      Klopp je farbač, fejk korektni gospodin. A pretender...
      Ali jbg, vole ga ljudi, šta da radim. Meni je on bio iritantan i u Dortmundu, jer je prodavao jeftine fore jer je znao da će da budu predstavljene kao neki autentični fazoni.
      Ček, znači moraš da bude specijalan da bi voleo Murinja?

      Jer po ovom tvom tumačenju, većinom prosečni ljudi ga ne vole?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Nikakva (ne)harizma, (ne)simpaticnost, privrzenost klubu i sl. ne utice na opsti utisak i dopadanje, vec uskljucivo pripadnost odredjenim bojama. Meni licno Zoze ima mana, ali tek mi Klop, Pepe ili Konte apsolutno nisu simpa nimalo, jer ono preterano glumatanje, dodvoravanje, vestacka histerija koja ih hvata, prolazi uglavnom kod njihovih navijaca. Uostalom i SAF, iako ne bas uvek sladak, majka Tereza je za ovu cetvoricu, pa ga opet protivnicki navijaci nisu bas voleli, i to samo zbog jednog razloga...visegodisnje apsolutne dominacije.
        Tako da harizma ovde igra malu ulogu, odnosno obojena je.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Speak for yourself,

          meni je Mou bio car i kad nam je pravio muke sa Chelsea-em.
          Ja Kloppa ne mogu da smislim ne zato sto je trener Liverpula (ko klincu mi je Berger bio jedan od omiljenih igrac, gotivio sam i Fowlera i Xabia mnogo). Nemam problema da gotivim menadzera ili igraca iz Liverpula.

          Kao sto sam reko, mene je Klopp uzasno nervirao i kad je bio trener Dortmunda, a dobrim delom i zbog tog Djokovic-Lebron James trulog dodvoravanja i šlihtanja.
          Samo sto su ponenuta dvojica korektni, iako optereceni da ih svi obozavaju. Klopp odmah cim je malo frkica pokaze svoje lice, koje uopste nije šmekersko a ni harizmatično. Meni je posebno trulo, farba ljude, i posebno me nervira zbog toga...

          Ne mora da ima neke veze obojenost. Pep je trener City-a, bio je trener Bayerna i Barce (ta 2 kluba uz Real i Juve najmanje simpatisem u Evropi), pa mogu da kazem da uopste na gajim neke antipatije.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Meni licno Zoze ima mana, ali tek mi Klop, Pepe ili Konte apsolutno nisu simpa nimalo, jer ono preterano glumatanje, dodvoravanje, vestacka histerija koja ih hvata, prolazi uglavnom kod njihovih navijaca.
            tt
            Konte je najveci car medju trenerima,nije mi jasno kome on moze da smeta.Ovoj prvoj dvojici mozemo pripisati te epitete koje si navela.A Zozea posmatram isto kao Ibrahimovica,trolovi,zajebanti,nista sto izgovore ne treba shvatit ozbiljno.Meni licno su jako cesto simpaticni.

            Comment


            • Zanimljive analize licnosti na temi. Bavite se psihologijom?

              Comment


              • Da, Murinjo troluje, jbg, neki ne kapiraju to.

                On subject, drugi gol CFC-a cist faul.

                Comment


                • Znaci zakljucak je da je Mou gospodin?
                  A Pep i Klopp su indijanci?

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Mourinho nije gospodin, ali nikad nije ni farbao ljude da jeste. To je poanta. Uvek je imao taj istup da je izmedju redova troler.
                    Mada se poslednjih godinu i po dana ubedljivo najbolje ponaša. Čak i sa Pepom je ok...

                    Pep nije indijanac, niti je imho odvratan lik.
                    Tu i tamo je pretenciozan. Ali nista prenaglaseno. Dok je kod Kloppa sve prenaglaseno.

                    Ali se niti pravio nikad da je toliko smeker a da ujedno svako malo konentarise neke stvari koje ga niko nije pitao. Šta znaci Kloppu ovo komentarisanje da Brajton nije zasluzio da izgubio proslo kolo? Da United nije zasluzio da pobedi? A on kad nabije protivnika u sesnest i ceo mec pritiska, kuka prvi na neka odugovlacenja, na neki nefudbal. Po n-ti put maliciozno komentarise United iako ga niko nista nije pitao. A samo ispada jadov. Pocevsi oko ceke price sa Pogbom i nacina na koji je to opisao, da bi doveo sad Keitu za maltene iste pare, igraca koji niti je igrao finale LS-a, ni finale EP-a, niti osvojio titule u top5 ligama, niti je bio u best XI na svetu.

                    Shvati kako hoces, veruj ili ne, ali to sto je meni Klopp odvratan, nema nikakve veze sto je menadzer Liverpula. Dispajzujem takve njuške.

                    Comment


                    • 100m=50m
                      Maltene je to to.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Znaci Keitu racunas u funtama, a Pogbu u eurima. Not bad.
                        sigpic

                        Comment


                        • To je vazda pattern računanja Unitedovih transfera. Počevši tamo od Andersona, za kojeg je stvoren mit da je doveden za nekih 35 miliona funti.

                          Fora sa Keitom je što je Liverpool, ovaj Klopp, bio spreman da da 70m funti ovo leto za njega, a slično i za VVD-a, iznad te klauzule koja važi za sledeće leto.
                          A tih 70m funti su samo 19m manje od Pogbinog transfera, koji je btw. u 3 godišnje rate.

                          I tu je cela bizarnost. Daješ sebi za pravo da komentarišeš tudja posla u takvom maniru "To više nije fudbal, ja neću da učestvujem u ovakvom fudbalu, ja bih za te pare doveo 5 vrhunska fudbalera, to uništava fudbal".
                          Da bi onda za manje od 12 meseci sipao novce na Sautempton i na RBL....
                          Last edited by Busby Babe; 02-12-17, 14:35.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Znaci Keitu racunas u funtama, a Pogbu u eurima. Not bad.
                            £49m opet nije ni blizu £89m.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Keita je placen 48 miliona funti, plus izmedju sedam i 15 miliona funti da bi ostao jos godinu dana u Lajpcigu i da bi mogla da se aktivira klauzula odma po engleskim medijima. Transfermarkt kaze da je Keita kostao 63 miliona funti, dok npr. Baskomb kaze da je kostao 55 miliona funti.

                              Pogbin transfer iznosio je 89 miliona funti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da, ali ni 49 nije tih 70ak miliona koliko je Klopp bio spreman da da za Keitu da bi ga imao i za ovu sezonu.

                                To što RBL nije prihvatio ponudu Liverpoola, ne znači da Klopp nije bio spreman da dovede njega za te novce.



                                U suštini "mind your fucking business"
                                ako već se ne držiš strogo tih principa
                                Last edited by Busby Babe; 02-12-17, 14:40.

                                Comment

                                Working...
                                X