Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Opusti se druze malo...Mani svadju i prepirku...
    Sa zadovoljstvom cu to uraditi kada ne bude bilo razloga da reagujem.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Sa zadovoljstvom cu to uraditi kada ne bude bilo razloga da reagujem.
      Nece biti razloga da reagujes kada shvatis da ovde, sem ciganske vecine podeljene oko gomile stvari, pisu i Grobari, Purgeri, Varvari, Komite.... i da svi imaju pravo na svoje misljenje.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Sa zadovoljstvom cu to uraditi kada ne bude bilo razloga da reagujem.
        Nisi ti nikakav policajac niti je tvoj zadatak da nesto "reagujes" kad ti nadjes za shodno.. Lepo ti je Losmi rekao, iskuliraj i ne svadjaj se sa ljudima, jer ti se forumaski opus uglavnom svodi na prepucavanje sa ostalima ili na jurenje pravopisnih i gramatickih gresaka.. Ako mislis da ces se na taj nacin istaci to je bas jadno.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Nece biti razloga da reagujes kada shvatis da ovde, sem ciganske vecine podeljene oko gomile stvari, pisu i Grobari, Purgeri, Varvari, Komite.... i da svi imaju pravo na svoje misljenje.
          Nece biti razloga da reagujem kada ti ne budes bio moderator.
          Usput, mogao bi da odgovoris na gorepomenuta pitanja.

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Nece biti razloga da reagujem kada ti ne budes bio moderator.
            Usput, mogao bi da odgovoris na gorepomenuta pitanja.
            Ti kao da si preskocio moj post. Probaj da ti te reakcije budu na nacin da njima sto vise doprinosis kvalitetu i kvantitetu, a ne da ocekujes da ti neko drugi to omoguci. Sve je u tebi, ne u drugima.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Nece biti razloga da reagujem kada ti ne budes bio moderator.
              Usput, mogao bi da odgovoris na gorepomenuta pitanja.
              Boldovano je odgovor na sva tvoja pitanja - nije bitno ko je moderator, nego njegovo navijacko ubedjenje.
              Na zalost, to su tvoji demoni s kojima moras da se rves: netolerancija, predrasude,....
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Boldovano je odgovor na sva tvoja pitanja - nije bitno ko je moderator, nego njegovo navijacko ubedjenje.
                Na zalost, to su tvoji demoni s kojima moras da se rves: netolerancija, predrasude,....
                Cekaj, a sto izmisljas nesto sto i sam znaš da nije istina? Ko pominje tvoje navijacko uverenje? Sto ja postavljam pitanja kad ni na jedno unazad nisi odgovorio?

                Da ti uprostim. Tvoj posao moderatora je da smirujes rasprave, sankcionises krsenje pravila i ne zloupotrebljavas polozaj. Ovo prvo od pocetka debelo krsis time sto neretko bas i zapalis raju. Na bilo koje pitanje cutis i ne odgovaras. To je moj problem, ne tvoje ime, prezime, navijacko opredeljenje, godine, obim stomaka, Avala ili Kosmaj, Palilulac ili Graficar i slicno.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Cekaj, a sto izmisljas nesto sto i sam znaš da nije istina? Ko pominje tvoje navijacko uverenje? Sto ja postavljam pitanja kad ni na jedno unazad nisi odgovorio?

                  Da ti uprostim. Tvoj posao moderatora je da smirujes rasprave, sankcionises krsenje pravila i ne zloupotrebljavas polozaj. Ovo prvo od pocetka debelo krsis time sto neretko bas i zapalis raju. Na bilo koje pitanje cutis i ne odgovaras. To je moj problem, ne tvoje ime, prezime, navijacko opredeljenje, godine, obim stomaka, Avala ili Kosmaj, Palilulac ili Graficar i slicno.
                  Tvoj najveci problem je sto ne shvatas da koncept slobode izrazavanja misljenja ne znaci samo slobodu izrazavanja onih misljenja koja se poklapaju sa tvojim, vec i slobodu izrazavanja i postovanja misljenja koja su u suprotnosti sa tvojim. Argumentam vs. Argumentam
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Tvoj najveci problem je sto ne shvatas da koncept slobode izrazavanja misljenja ne znaci samo slobodu izrazavanja onih misljenja koja se poklapaju sa tvojim, vec i slobodu izrazavanja i postovanja misljenja koja su u suprotnosti sa tvojim. Argumentam vs. Argumentam
                    Ne ulazim ni u tvoja mišljenja, i to takodje vrlo dobro znas. Napadam tvoje lose moderisanje. Tacnije stvaranje tenzija na forumu, neretko nepostovanje forumasa i selektivno odgovaranje na prosto formulisana pitanja. Vidjam jednog takvog sa velikim ustima po tvu. Pitas jedno, on ili ne udostoji odgovora ili iznese kontranapad koji nema veze sa tom temom.

                    Over and out, mali milion puta si dobio pitanja zasto ovo ili zasto ono. Nikada nisi odgovorio, pa ni danas. Sto vise ti cutis, to vise ja pitam i na kraju dodjes do ovoga do cega si dosao.

                    Uostalom, pitaj administraciju sta misli o tvom radu. Ja vec jesam.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Meni se bas svidja ovaj forum.. Motivi zbog kojih sam se registrovao su da malo ispunim vreme, virtualno se druzim sa ljubiteljima kosarke i da sa vremena na vreme ispljujem Covica, i u tom smislu je forum u potpunosti ispunio moja ocekivanja.


                      Sto se tice B92, tamo ima mnogo onih koji pisu iskljucivo zbog plsica, klasicni attention whores.. Ovaj forum je rasterecen toga. Ima ovde dosta dobrih forumasa.. Mozda ih je nakad bilo jos i vise ali i ovo je dovoljno.
                      U tome jeste problem,upravo si naveo razlog zasto forumasi odlaze, mnogi ne zele da pisu na forumu koji jednoj grupi sluzi za "zajebanciju" da ubiju vreme i pljuju danasnju Zvezdu, rukovodstvo,trenera i igrace.
                      Last edited by ikaluka; 17-01-18, 20:36.

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Ne ulazim ni u tvoja mišljenja, i to takodje vrlo dobro znas. Napadam tvoje lose moderisanje. Tacnije stvaranje tenzija na forumu, neretko nepostovanje forumasa i selektivno odgovaranje na prosto formulisana pitanja. Vidjam jednog takvog sa velikim ustima po tvu. Pitas jedno, on ili ne udostoji odgovora ili iznese kontranapad koji nema veze sa tom temom.

                        Over and out, mali milion puta si dobio pitanja zasto ovo ili zasto ono. Nikada nisi odgovorio, pa ni danas. Sto vise ti cutis, to vise ja pitam i na kraju dodjes do ovoga do cega si dosao.

                        Uostalom, pitaj administraciju sta misli o tvom radu. Ja vec jesam.
                        Koji odgovor ocekujes na ovu gomilu nebuloza?
                        Ne znam da li imamo nerasciscenih racuna sa B92, iskreno i ne zanima me, ne znam ni ko si tamo. Znam samo da imas problem sa svakim mojim upisom, bilo kao forumas, bilo kao moderator samo zbog toga sto sam ja to napisao, a ne zbog onoga sta je napisano. Ako bih vam udovoljio na zeljama da se odstrani forumas X zbog pisanja - onda ne bi imao ko da pise ni na KKCZ temi (koljete se redovno medju sobom), ni na ostalim temama. Da li bi to zadovoljilo tvoja tanana osecanja?
                        Poenta foruma je iznosenje i razmena misljenja, a ne jednoumlje, i tako ce ostati.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Koji odgovor ocekujes na ovu gomilu nebuloza?
                          Ne znam da li imamo nerasciscenih racuna sa B92, iskreno i ne zanima me, ne znam ni ko si tamo. Znam samo da imas problem sa svakim mojim upisom, bilo kao forumas, bilo kao moderator samo zbog toga sto sam ja to napisao, a ne zbog onoga sta je napisano. Ako bih vam udovoljio na zeljama da se odstrani forumas X zbog pisanja - onda ne bi imao ko da pise ni na KKCZ temi (koljete se redovno medju sobom), ni na ostalim temama. Da li bi to zadovoljilo tvoja tanana osecanja?
                          Poenta foruma je iznosenje i razmena misljenja, a ne jednoumlje, i tako ce ostati.
                          Tako je! Jednoumlje je rezervisano za FK i KK Partizan topike
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Tako je! Jednoumlje je rezervisano za FK i KK Partizan topike
                            Ti si nam najverniji simpatizer.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by ikaluka View Post
                              U tome jeste problem,upravo si naveo razlog zasto forumasi odlaze, mnogi ne zele da pisu na forumu koji jednoj grupi sluzi za "zajebanciju" da ubiju vreme i pljuju danasnju Zvezdu i rukovodstvo,trenera i igrace.
                              Nigde ja nisam napisao da sam se registrovao da pljujem igrace i ekipu.. Ni jednog igraca nisam pljuvao a ni trenera.. Sta vise, smatram ga dobrim trenerom i posle Reala sam poceo i pohvalno da pisem o njegovim trenerskim kvalitetima.. Naravno, ipak je to ispod Radonjinog nivoa.
                              Sto se tice ubijanja vremena i druzenja sa ljubiteljima kosarke, zar to nije svaciji motiv ovde.. Kvalitetno ispunjeno vreme, da imam sa kim da se ispricam o kosarci, da ne moram zenu da smaram vise jer je kosarka ni najmanje ne interesuje.
                              Ti koji sunapustili su to uradili pre nego sto sam se ja registrovao.. Ja ne znam njihove motive, ali oni ce sigurno naci dovoljno istomisljenika na rsb ili b92, gde je Covic sveta krava a Radonja sektas i izdajnik.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Nigde ja nisam napisao da sam se registrovao da pljujem igrace i ekipu.. Ni jednog igraca nisam pljuvao a ni trenera.. Sta vise, smatram ga dobrim trenerom i posle Reala sam poceo i pohvalno da pisem o njegovim trenerskim kvalitetima.. Naravno, ipak je to ispod Radonjinog nivoa.
                                Sto se tice ubijanja vremena i druzenja sa ljubiteljima kosarke, zar to nije svaciji motiv ovde.. Kvalitetno ispunjeno vreme, da imam sa kim da se ispricam o kosarci, da ne moram zenu da smaram vise jer je kosarka ni najmanje ne interesuje.
                                Ti koji sunapustili su to uradili pre nego sto sam se ja registrovao.. Ja ne znam njihove motive, ali oni ce sigurno naci dovoljno istomisljenika na rsb ili b92, gde je Covic sveta krava a Radonja sektas i izdajnik.
                                Sto rece jedan kolega forumas/ koji duze ne pise ovde/, da ce te kod velike grupe ljudi ogaditi Radonjica da ce moliti boga i zeleti da ga nikada vise ne vide na klupi CZ.

                                Comment

                                Working...
                                X