Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko gtod me Rasko razocarao danas toliko me Jang odusevio, sad daj Marsijala pa da ovo privodimo kraju.
    sigpic

    Comment


    • Jang je nesto poput Felainija, sjajno ga imati kao opciju, covjek moze i po lijevoj i desnoj strani da igra svuda i nikad ne kuka za minutazom

      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ešli igra za sve pare.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Lingard?

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • I naravno ulazi Lingard.
            sigpic

            Comment


            • Aloooo dosta glupiranja!

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Dusane nije valjda da navijas za karamele?

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                Ne, samo navijam za sto bolji fudbal i naseg Matica. I simpatisem jos nekoliko igraca Junajteda.
                Ali posto se vidi da dobrog fudbala nema onda mi preostaje samo da se smejem onome. Izgleda da ga izvodi. Jbg pracenje je sada izgubilo svaki smisao pogotovo jer udje Dzesi.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Dzons zamalo asistent

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dzons i dalje misli da Runi igra za Mancester. What a plonker.
                    sigpic

                    Comment


                    • I Zoze se zajebava, daj Marsijala a ne Lingarda... Vrvt ce ga u 75 uvesti umesto Mate

                      Miki28
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ffs.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jeste videli kako Mata pogadja stativu? Ono da je ostalo u igri trazilo bi ono da sutira i svi znamo sta bi bilo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Jbs Murinjo. Daj Martiala! Mnogo plitko stoje i Matic i Fellaini

                            Comment


                            • Bitno je da se nase najbolje krilo cuva za Miki Maus kup.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa daj tu loptu ..koji put vise...

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X