Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas tegobno za gledanje...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Sta promasi Jesus
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Dodavanja do beskonacnosti, Gvardiolina igra je uvek bila teska za gledanje

        Comment


        • David, Bernardo Silva, KDB, Zesus, Aguero, koliko napadackog potencijala za direktne igre, a on opet posed. Ali postujem to, nece covek zbog nikog da se menja, proslavio se sa takvu igru i nece da odstupi.
          Ali imao je dosta neuspesnih primera tog poseda, mora bar malo da balansira.

          Prosle sezone ako me secanje sluzi je igrao mnogo direktnije na pocetku, tad kad je povezao koliko, 10 pobjeda, i onda poceo da se vraca na svoje i usledili su padovi i u igri i u rezultati...



          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
          Last edited by Ser Gagi; 12-08-17, 18:17.

          Comment


          • Ma zasto igra sa trojicom stopera Bernardo umesto Otamendija.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Comment


              • Kakva greska u stilu Liverpula.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • De Brujn > David Silva.

                  Razvio se u preozbiljnog igrača.

                  Comment


                  • Šta se ovo vratio Ajrlend u Siti...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      De Brujn > David Silva.

                      Razvio se u preozbiljnog igrača.
                      Ma i jedan i drugi su vrhunski igraci.

                      City rutinski. Najbolje izgledaju zasad. Cekamo jos United i Tottenham.

                      Comment


                      • Fernandinjo tanak. Kao i citava 352 formacija. Grijeh je da se ne upare po strana Mendi/Sane i Voker/Sterling(Bernardo).

                        Mada i ovo je sigurno jer su se usrali od prosle sezone dje su primali gol od svake boranije.

                        Comment


                        • Nisam gledao Siti ali imam De Brujna na fantasiju,kakav je bio ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Ma zasto igra sa trojicom stopera Bernardo umesto Otamendija.
                            Otamendi je najlosiji bio.
                            Mene je najvise interesovao Gabrijel. Ne moze da se kaze da je bio los, stavise imao je nedkoliko odlicnih poteza, pregled igre mu je odlican dobro se krece, otvara, ume pas da odigra maestralno. Gleda, vidi, sve ful, cak je i prodoran driblingom ume da se oslobodi cuvaraa ako treba, ma kompletan igrac. ALI mu je realizacija danas bila na losem nivou, nadam se da ce je popraviti. Ono glavom u prvom poluvremenu na primer nije smeo da promasi.
                            Sve u svemu solidna partija Sitija, sada su po bokovima mnogo jaci, pozadi ce nadam se imati zdravog Kompanija, a Silva i De brujen drze sredinu u svojim rukama (nogama).
                            Sane je prenervozno izgledao, cim je usao napravio je nekoliko gresaka ali se trudi i bori. I to je (za sada) najbitnije. Aguero e takodje dosta masio, ali je dao kada je trebalo.
                            Preozbiljna je ovo ekipa...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Walker kida na desnoj strani, a ja mislim da je trebao otpocetka da krene sa Sane-om, jer tacno se vidi onaj Danilo koliko mu je neprirodno bilo, par puta otvorili lepo stranu i on lik stane okrene se na desnu nogu i pokusa da centrira, nijednom nije bilo opasno. Mendy brat kada dodje, to ce da bude haos.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Nisam gledao celavu prevaru, ali je i prosle godine posle pet kola bio sampion. No s obzirom kakve igrace ima i koliko je para usuo sve osim titule je otkaz.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X