Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno neko ko vidi blagostanje koje nam se ukazuje pred očima. Ali ne vredi, takvi smo mi Balkanci, slepi kod ociju. Sandu uvek si bio iznad proseka, sve pametno pricas!
    Last edited by mark !t zer0; 20-02-18, 11:14.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ali to je on "cs cs" .... probaj da izgovoris to sada - vratice te u detinjstvo, povezati sa nekim lepim stvarima, popraviti ti raspolozenje.
      I onda dobijamo pravu svrhu cs cs moderatora. A njegove ranije reci i izjave dobijaju na znacaju i istini.
      Indigo ti preuzeo nalog?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Šta je trolovanje, je li trolovanje kada se napiše, na primer, "tvrdi koševi u Čairu?"? Ili je trolovanje kad neko jednostavno iznosi svoje mišljenje, koje u trenutku iznošenja bude dočekano na nož, pa posle bude "jao dekkard bio u pravu"?
        Evo i ja da dam svoje misljenje povodom toga....nije poenta uvek biti u pravu, nego posle nekog vremena bataliti cak i ako mislis da si u pravu. Kazes jednom, dvaput, povremeno udjes u neku dublju diskusiju i to je ok - ukoliko se to nastavlja i nastavlja, na jednoj, drugoj, trecoj, cetvrtoj temi onda to neko moze da shvati ne samo kao iznosenje svog misljenja vec i nametanje misljenja drugome. Sloboda misljenja podrazumeva i da nema potrebe ubedjivati drugog/druge do beskonacnosti u svoje vidjenje stvari, vec razmena misljenja do odredjenog nivoa koji podrazumeva postovanje drugog da misli drugacije.

        Comment


        • Svako ima svoj motiv zbog kojeg piše ovde, mogu samo da pričam u svoje ime: meni nije toliko bitno da ubedim sagovornika u svoje viđenje stvari, nego da predočim svoj stav ljudima koji nepristrasno čitaju ovaj forum pa neka oni odluče kojem će se mišljenju prikloniti. Većina forumaša su, po defaultu, ljudi sa jako izraženim egom i zato se i odlučuju da javno iznose stavove o mnogim stvarima, iako ih /nas niko ne pita i jalov je posao pokušati ih ubediti da je danas utorak, reći će da ali nije u svim vremenskim zonama, otprilike taj nivo rasprave.
          Mišljenje treba da bude poduprto nekim dokazima i samo tada može biti argumentovano. Inače je obično laprdanje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Samo ću ti reći da osoba koja svaki čas menja nick pokazuje na taj način nestabilnost i nije pogodna za moderatorsku funkciju. [emoji41]
            Slazem se. Jadonja je razocarao i pokazao krizu indentiteta, a takva osoba ne moze da vodi ovaj napaceni narod. Dole Jadonja.

            Mislim da je sustina problema u tome sto Bojana nema smisao za privatni biznis . Nijedan uspesni privatnik ne bi trpeo zaposleslenog koji mu tera klijente. I takvu percepciju treba preneti i na forum . Ako neki moderator tera druge forumase sa foruma usled loseg obavljanja svoje funkcije, taj moderator mora da leti sa te funkcije, a ne da se opravdavaju njegove gluposti. Uz to vrsi se katastrofalan izbor moderatora. Pa tako imas kronosa koji da ban od 5 dana jer je Mark napisao Jadonja, a posle toga dodje Jax koji trojici da ukupno 5 dana nakon sto su jedan drugoga pocastili ponudama da budu oralno zadovoljeni.

            Comment


            • Originally posted by PRINCIP View Post
              Slazem se. Jadonja je razocarao i pokazao krizu indentiteta, a takva osoba ne moze da vodi ovaj napaceni narod. Dole Jadonja.

              Mislim da je sustina problema u tome sto Bojana nema smisao za privatni biznis . Nijedan uspesni privatnik ne bi trpeo zaposleslenog koji mu tera klijente. I takvu percepciju treba preneti i na forum . Ako neki moderator tera druge forumase sa foruma usled loseg obavljanja svoje funkcije, taj moderator mora da leti sa te funkcije, a ne da se opravdavaju njegove gluposti. Uz to vrsi se katastrofalan izbor moderatora. Pa tako imas kronosa koji da ban od 5 dana jer je Mark napisao Jadonja, a posle toga dodje Jax koji trojici da ukupno 5 dana nakon sto su jedan drugoga pocastili ponudama da budu oralno zadovoljeni.
              Covek zna. Tacnije ja sam dobio ban zbog spama, a nakon mog odlaska Kronos nastavio covek da pise o bugarskim snajperistima na temi kritike. Bas neverovatno nesto. A ljudi se banuju zbog "Jadonja"a ja posle furam taj nick, i niko ni da me opomene. Nesto ovde smrdi.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by čš čš View Post
                Covek zna. Tacnije ja sam dobio ban zbog spama, a nakon mog odlaska Kronos nastavio covek da pise o bugarskim snajperistima na temi kritike. Bas neverovatno nesto. A ljudi se banuju zbog "Jadonja"a ja posle furam taj nick, i niko ni da me opomene. Nesto ovde smrdi.
                Ti si sam sebe odlučio da nazoveš "Jadonja" i ko smo mi tome da se suprostavimo [emoji41], a Mrkela je nazvao našeg bivšeg itrenera tim imenom bez ikakvog razloga, a i da ima razlog neki elementarni nivo pristojnosti mora da se ispoštuje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Prvo da napomenem da nisam detaljno upucen u pravila foruma niti u to za sta i koliko se dobija ban. Pristojnost je ogledalo vaspitanja i bez obzira sto slika nije moja i ne pise prezime ne mogu prosipati prostakluke sakrivajuci se iza tastature. Drugo, moj vid zalbe ili bolje definisano molbe da se razmisli o banu ljudi koji isti dobiju nakon provokacije a iste duzine kao i provokator. Licno bih provokatora banovao na iznos predvidjen "statutom" isprovociranom izbrisao post... @Kronos: na tebe se odnosi, izvini ako nisam dobro upucen u tematiku.

                  Comment


                  • Ode još jedan koji piše, brojimo sitno

                    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                    Comment


                    • Slazem se sa Viktorom Jimi je trebalo manje da dobije od provokatora, inace mislim da treba da zavrsavamo raspravu o moderatorima i kronosu, Kronos je dobar moderator a koga god da bi stavili i na njega bi ubrzo dosle pridike, to prosto ide sa poslom.

                      Comment


                      • Moglo je posle upozorenja:
                        Oglusavanje o upozorenje moderatora - 5-15 dana, ovako je Kendrik ispunio svoj plan (njega ne pogađa jer i onako ne bi svraćao na forum SK).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Slazem se sa Viktorom Jimi je trebalo manje da dobije od provokatora, inace mislim da treba da zavrsavamo raspravu o moderatorima i kronosu, Kronos je dobar moderator a koga god da bi stavili i na njega bi ubrzo dosle pridike, to prosto ide sa poslom.
                          Ako dvocifren broj ljudi ima primedbe i kaže da ne radi taj posao kako treba zar ne misliš da je prevelika slucajnost da bas svi oni grese? Plus oni koji su otisli otvoreno zbog njega? Mislim, mozda sam lud, ali nesto mi se cini da ste u manjini vi kojima Kronos ne smeta. Najbolji dokaz svega toga imas u stanju PDF kosarka koje je apsolutno ocajno.

                          Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Ako dvocifren broj ljudi ima primedbe i kaže da ne radi taj posao kako treba zar ne misliš da je prevelika slucajnost da bas svi oni grese? Plus oni koji su otisli otvoreno zbog njega? Mislim, mozda sam lud, ali nesto mi se cini da ste u manjini vi kojima Kronos ne smeta. Najbolji dokaz svega toga imas u stanju PDF kosarka koje je apsolutno ocajno.

                            Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                            Iskreno ne brojim koliko kojih ima i za i protiv, a iskreno druze ne verujem da je iko otisao zbog Kronosa. Ganac je rekao skoro vecina su otisli pisto su svoje reci polizali i vratili se na b92 meni je tu najvece iznenadjenje Bogi ali svako ima pravo da bude gde zeli pa i na tom forumu gfe lik ladno napise za Lazica pre neko vece Kakav Klub takvi i igraci u pogrdnom smislu, forum gde je pristrasnost jednoj strani fascinantna itd. Kronos radi taj pisao ok, stariji je nije klinac,sutra kad neko drugi nekog banuje on ce reci za tog los moderator banovao me je. Moj primer na v92 sam neopravdano prvi put banovan kao pristrasan i troler i kasnije zbog toga se vracao sto puta, bas zato sto sam mislio da nije u redu da a gorih sto puta pa kao i taj kendrik koji tamo je zasticen a videli ste lik kakav je, ovde me je Kronos banovao ali zasluzeno i cekao sam istek i tako dalhe, naveo me je tada drugi forumas i zasluzeno sam banovan ali zbog toga nije los Kronos vec ja.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Moglo je posle upozorenja:
                              Oglusavanje o upozorenje moderatora - 5-15 dana, ovako je Kendrik ispunio svoj plan (njega ne pogađa jer i onako ne bi svraćao na forum SK).
                              Tako je, on je ovde dosao da se ispuca samo nwkog da navuce, krajnje podmuklo ali znas ga i sam.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Ako dvocifren broj ljudi ima primedbe i kaže da ne radi taj posao kako treba zar ne misliš da je prevelika slucajnost da bas svi oni grese? Plus oni koji su otisli otvoreno zbog njega? Mislim, mozda sam lud, ali nesto mi se cini da ste u manjini vi kojima Kronos ne smeta. Najbolji dokaz svega toga imas u stanju PDF kosarka koje je apsolutno ocajno.

                                Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
                                Meni apsolutno ne smeta, citao sam i b92 doduse preskakao sam licna prepucavanja, citao iskljucivo o kosarci. Kronos je duhovit i mene zaista nikada njegovi upisi nisu vrijedjali ako ih shvatis na duhovit nacin. To kako obavlja posao ne mogu da komentarisem jer ne pratim al kako je poziv nezahvalan i volonterski mislim da je vise nego dobar.

                                Comment

                                Working...
                                X