Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pratis Seriju A i nema potrebe da ti pricam koliko je Napoli ozbiljna i jaka ekipa. Jos tu dodamo Sahtjor ... Fejnord zaista ne moze u istu recenicu sa ovima, ni po igrackom kadru ni po trenutnoj formi u LS, ali moze da zakomplikuje jer se forma da okrenuti lagano. Tako da je ta grupa sve sem lagana. Nije ni Junajtedova toliko lagana koliko se na prvi pogled cini, ali je za klasu laksa od Sitijeve.
    A sto se tice umora koji Junajtedovi navijaci spominju: kako jednima tako i drugima. Tacno je da se Sitijevi igraci zbog konstantnog visokog presinga nesto vise trose u odnosu na Junajtedove, ali igraju ove sezone i jedni i drugi ista takmicenja i imaju - imace slican broj utakmica. Bitna je rotacija, duzina i kvalitet klupe, a Gvardiola to sve fino rotira. Videli se Delfa koji je i ako je igrao na poziciji koja mu nije prirodna odigrao odlican mec. Velika je ru zasluga trenera, jer mu je Otamendi dosta pomagao na strani a Fabijan se neretko ubacivao u sredinu i tako su neki njegovi nedostatci odlicno neutralisani. Napred moze tek da rotira, a fizicki su svi prespremni tako da se ja ne brinem za Siti sto se umora i istrosenosti tice.
    Last edited by Sandugp; 01-10-17, 02:11.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pratis Seriju A i nema potrebe da ti pricam koliko je Napoli ozbiljna i jaka ekipa. Jos tu dodamo Sahtjor ... Fejnord zaista ne moze u istu recenicu sa ovima, ni po igrackom kadru ni po trenutnoj formi u LS, ali moze da zakomplikuje jer se forma da okrenuti lagano. Tako da je ta grupa sve sem lagana. Nije ni Junajtedova toliko lagana koliko se na prvi pogled cini, ali je za klasu laksa od Sitijeve.
      A sto se tice umora koji Junajtedovi navijaci spominju: kako jednima tako i drugima. Tacno je da se Sitijevi igraci zbog konstantnog visokog presinga nesto vise trose u odnosu na Junajtedove, ali igraju ove sezone i jedni i drugi ista takmicenja i imaju - imace slican broj utakmica. Bitna je rotacija, duzina i kvalitet klupe, a Gvardiola to sve fino rotira. Videli se Delfa koji je i ako je igrao na poziciji koja mu nije prirodna odigrao odlican mec. Velika je ru zasluga trenera, jer mu je Otamendi dosta pomagao na strani a Fabijan se neretko ubacivao u sredinu i tako su neki njegovi nedostatci odlicno neutralisani. Napred moze tek da rotira, a fizicki su svi prespremni tako da se ja ne brinem za Siti sto se umora i istrosenosti tice.
      Sto se tice umora slazem se mislim da ni jedni ni drugi nece imati problema imaju oba tima siroku rotaciju,mozda je kvalitet koji poseduju igraci MU manji al to nema veze sa umorom...e sad LS jeste grupa teza,licno MU ima najlaksu grupu uz LFC,ali mislim da je nebitan radosled 1 ili 2,ne kazem da ce MCFC da je osvoji al sanse da ispadne su minimalne,Napoli je ozbiljan rival,Sahtjor jesu dobili Napolija tamo al dosta srecno,Fejnord sanse nema nikakve to ti garantujem mozda uzmu neki bod na kraju onako nevazan,za evropu su preslabi bez najboljeg igraca ,koji ne znam kad ce se vratiti ,al nebitno kad sam pricao o LS mislio sam na sampouzdanje koje trenutno poseduju oba tima a trenutno moze da se kaze da je Sitijevo vece jer samim tim sto kazes da je grupa teza a Siti je odlicno otvorio,al i to ne znam koliki moze biti faktor,pa prosle godine Siti imao jos bolji start dobili MU na Trafordu,Barsu pocistili kuci u grupi i krenuo kanal od Celtica cini mi se

      Ako cemo tako CFC bi po tebi trebao da ima isto veliko sampouzdanje dobili Atletiko u gostima prakticno prosli najtezu grupu,igrali vec 3 derbija sa TOP6 ekipama na papiru dobili Spurse tamo, sto mislim da nece ni Siti nu MU,nebitno sto je Wembli...
      Last edited by 61563; 01-10-17, 02:29.

      Comment


      • Celsi je imao gadan raspored ne treba njih otpisivati nikako. Jer je jos uvek prerano o sampionu govoriti. Ja ne otpisujem cak ni Arsenal, mada bi njih komotno mogao, ali ne zelim iz respekta prema igracima... Totenhem uvek opasan igraju odlicno, Liverpul takodje....
        Sve kada se sabere i oduzme bice ovo zanimljiva sezona. Ali ni na pamet mi ne pada da bilo sta preudiciram i gatam pobednike nekih buducih medjusobnih duela, ne do bog budueg sampiona. Mogu da kazem da mislim da je Siti u odlicnoj poziciji i da su po meni oni najiskrenije najrealnija opcija za tako nesto, ali da tvrdim da ce se to desiti jos sada a tek je drugi mesec lige prosao .... to bi bilo prilicno neodgovorno, nezrelo, cak donekle i nerezonski...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Celsi je imao gadan raspored ne treba njih otpisivati nikako. Jer je jos uvek prerano o sampionu govoriti. Ja ne otpisujem cak ni Arsenal, mada bi njih komotno mogao, ali ne zelim iz respekta prema igracima... Totenhem uvek opasan igraju odlicno, Liverpul takodje....
          Sve kada se sabere i oduzme bice ovo zanimljiva sezona. Ali ni na pamet mi ne pada da bilo sta preudiciram i gatam pobednike nekih buducih medjusobnih duela, ne do bog budueg sampiona. Mogu da kazem da mislim da je Siti u odlicnoj poziciji i da su po meni oni najiskrenije najrealnija opcija za tako nesto, ali da tvrdim da ce se to desiti jos sada a tek je drugi mesec lige prosao .... to bi bilo prilicno neodgovorno, nezrelo, cak donekle i nerezonski...
          Pa ok ja sam samo izneo svoje misljenje,ko sto imas mnogo kompetentnijih novinara iz sveta fubala,bivsi igraci i sl. koji su izneli svoje predikcije jos 1 septembra,ne tvrdim ja 100%,niti bih sad stavio pare na sampiona ...o takom necemu bi moglo da se prica od januara...ali jednostavno iz nekog iskustva pracenja fudbala,neke zesce promasaje sam imao recimo 2004 EP,tvrdio sam na Portugal,2005 kad je LS uzeo LFC to bas nisam ocekivao i sezona Lestera,tad sam mislio da ce Siti uzeti...ostalo vise-manje retko da nisam bio u pravu,mislim na fudbal i osvajanje nekog takmicenja,a ovo o mecevima jednostvano prognoziram ono sto ce biti u narednih mesec dana,gledajuci trenutno stanje

          Mozda deluje moj nacin na koji pisem da ce to biti tako ili nikako,ali nije pa ja da sam tako uveren otisao bih i odmah stavio pare na isto,ko sto ti delujes prilicno oprezno sa prognozama sto je ok .tj kako ti kazes iz respekta
          Last edited by 61563; 01-10-17, 03:04.

          Comment


          • Ja ne prognoziram, ja samo sagledam sve sto je bilo. Ja analiziram. I iz te analize zakljucujem sta ce otprilike biti.
            Prognoze su za kockare.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sandu nije kockar, Sandu je analiticar

              Comment


              • Ima ovde jos nekih poput mene ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ja ne prognoziram, ja samo sagledam sve sto je bilo. Ja analiziram. I iz te analize zakljucujem sta ce otprilike biti.
                  Prognoze su za kockare.
                  E jbg sad,ispade da su svi koji daju prognozu kockari,ne mislim samo na fudbal,vec i na politicku prognozu koju daju razni analiticari...zavisi sta je kocka,to je sad druga tema,ako ti na osnovu iskustva,pracenja ,poznavanja...analiziras i dodjes do nekog zakljucka i na to stavis novac/avatar sta god, po meni nije kockanje,licno mislim da je kocka nesto gde je bukvalno sve zasnovano na sreci,veca-manja i slicno

                  Pa evo imas primer ajnstajna koji prognozira desavanja,kako politicka tako i ekonomska al se ne kladi na to bar on kaze,po tebi je on kockar,po meni samo je stvar hrabrosti,vere u svoje znanje ili sta god da to i naplatis,ako zelis dodatni novac,ako ne to je vec druga stvar

                  I ova kako se zove sto kaze hoce li sutra kisa ili sunce po tebi je kockar
                  Last edited by 61563; 01-10-17, 03:30.

                  Comment


                  • U sustini jedna je teska cinjenica vrlo bitna. A to je da je Gvardiola unistio Kontea danas (juce). Sada kada se to uporedi sa svim tvojim izjavama o njima dvojici i najvise o tome ko je bolji - koje su vecinom bile prognozerske - dolazimo do velike kontradiktornosti. Ogromnog neslaganja kada izmedju onoga sto je predvidjeno i onoga sto se desilo...
                    E to je ono na sta ti kroz ovih nekoliko postova skrecem paznju. A ne banaliziranje odredjene fraze "kockar" "analiticar" "prognozer"
                    Last edited by Sandugp; 01-10-17, 03:36.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      U sustini jedna je teska cinjenica vrlo bitna. A to je da je Gvardiola unistio Kontea danas (juce). Sada kada se to uporedi sa svim tvojim izjavama o njima dvojici i najvise o tome ko je bolji - koje su vecinom bile prognozerske - dolazimo do velike kontradiktornosti. Ogromnog neslaganja kada izmedju onoga sto je predvidjeno i onoga sto se desilo...
                      E to je ono na sta ti kroz ovih nekoliko postova skrecem paznju.
                      Pa dobro ja kazem da nisam nepogresiv,al cu cesce biti u pravu,juce nisam ...ali koliko ljudi je ovde tvrdilo milion raznih stvari koje se nisu ispostavile kao tacne na fudbal mislim,evo ovih par strana da sacuvam negde pa tamo u maju ako se ispostavi da sam pogresio sam cu se poklopiti i reci da sam majmun koji lupeta i necu iznosti javno svoje prognoze jer nisu merodavne..pre svega ovde mislim konkretno da titulu nece uzeti Pep ni LS,a PL ce osvojiti ili CFC ili MU,ako to ne bude tako,ucutacu

                      A ako je jedan mec vise merodavan ko je bolji nego cela prosla sezona ok onda je bolji Pep...
                      Last edited by 61563; 01-10-17, 03:43.

                      Comment


                      • Sve stoji ljudi su pricali (pisali) svasta. A nema potrebe sam sebe da razapinjes u koliko pogresis, nego samo ta tvoja iskljucivost. Tipa tako ce biti i nikako drugacije. Ume da bude gadna, pogotovo ako se desi da pogresis pa onda ima nekih zlonamernika koji ce odmah da trce i natrljaju ti to na nos...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Žabarski veteran Alberto Đilardino gasice požar u Kristal Palasu. Ako se on i može ugasiti.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ma sve sve, al kad sa sigurnoscu tvrdis da titulu osvajaju Chelsea ili UTD...
                            Nema osnova za toliku ozbiljnost u takvoj tvrdnji. Siti sjajno izgleda, Tottenham takodje konkurent iako igra na Vembliju (niko ne garantuje da se nece navici), LFC tesko do titule ali moze svima da pomrsi konce.
                            Ne znam zasto ljudi izjavljuju takve gluposti. Niko ne zna sada ko je najblizi tituli, sve su to samo decija nagadjanja. I ako pogodis, bice "jel sam reko", a ako ne - zaboravlja se.
                            Last edited by limun; 01-10-17, 09:49.

                            Comment


                            • Siti bas ozbiljno izgleda. Mada ce izgoreti oni kad se zgusne raspored, ne moze se u ovom ritmu igrati sreda-subota. Morata kad je izasao imao sam utisak u sledecih sat vremena da Celzi igra sa igracem manje. Mada i Morata je imao slabih 35 minuta, kretnje su mu bile pogresne, cesto bi napravio neki trk i trazio loptu u prostor umesto da prima loptu okrenut ledjima golu i uvodi ostale u igru. Konte je generalno slabo spremio utakmicu ali ne vidim problem u pristupu. Tako igras protiv Gvardiole. Das mu potpunu kontrolu, prebacis teziste na svoju polovinu, zategnes odbranu i sprcas ga na kontru. Tako ga je dobio 2 puta prosle godine. Imbecilno i nepotrebno je nadmetati se sa njim za posed i kontrolu. Nista drugo ne ocekujem ni od Murinja kad budemo igrali, i na Etihadu i na Old Trafordu.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Kako to da si protiv prevare priromaran da igras na jedan nacin ako mislis bar bod da izvuces? Nesto mi se tu ne poklapa.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X