Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta je bilo diktature, narod je rekao svoje! Sluge bivseg rezima neka se same sklone, inace cemo (moj tim za red na SK forumu i ja) biti veoma surovi jednom kada krunisanje i euforija prodju.
    Last edited by mark !t zer0; 17-02-18, 11:55.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Pa vi stvarno nemate pametnijeg posla

      Comment


      • Originally posted by Jadonja View Post
        Dosta je bilo diktature, narod je rekao svoje! Sluge bivseg rezima neka se same sklone, inace cemo (moj tim za red na SK forumu i ja) biti veoma surovi jednom kada krunisanje i euforija prodju.
        Markane ti li si?...ne pratim bas forum detaljno ovih dana ,al koliko kapiram ti ovde konkurises za moda?...hahah...na kom pdf-u ?...

        P.S...ko ti je na izbornoj listi (timu) i kakav ste program osmislili?
        Last edited by 61563; 17-02-18, 12:55.

        Comment


        • Originally posted by Jadonja View Post
          Dosta je bilo diktature, narod je rekao svoje! Sluge bivseg rezima neka se same sklone, inace cemo (moj tim za red na SK forumu i ja) biti veoma surovi jednom kada krunisanje i euforija prodju.
          Originally posted by 61563 View Post
          Markane ti li si?...ne pratim bas forum detaljno ovih dana ,al koliko kapiram ti ovde konkurises za moda?...hahah...na kom pdf-u ?...

          P.S...ko ti je na izbornoj listi (timu) i kakav ste program osmislili?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Markane ti li si?...ne pratim bas forum detaljno ovih dana ,al koliko kapiram ti ovde konkurises za moda?...hahah...na kom pdf-u ?...

            P.S...ko ti je na izbornoj listi (timu) i kakav ste program osmislili?
            Za sada sam skupio dva strucnjaka u vidu limuna i Princa koji ce mi pomagati, jer posla je zaista mnogo. Treba iskoreniti sve lose sto je prethodna vladt radila a znas I sam kako je ovde bilo do sada. Haos. Napravicemo sistem u kome ce sami forumasi prijavljivati postove, a samo postovi sa vise prijava ce se razmatrati i sankcionisati. Ne zelimo da pretimo ljudima, vec hocemo da diskutujemo sa njima, necemo da ih provociramo, vec cemo da im ukazemo da moze bolje od toga. Previse su ljudi pod losim moderatorima, ne.znaju za bolje. Ali sam zato tu ja! AVE Jadonja!
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Nisam za menjanje Kronosa iskreno, i voleo bih da Ganac ostane , prosto ne vidim da su ljudi ni pristrasni ni da neku stetu prave kao moderatori. Da , gresili su verovatno ali ako nadjete nekog ko moze da ne gresi onda ste sva pravila covecanstva srusili, to je isto kao kad bi se nadali da bi nasli bezgresnog sudiju u bilo kom sportu. Ja sam zasluzeno banovan i to bas od njih ali to su prosto pravila koja tad nisam ispostovao i to je ok kazna, ako su nekog ostetili sigurno nije bilo namerno i verujem da je to brzo ispravljeno, elem daj da ispratimo zavrsnicu kupa, prvenstvo, lep je i dan ,pustimo revolucije i slicno.

              Comment


              • Valtere, nasli smo bezgresnog.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Jadonja View Post
                  Za sada sam skupio dva strucnjaka u vidu limuna i Princa koji ce mi pomagati, jer posla je zaista mnogo. Treba iskoreniti sve lose sto je prethodna vladt radila a znas I sam kako je ovde bilo do sada. Haos. Napravicemo sistem u kome ce sami forumasi prijavljivati postove, a samo postovi sa vise prijava ce se razmatrati i sankcionisati. Ne zelimo da pretimo ljudima, vec hocemo da diskutujemo sa njima, necemo da ih provociramo, vec cemo da im ukazemo da moze bolje od toga. Previse su ljudi pod losim moderatorima, ne.znaju za bolje. Ali sam zato tu ja! AVE Jadonja!
                  Zanimljivo si to osmislio,samo moras da imas i neko glasacko telo(podrsku u ovom slucaju) ako vec hoces da pokrenes tu revoluciju,u suprotnom mislim da ce se sve zavrsiti...sa Kronosovom porukom iz Maratonaca

                  Comment


                  • Podrška za Jadonju!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Podrška za Jadonju!

                      Comment


                      • Moji botovi ce blokirati Zeleznik ako ne postanem mod. Shushka se i da ce Milko Bjelica kombajnom na Bubanj Potok.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Da vas malo obuzdam u ovom naletu i euforiji...ko je bio banovan ne moze biti mod

                          tt
                          Posto si mi partnera (Princoni)ubacio kao jednog od glavnog cinioca buduce vlasti razmislih i o podrsci...ali mislim da sa ovim postom Olje sve pada u vodu...jedino da nadjes nekog sa cistim CV-om ,nekog Kostunicu foruma,a ti onda iz senke da vladas
                          Last edited by 61563; 17-02-18, 13:48.

                          Comment


                          • Sve administrativne prepreke preskacem u hodu, vec je u planu novi nalog na koji cu se preseliti. Zvace se "the moderator".
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Moji botovi ce blokirati Zeleznik ako ne postanem mod. Shushka se i da ce Milko Bjelica kombajnom na Bubanj Potok.
                              darko_pancev na aparatima
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • A da se preselite u Pričaonicu - ne vidim ovde ozbiljne priče.

                                Comment

                                Working...
                                X