Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Rodzers je imao Suareza.
    Tjesi se ti.
    sigpic

    Comment


    • Dajte ljudi porediti Kloppa koji je dosao na pola sezone i gde nije sastavljao ekipu i Rodgersa gde je najvise pobeda ostvario u toj jednoj sezoni gde je LFC bio shok tim predvodjen Suarezom, nesto slicno kao Lester, na duze staze nije mogao Rodgers.
      Rodgers je imao isto ovakvih problema u odbrani, spasavao ga je nenormalan napad predvodjen Suarezom, pa koliko utakmica je bilo dobijeno sa 2 i vise primljenih golova. Lako se sve zaboravlja, mozda namerno, samo da se neko popljuje i kaze da je prevara.
      Last edited by Scouser; 22-10-17, 23:49.

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Tjesi se ti.
        Pa nema šta da se tesi, to je istina. Ne stajem ovde na stranu Klopa, ali je svima valjda jasno, i ponovljeno 100 puta, da je onu sezonu covek maltene sam izgurao, sto se vidi po igrama tih igraca sledece sezone a mogu reći i dalje u karijeri. Ako pokušavate da kazete da je Rodgers bolji od Klopa, trebace vam vise od te statistike.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Pa nema šta da se tesi, to je istina. Ne stajem ovde na stranu Klopa, ali je svima valjda jasno, i ponovljeno 100 puta, da je onu sezonu covek maltene sam izgurao, sto se vidi po igrama tih igraca sledece sezone a mogu reći i dalje u karijeri. Ako pokušavate da kazete da je Rodgers bolji od Klopa, trebace vam vise od te statistike.
          Upravo, ali da se razume, daleko od toga da je Rodgers los trener.

          Comment


          • Rodgers je posle Suareza imao taj problem koji je isto vezan za Kloppa. Gordost.
            Gordost da misliš da se rezultati prave tek tako... potcenjivanje konkurencije itd.
            Rodgers je posle Suareza mislio da su on i Liverpool neka magija, da su neka vrsta Uniteda sredine 90ih koja će sa nekim klincima i sa ne velikim imenima da radi šta hoće i da osvaja sve.

            Klopp sa druge strane potcenjuje ligu misleći da može da se igra PL na ovo njegovo brzo loptanje bez odbrane, očito i na treninzima celokupni fokus je na te kontre (to sam i negde pročitao). Pitanje da l uopste vezbaju da brane kornere i prekide. "Koj će nam djavo to..."

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              Rodgers je posle Suareza imao taj problem koji je isto vezan za Kloppa. Gordost.
              Gordost da misliš da se rezultati prave tek tako... potcenjivanje konkurencije itd.
              Rodgers je posle Suareza mislio da su on i Liverpool neka magija, da su neka vrsta Uniteda sredine 90ih koja će sa nekim klincima i sa ne velikim imenima da radi šta hoće i da osvaja sve.

              Klopp sa druge strane potcenjuje ligu misleći da može da se igra PL na ovo njegovo brzo loptanje bez odbrane, očito i na treninzima celokupni fokus je na te kontre (to sam i negde pročitao). Pitanje da l uopste vezbaju da brane kornere i prekide. "Koj će nam djavo to..."
              Tako kad napises ispade da je Klop neki amaterski trener, cuj ne vezbaju branjenje prekida, nema potrebe za karikiranjem. Istina je da Klop sigurno najveci deo vremena posvecuje ofanzivnim kretnjama, I napadu, ali I dalje tvrdim da je najveci problem u selekciji igraca. Mi nemamo nijednog zadnjeg veznog u klubu, najveci problem je ogroman prostor izmedju odbranbene linije I sredine terena, gde protivnicki igraci lako dolaze u situaciju da napadaju našu mora se priznati smesnu odbranu. Iz tog pritiska dolazi ova nesigurnost I kiksevi na gotovo svakoj utakmici. Mislim da Klop mora da razmisli o alternativi za ovu 4-3-3 formaciju koju koristi jer nema igrace za nju. Bar do januara, kada se nadam da ce dovesti ozbiljnog igraca u svakoj liniji tima, inace nema smisla ocrkivati neke ozbiljnije rezultate ove godine.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Rodgers je posle Suareza imao taj problem koji je isto vezan za Kloppa. Gordost.
                Gordost da misliš da se rezultati prave tek tako... potcenjivanje konkurencije itd.
                Rodgers je posle Suareza mislio da su on i Liverpool neka magija, da su neka vrsta Uniteda sredine 90ih koja će sa nekim klincima i sa ne velikim imenima da radi šta hoće i da osvaja sve.

                Klopp sa druge strane potcenjuje ligu misleći da može da se igra PL na ovo njegovo brzo loptanje bez odbrane, očito i na treninzima celokupni fokus je na te kontre (to sam i negde pročitao). Pitanje da l uopste vezbaju da brane kornere i prekide. "Koj će nam djavo to..."
                Rodzers nije imao gordost. Njegov glavni problem je bio nedostatak cohonesa. Najveći problem je što se on ništa nije pitao posle Suareza (a i generalno) što se tiče transfera. FSG je došao i rekao za naslednika Suareza moraš da biraš između Ballotelija i Etoa, izaberi jednog. Njegov najveći problem je bio što je to progutao. Klopp nema takav problem. Od prvog dana kad je došao, sam je rekao da je on glavni za transfere.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Henderson apsolutno nije dorastao ovoj poziciji koju igra. Prvo, ne poseduje dovoljne defanzivne sposobnosti. Spor je, trom i pozicioniranje i anticipacija mu idu od sjaja do očaja. Drugo što uopšte ne pomaže odbrani. On je najdefanzivniji od 3 veznjaka, a to se ne vidi, osim da ostaje malo pozadi tokom naših napada. Kad nas protivnik napada, ne može da se pouzda čovek u njega da će preseći neku akciju, ili da će uzeti loptu. Naravno, to ima i do Kloppa, kome veznjaci retko kad ostaju duboko, blizu odbrane.

                  Za odbranu neću da trošim reči, sve je već viđeno. Loša odbrana, bez zaštite = katastrofa.

                  U januaru da se kupi kvalitetan štoper i kršten zadnji vezni, koji će uneti malo stabilnosti i zaštite u poslednju liniju. Na leto juriti WC špica i još jednog štopera.

                  Idealna sredina po meni bi bila Coutinho-zadnji vezni-Keita.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Mogao bi Klop da proba sa 4-2-3-1 gde bi Kutinjo imao tu neku free rolu 10-ke. Kljicna stvar je da ta dva veznjaka (Can I Hendo) recimo ne bi imali to kretanje gore-dole, vec bi to vise islo po strani I gde bi oni drzali tu neku liniju kao zastitu ispred odbrane.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Tako kad napises ispade da je Klop neki amaterski trener, cuj ne vezbaju branjenje prekida, nema potrebe za karikiranjem.
                      Ozbiljno sam citao da ogromnu vecinu taktickog treninga se svodi na kontre...
                      Uostalom, ne karikiram ja bilo sta, vi sami kukate sto ne dovodi stopera. To ti je gordost, misli da mu nije potreban bolji stoper od ovoga sto ima.
                      Dovodis Ragnar Klavana da se boris za PL. To nije gordost?
                      A ima para, nije da nema, jer da nema ne bi se doveo Ox za 40 koji igra na pozicijama koje su najmanje problematicne. A Ox je baš potvrda te njegov (gorde) ideje. Ma samo mi nadovodi brze ofanzivne veziste, i ima da kidamo sve, sve cemo da osvojimo...

                      Originally posted by z0La View Post
                      FSG je došao i rekao za naslednika Suareza moraš da biraš između Ballotelija i Etoa, izaberi jednog. Njegov najveći problem je bio što je to progutao. Klopp nema takav problem. Od prvog dana kad je došao, sam je rekao da je on glavni za transfere.
                      Daj nemoj da padate toliko na takve priče. Pa kako je, bolje rečeno KO JE onda doveo Joe Allena ako je tako.
                      Ne postoji klub u Engleskoj, barem prve 2,3 lige, gde se menadžer ni malo ne pita oko pojačanja, jer onda ne bi bio menadžer nego trener. To što postoje viša tela, komitetiti, direktori itd... to je druga stvar, oni treba da realizuju i da pregovaraju oko transfera, da kažu menadžeru da li je realan transfer, da li klub i vlasnici hoće da odvoje odredjen novac za to. Ali nije to srpska liga da ti neki Bunjevčević istovari kamion igrača i kaže ti "ajde vodi ove, treniraj ih i igraj sa njima"
                      Englezi imaju tu kulturu i tradiciju da trener nije samo trener na treninzima, nego i menadzer.
                      I imaju na primerima kroz istoriju koliko za uspeh znači kad se menadzer pita oko pojačanja.


                      Brendan se samo tako utripovao u jednom momentu. Uzeo da vara ženu sa nekom mladjom, proslavljao golove kao da je neki John Travolta, neki kao cocky calm stav, podignuta ruka.
                      Intervjui, izjave, pogotovo posle te sezone, lik se mnogo naprimao da će njegov Liverpool da leti po terenu i bez dovodjenja top igrača, a da je on neki THE MAN.
                      Nije se onaj lik na tviteru tek tako setio da napravi nalog "deluded Brandan".

                      Ako ih nije sam baš dovodio, a verujem da ih je sam predlagao i sam hteo, pogledaj sa čime je bio zadovoljan.
                      Marković, Aspas, verovao da će on da podigne Balotelija, Lambert, Ings, Bogdan...
                      Last edited by Busby Babe; 23-10-17, 01:19.

                      Comment


                      • Ja se slazem da Klop poseduje odredjenu kolicinu gordosti. Jer kako drugačije objasniti to što ne traži alternativu ni za sta. Zapeo je za VVD, mislio popustice Sveci 100%, uzimali smo im i mnogo bitnije igrače za manje para. Prva greska, sta kao ako ne mogu njega, necu nikoga, totalno neozbiljno, i zbog toga sada najvise trpimo. Zapeo je za Keitu, i isto nije doveo nikoga drugog, samim tim što ga je potpisao za sledecu sezonu a nije doveo nikoga sada je priznao da ima problem ali hajde kao preguracemo ovu sezonu, nema veze što sada igramo i Ligu Šampiona i što su gotovo svi rivali duplo jači. Podcenio je PL, i sada je totalno pogubljen. Mi smo tim koji nema ozbiljnog špica i nijednog zadnjeg veznog u ekipi a napadamo sa minimalno 5 igrača, rezultate vidimo protiv ozbiljnih ekipa, tacnije protiv onih koji hoce da igraju fudbal. I za kraj dovodjenje Ox-a, koji decko ni sam.ne zna koja je njegova pozicija, čisto ono da malo zamaze oci navijacima jer se pojavio dustpan, ali za ogromne pare. Dakle, selekcija igrača 0, ne znam gde mu je uopšte mozak bio, ostaje nada da ce popustiti malo, biti manje tvrdoglav, I dovesti u januaru 3 igrača koja bi mogla odmah u prvih 11.(to ce biti mnogo tezak posao uraditi, mozda I nemoguc). Inače, ako opet ne odradi posao, ili odradi polovicno, neka se pakuje, jbg takve greske se ne prastaju u vekikim klubovima. Do tada, treba.mu dati podrsku, iako je stvarno mucno nekada za gledati, bar smo imali srece u LŠ, I prvo mesto nam se samo crta.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Daj nemoj da padate toliko na takve priče. Pa kako je, bolje rečeno KO JE onda doveo Joe Allena ako je tako.
                          Ne postoji klub u Engleskoj, barem prve 2,3 lige, gde se menadžer ni malo ne pita oko pojačanja, jer onda ne bi bio menadžer nego trener. To što postoje viša tela, komitetiti, direktori itd... to je druga stvar, oni treba da realizuju i da pregovaraju oko transfera, da kažu menadžeru da li je realan transfer, da li klub i vlasnici hoće da odvoje odredjen novac za to. Ali nije to srpska liga da ti neki Bunjevčević istovari kamion igrača i kaže ti "ajde vodi ove, treniraj ih i igraj sa njima"
                          Englezi imaju tu kulturu i tradiciju da trener nije samo trener na treninzima, nego i menadzer.
                          I imaju na primerima kroz istoriju koliko za uspeh znači kad se menadzer pita oko pojačanja.


                          Brendan se samo tako utripovao u jednom momentu. Uzeo da vara ženu sa nekom mladjom, proslavljao golove kao da je neki John Travolta, neki kao cocky calm stav, podignuta ruka.
                          Intervjui, izjave, pogotovo posle te sezone, lik se mnogo naprimao da će njegov Liverpool da leti po terenu i bez dovodjenja top igrača, a da je on neki THE MAN.
                          Nije se onaj lik na tviteru tek tako setio da napravi nalog "deluded Brandan".

                          Ako ih nije sam baš dovodio, a verujem da ih je sam predlagao i sam hteo, pogledaj sa čime je bio zadovoljan.
                          Marković, Aspas, verovao da će on da podigne Balotelija, Lambert, Ings, Bogdan...

                          Ja nisam rekao da se on nije ništa pitao oko transfera, već ti govorim o najvažnijem transferu, koji je definisao sezonu. Dali su oni njemu te manje transfere, ali za ovaj se apsolutno ništa nije pitao. To je već potvrđeno više puta. Nema šta da se pada na takve priče. Hteli smo Aleksisa kao zamenu za Suareza, ispalili se, i onda došao FSG i rekao Balloteli ili Etoo. Ovaj izabrao Ballotelija i to je to. Uštedeli na njemu, mislili da će Brendan da ga "vrati iz mrtvih" i žešće se zeznuli. Mada se to znalo od početka da Ballo ne može ni kopačke da čisti Suarezu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Kuman dobio otkaz, zasluzeno.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Neka je, ta prevara.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ko menja Kumana?

                                Spoiler
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X