Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi stavljaju u istu kategoriju Arsenal i Liverpul zbog odbrana, a zaboravljaju ko je sve u odbrani falio juce Arsenalu

    Comment


    • Pa ako Venger nastavi da gura ovu formaciju sa 3 pozadi, nece to liciti ni na sta, a posto je tvrdoglav onda ce terati.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Dejan78 View Post
        I prošle godine se nisu davale skoro nikakve šanse Konteu, pogotovo posle debakla protiv nas, ne bih ga ja baš tako lako otpisivao.
        Kako ko....

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Pa ako Venger nastavi da gura ovu formaciju sa 3 pozadi, nece to liciti ni na sta, a posto je tvrdoglav onda ce terati.
          Brate Vengeru je juče igrala druga postava štopera...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Sto Morata Prevarica ne pocinje ?

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Pa ako Venger nastavi da gura ovu formaciju sa 3 pozadi, nece to liciti ni na sta, a posto je tvrdoglav onda ce terati.
              Pa ne moze da lici na ista kada su ti od ta tri pozadi jedan balavac i dva leva beka.

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Brate Vengeru je juče igrala druga postava štopera...
                Ma nije ni druga. Druga bi bila Gabriel Per Holding/Cembers

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Sto Morata Prevarica ne pocinje ?
                  Jedino sto mi pada na pamet je da nije spreman za 90 minuta.

                  Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    У овој лиги ако средиш одбрану и имаш пар индивидуално добрих играча у нападу, шеташ.се лигом. Челси прошле године показао то.
                    Cuj Celsi i prosla godina, Ferguson se 20 godina setao ligom upravo zbog odbrane...

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Ma nije ni druga. Druga bi bila Gabriel Per Holding/Cembers
                      I to što kažeš ali opet pogodio sam poentu da nismo igrali sa štoperima

                      Stvarno šta je sa Moratom,i ova klupa Čelsija pa zvučnija je klupa Mačve iz Šapca
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Sto onda Brnli ne uzme titulu, oni samo odbranu igraju. [emoji3]

                        Mora balans odbrana/napad kao Spursi.

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Дај не зајебавајте с Венгером, њему је ментално екипа катастрофа. Јуче је имао среће, али неће то увек имати. Не улази у 4, нема шансе.

                          Comment


                          • Meni je na primer zanimljivo što su pored mene još dva čoveka glasala da će Vest Hem uzeti titulu Da li mirno spavaš Žoze Murinjo ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by mikisavic89 View Post
                              Cuj Celsi i prosla godina, Ferguson se 20 godina setao ligom upravo zbog odbrane...
                              Nemoj da se ljutiš, ali ja veću glupost odavno nisam pročitao.

                              Comment


                              • Naravno da treba balans i bar par igraca najjace klase ali u osnovi zna se, odbrana mora da se igra. Kakav gol vise, te tekme izgledaju kao da trce ko musice bez glave.

                                Comment

                                Working...
                                X