Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eno I Silva je kao opcija ,odmah posle Tuhela u glavama celnika Evertona,bio bi dobar,a da je pametan da ode iz Wotforda,jer i da uzme ligu ,Poco bi ga na kraju sezone najurio

    Bice sutra zanimljivo videti Spurse bez Kejna na Trafordu

    Comment


    • IMO, to bi bio glup potez(naravno za njega) Watford je mnogo bolje poslozena i selektirana ekipa sa dosta čvrstine.
      Everton mi je sad baš neintezivna, mlaka, spora i pogubljena banda (što i nije teško kad ti stalno u XI igra štetočina kakva je rooney).
      Bukvalno su sve što nije bio onaj Mojesov Everton. Umesto Naismitha, humble hard workera i potcennenog fudbalera sad imaš silne Mirallase, koji znaju kako da teraju loptu, brzi su, ali samo čekaju društvo da se ponašaju kao banditi u timu.
      Još ta totalna nekomplementarnost Sigurdsona i roooney-a, gde jedan drugom još više naznače nedostatke...
      Ne bih bio u koži budućeg menadžera Evertona. Šatro kao kvalitetan sastav ali zapravo u stvarnosti, uspeh je sa tim sastavom samo izboriti opstanak.
      Ne branim Kumana, nemam neki odredjeni stav povodom njega, ali je tako, nije mu bilo lako. But then again, mozda je i sam kriv, mozda je bas on hteo ovakav tim.
      Nadam se da ce vratiti Moyesa, a on svoju karijeru u zivot.

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        IMO, to bi bio glup potez(naravno za njega) Watford je mnogo bolje poslozena i selektirana ekipa sa dosta čvrstine.
        Everton mi je sad baš neintezivna, mlaka, spora i pogubljena banda (što i nije teško kad ti stalno u XI igra štetočina kakva je rooney).
        Bukvalno su sve što nije bio onaj Mojesov Everton. Umesto Naismitha, humble hard workera i potcennenog fudbalera sad imaš silne Mirallase, koji znaju kako da teraju loptu, brzi su, ali samo čekaju društvo da se ponašaju kao banditi u timu.
        Još ta totalna nekomplementarnost Sigurdsona i roooney-a, gde jedan drugom još više naznače nedostatke...
        Ne bih bio u koži budućeg menadžera Evertona. Šatro kao kvalitetan sastav ali zapravo u stvarnosti, uspeh je sa tim sastavom samo izboriti opstanak.
        Ne branim Kumana, nemam neki odredjeni stav povodom njega, ali je tako, nije mu bilo lako. But then again, mozda je i sam kriv, mozda je bas on hteo ovakav tim.
        Nadam se da ce vratiti Moyesa, a on svoju karijeru u zivot.
        Znas kako ,prvo licno iz trenerskog ugla mislim da je M.Silva dobar i perspektivan trener,sa druge strane menager koji preuzme Wotford ,posle onoga sto se deslio Jokanu,gde tim koji nije planirani za PO Champsa uve u PL i dobije otkaz,zatim Flores koji uspostavi sasvim pristojnu igru i dobre rezultate i tras otkaz,pa Macari koji nije nesto ai nije ni zeznuo nista da bi tek tako oddleteo,pritom svake godina je tamo ko na pijaci sto se tice igraca.I onda M.Silva preuzima njih,to mi je delovalo samo daj sta das u PL i kes pre rezultata i nekog koncepta,ja licno dok je Poco na celu nikad ne bih preuzeo Wotford.

        A sa druge strane imas Everton koji je pokazao zelju za nekim ciljem na duze staze i pokusaj da se napadne TOP 4,oni su otkupili Kumana za 5m od Sotona,e sad sto se on pogubio oko transfera pa doveo Sigija,Klasena i Runija pa skoro sve na istoj poziciji i Sandra na spicu jbg.mada on je vrv racunao na Manekana al zena nije htela iz Londona,dodas povredu Kolmana i bez zamene za Lukakua i eto problema.

        Ukoliko bi Silva preuzeo Everton mislim da bi ih lagano izvukao do sredine, u januaru da se dovede prvi spic i da odradi ovu sezonu na zlatnoj sredinu a sledecu juris,jer realno ima mogucnosti imas Kina i Esa,levo ti je Bejns,vidim da se forsira mali Keni dok se ne vrati Kolman,na sredini odlican Gana imaju perspektivu u vidu Lukmana,Dejvisa,Luina i da se odredi lepo ko sta igra na sredini Sigi ili Klasen ili Runi ,a vratice se Bolasi.

        Na duze staze sa jednim pravim spicom mislim da bi se Silvi vise isplatio Everton od Wotforda.

        A Mojes mislim da bi stabilizovao Everton bez problema ,ali to je sve klasika neko 8 mesto tvrd fudbal al ne vise, nije on za vise to mu je limit ,moje misljenje
        Last edited by 61563; 28-10-17, 01:12.

        Comment


        • Ne bih da navlačim gnev plavaca na njihovoj temi zato pitam ovde: da li još neko predoseća za sutra kiks Čelsija? Inace sam i ja plavac ali kada je tiket u pitanju jedino je od njega jaca crno-bela boja.

          Comment


          • Ma nema kod plavaca gneva ,samo ako je bez uvreda ,mozes i da pises da ce nas odraditi Bou i ovde a i na temi CFC

            Licno mislim da dobijamo bez problema ali moguce da primimo neki gol,jel od kada nema Kantea busno,ali i Bou mi je labav a pobeda je pod moranje pred MU

            Comment


            • Totenhem 4 nazad, MU 3. Zamijenise uloge.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Sve osim pobede Utd-a ce biti iznenadjenje.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • 0-0 se crta

                  Comment


                  • Jao Plavšić prenosi United...

                    Tone i tone malicioznih komentara incoming...

                    Comment


                    • 1-0 FT

                      Comment


                      • Kakav je Toni kralj
                        A zato Miki nijedan pas od cela tri da doda svom igracu

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Dobija Junajted ovo.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Jao Lukaku...

                            Comment


                            • Koliko je Erera propo


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ne zna se ko je nesigurniji od ove 3 pozadi Utd.
                                Lijepo od Zozea sto je prepustio sredinu terena, pametno jer nema krstenog igraca osim Matica da kreira nesto


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X