Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool i branjenje prekida

    Prosto je nadrealno koliko uspeju da budu očajni u branjenju kornera. Lik 2 puta zaredom neometan medju 4 igrača udara loptu glavom sa peterca

    Comment


    • Ovaj Klavan najgori stoper kojeg sam gledao u PL. Covek ni da skoci prilikom ovih kornera.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Sto je Arnold krenuo da se raduje, a ono precka.

        Nema srece Liverpool.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Sumnjivo ovo da li je penal ili ne...


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Sta ja ono govorim odavno? A da, Pep nema konkurencije ove sezone. Setnja.

            Comment


            • Mnogo neizbalansirana ekipa ovaj Liverpul. Nikakve akcije nemaju, sve nesto siluju na individualni kvalitet, tacno ne znaju kako protiv ovih ekipa koje igraju bunkericu.
              Odbrana je kriminal u Rusiji 5. deo.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • City.

                Sad ce i Palasa da razmontiraju u sledecem kolu.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Liverpul po starom

                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Samuraj View Post
                    Sta ja ono govorim odavno? A da, Pep nema konkurencije ove sezone. Setnja.
                    Naravno, sa ovim ofsajd poklonima, sve to ide lagano, neko će sada da kaže kako su pobedili 6:0 pa ta dva gola nemaju veze, ali kada te sudija odmah na početku sjebe sa onakvim krađama, naravno da ćeš u nastavku da padneš i izgubiš volju.

                    Fecking Pep.

                    Comment


                    • Gledao sam poslednjih pola sata Liverpula, ok Barnli je jedna od najorganizovanijih ekipa u ligi defanzivno, ali Liverpul je sigurno jedna od najneorganizovanijih u ligi, cak u ligama petice. Ona dva kornera, ista potpuno, ista sema, isti centarsut, isti covjek, i oba puta prolazi na isti nacin, pa to je nedopustivo. Naravno mogli su da dobiju, ali su isto tako mogli i da izgube. Klop zasluzuje da se zestoko krititikuje trenutno, jer mu je odbrana presmijesna. I ne pricam o igracima, vec o postavci i kretanju odbrane, to je na treneru.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa i nisu bile neke velike kradje da tako kazes. Onaj gol za 0-2 je bio nenormalno brz, strasan centarsut De Brujnea i minimalan ofsajd. Treci gol je bio laksi za sudjenje ali sta je tu je, nakon 0-2 retko koja ekipa se moze vratiti protiv Sitija posebno ne Votford.

                        Comment


                        • Barnley prosle sezone 7 bodova na gostovanjima na 19 utakmica, ove sezone na gostovanju Totenhemu, Celsiju i Liverpulu uzeli 5 bodova, bez poraza.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Niko titulu na osvaja u septembru, niti se cak znaju favoriti za istu u ovom trenutku. Niko ne pobjedjuje u maratonu posle dva kilometra. Polako, ne letite. To sto Mancesteri radi u prvim kolima nista ne znaci, i prosle sezone je slicna prica bila, pa Konte poludio kad mu niko nije davao sanse da se i bori za titulu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Po mom mislenju Konte ce opet osvojiti ispred dva Mancestera.

                              Comment


                              • Nikad više na Liverpul se neću kladiti... Ja ne verujem da kod kuće ne mogu Barnli dobiti... Rekoh posle Sevilje će se utegnuti, ali ne trubaduri!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X