Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Ako neko postavlja to misljenje u treuntku kad je situacija vec dovoljno naelektrisana - onda to jeste trolovanje, Uostalom, pogledaj zadnjih 15-ak strana KKCZ teme - da se banuje za svaki prekrsaj, ne bi ostalo troje ljudi da pise.
    Nisam siguran, znam za 2 slučaja bana, Dekard i Valter, gde su banovani zbog trolovanja. Mislim da obojica imaju to misljenje i veruju u ono sto su pricali, a to je nazvano trolom. Uostalom svako ima ignore opciju, pa ako misli da neko troluje neka ga stavi na ignore listu. Mislim da uprkos pravilima moderacija ne bi trebala da odredjuje sta je trol, sta nije.
    Last edited by Победа; 20-02-18, 10:17.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      A pritom se pokaže da sam bio u pravu od prvog momenta, i pre utakmice sa Borcem sam pričao da je kup nebitno takmičenje za vrhunske timove i rezultat je ispratio takvo razmišljanje, ne samo u Srbiji.
      To sto je kup nebitan nije opravdanje za sramnu igru i pristup.. Ozbiljne ekipe i ozbiljni treneri to ne dozvoljavaju ni na treningu, osim ako nismo namerno oborili formu pred najvaznije meceve

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Nisam siguran, znam za 2 slučaja bana, Dekard i Valter, gde su banovani zbog trolovanja. Mislim da obojica imaju to misljenje i veruju u ono sto su pricali, a to je nazvano trolom. Uostalom svako ima ignore opciju, pa ako misli da neko troluje neka ga stavi na ignore listu. Mislim da uprkos pravilima moderacija ne bi trebala da odredjuje sta je trol, sta nije.
        Sta raditi kad forumasi ne zele da koriste ignore opciju i traze da se trol ukloni?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Pogresno bi bilo zakljucavaati ovu temu. Ona je i predvidjena za zalbe forumasa. Bolje je da nezadovoljstvo bude na ovoj temi nego da se spamuju maticne teme.

          Mislim da Kronos kao moderator nije ni najgori a ni najbolji. Svakako da on ima gresaka:
          - ne sme se moderator ponasati kao obican clan foruma - podizati tenzije
          - mislim da prerano poteze za najrigoroznijom merom - banovanjem, pre nekoliko upozorenja, neki vid zutih kartona i poslednjih upozorenja(mada ovo mozda radi preko PP)

          Neke dobre stvari su sto ne primecujem tendenciju i razdvajanje forumasa po bojama kojima pripadaju. Dosta je tu, aktivan je i uglavnom sve primeti i reaguje. Svakako bi mu bilo lakse kada bi bilo jos moderatora
          Doduse kada se zakaci na nekoga onda mu meri svaku sitnicu(kaznjava ga za svaku sitnicu) ali tako je sa svima koji imaju neku vlast ;)

          Poenta je da bi mozda i bilo manje zalbi kada bi se za zrno vise gledalo kroz prste. Kada bi se uklanjali/ispravljali neprilicni postovi pre trenutnog banovanja(ovo naravno za neke sitnice) uz naravno upozorenja.
          Svi smo mi ljudi od krvi i mesa, sa svim svojim manama. NEma nepogresivog forumasa ni moderatora.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Sta raditi kad forumasi ne zele da koriste ignore opciju i traze da se trol ukloni?
            To je veoma licemerno s njihove strane.onda. Ja.nikada nisam trazio za trol ban na ovom forumu, pa cak i za provokacije retko prijavim neki post. Iako realno i za to postoji ignore opcija.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              To je veoma licemerno s njihove strane.onda. Ja.nikada nisam trazio za trol ban na ovom forumu, pa cak i za provokacije retko prijavim neki post. Iako realno i za to postoji ignore opcija.
              Prelistaj ovu temu od pocetka, pa da vidis origins kukanja.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Sta raditi kad forumasi ne zele da koriste ignore opciju i traze da se trol ukloni?
                Šta je trolovanje, je li trolovanje kada se napiše, na primer, "tvrdi koševi u Čairu?"? Ili je trolovanje kad neko jednostavno iznosi svoje mišljenje, koje u trenutku iznošenja bude dočekano na nož, pa posle bude "jao dekkard bio u pravu"?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ocigledno da sadasnja vlast ne sme da se suoci sa internet hiliganima i ostalima. Ako zelite mogucnost da slobodno posecujece forum sa svojom decom, bez ikakvog straha... Moj tim ce se obracunati sa raznim dekkardima, Kronosima i slicnima.

                  #zaokruziJadonju
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Šta je trolovanje, je li trolovanje kada se napiše, na primer, "tvrdi koševi u Čairu?"? Ili je trolovanje kad neko jednostavno iznosi svoje mišljenje, koje u trenutku iznošenja bude dočekano na nož, pa posle bude "jao dekkard bio u pravu"?
                    Dekard nije bio u pravu, ali ima pravo na svoje misljenje. Kao sto je imao Valter kada ga je pola foruma napalo jer je rekao da KKP ima iaci tim.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Dekard nije bio u pravu, ali ima pravo na svoje misljenje. Kao sto je imao Valter kada ga je pola foruma napalo jer je rekao da KKP ima iaci tim.
                      Poštujem tvoje pravo da se ne složiš sa mnom. Međutim, ja se uvek u iznošenju mišljenja i njegovoj argumentaciji vodim činjenicama a ne emocijama.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Poštujem tvoje pravo da se ne složiš sa mnom. Međutim, ja se uvek u iznošenju mišljenja i njegovoj argumentaciji vodim činjenicama a ne emocijama.
                        I ja isto.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Poštujem tvoje pravo da se ne složiš sa mnom. Međutim, ja se uvek u iznošenju mišljenja i njegovoj argumentaciji vodim činjenicama a ne emocijama.
                          hahahah, koja laz! Ali neka te, neces dugo. Prvo sto cu uraditi to ce biti ban za tebe (bez razloga jbg moci ce mi se) i za Kronosa zbog zloupotrebe polozaja.

                          #svizaJadonjuForumzaSve
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by čš čš View Post
                            hahahah, koja laz! [emoji3] Ali neka te, neces dugo. Prvo sto cu uraditi to ce biti ban za tebe (bez razloga jbg moci ce mi se) i za Kronosa zbog zloupotrebe polozaja.

                            #svizaJadonjuForumzaSve
                            Samo ću ti reći da osoba koja svaki čas menja nick pokazuje na taj način nestabilnost i nije pogodna za moderatorsku funkciju. [emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nije bitan nick, bitna je ideja. Moja ideologija je besmrtna.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Samo ću ti reći da osoba koja svaki čas menja nick pokazuje na taj način nestabilnost i nije pogodna za moderatorsku funkciju. [emoji41]
                                Ali to je on "cs cs" .... probaj da izgovoris to sada - vratice te u detinjstvo, povezati sa nekim lepim stvarima, popraviti ti raspolozenje.
                                I onda dobijamo pravu svrhu cs cs moderatora. A njegove ranije reci i izjave dobijaju na znacaju i istini.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X