Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Zato sto trolujes i skreces temu u nezeljenom pravcu.
    On prvi troluje tvrdnjom da je onaj najbolji skaut. Ja sam se samo tome usprotivio, valjda forum tome i služi diskusiji i razmeni mišljenja? Kako ja to trolujem, a on ne, zato što su ti ortaci?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Guthrie View Post
      Dvostruki arsini, jednom recju.
      to su dve reci buraz
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        to su dve reci buraz


        Bitno da se razume.

        Comment


        • Forum postaje mesto gde dobro treba razmisliti smeš li se nekome usprotiviti bez da ne naiđeš na osudu "javnosti" tj uvređenih forumaša.
          Postali smo uvredljivi poput curica.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Mora da postoji odgovornost za nešto kao što je širenje tračerskog đubreta sa smrdljivih navijačkih portala, odmah da se razumemo bilo čijih.
            Ovde kad moderatora pitaš za verodostojnost vesti on kaže " čuo sam i ja od nekih ljudi" gde direktno pljuje na ceo forum i srozava nivo diskusije na istom.
            Dovlači svoje ortake trolere sa foruma gde im više nije dozvoljeno đubrenje ovde i štiti ih.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Mora da postoji odgovornost za nešto kao što je širenje tračerskog đubreta sa smrdljivih navijačkih portala, odmah da se razumemo bilo čijih.
              Ovde kad moderatora pitaš za verodostojnost vesti on kaže " čuo sam i ja od nekih ljudi" gde direktno pljuje na ceo forum i srozava nivo diskusije na istom.
              Dovlači svoje ortake trolere sa foruma gde im više nije dozvoljeno đubrenje ovde i štiti ih.
              Za verodostojnost vesti smo pricali na PM i napisao sam ti da sam slicno cuo od ljudi koji ne pisu na ovom, a ni na forumima, vec su, igrom slucaja, moji poznanici.
              Sto se dovlacenja tice - nikoga nisam dovukao i mogao bi da prestanes vise da lazes po tom pitanju. Ako je neko imao zastitu - to si upravo ti, i svaki put si to zloupotrebio nastavljajuci da pises po temama gomilu stvari koje se tih tema ne ticu i uvek kontrirati ostalim sagovornicima. O kukanju na PM da ne pricamo!
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Gde je sad Valter kad je najpotrebniji

                Comment


                • Čuo si "od nekih ljudi" a posle nedelju dana se pojavila lista BAT-ovanih klubova sa Partizanom na njom? Mnogo si mi ti nešto lakoveran.
                  Što se tiče mog " kontriranja" ne pišem ovde da bih isključivo izražavao slaganje sa nečijim stavovima, a i to radim btw, ako imam stav koji se suprotstavlja nečijem ili prezentujem argumente za njega ili izvlačim elementarnu logiku da bih ga dokazao.
                  Dok imamo ovu prepisku nastavlja se besomučno trolovanje od tvojih ortaka na temi KK Partizan.
                  Nemam ništa protiv normalnih navijača Partizana, i sam to znaš i koje sam od vas navodio kao dobre i konstruktivne forumaše.
                  Takođe znaš da sam se ja protiv tih istih stvari bunio i na KKCZ temi i da nisam odustajao ni po cenu bana jer verujem u ispravnost te borbe za čistije mesto na internetu.
                  Dakle, samo poštovanje Pravilnika, ako se postavi vest da se navede relevantan izvor.
                  Sve već lepo piše tamo samo da se poštuje, ništa više.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Čuo si "od nekih ljudi" a posle nedelju dana se pojavila lista BAT-ovanih klubova sa Partizanom na njom? Mnogo si mi ti nešto lakoveran.
                    Što se tiče mog " kontriranja" ne pišem ovde da bih isključivo izražavao slaganje sa nečijim stavovima, a i to radim btw, ako imam stav koji se suprotstavlja nečijem ili prezentujem argumente za njega ili izvlačim elementarnu logiku da bih ga dokazao.
                    Dok imamo ovu prepisku nastavlja se besomučno trolovanje od tvojih ortaka na temi KK Partizan.
                    Nemam ništa protiv normalnih navijača Partizana, i sam to znaš i koje sam od vas navodio kao dobre i konstruktivne forumaše.
                    Takođe znaš da sam se ja protiv tih istih stvari bunio i na KKCZ temi i da nisam odustajao ni po cenu bana jer verujem u ispravnost te borbe za čistije mesto na internetu.
                    Dakle, samo poštovanje Pravilnika, ako se postavi vest da se navede relevantan izvor.
                    Sve već lepo piše tamo samo da se poštuje, ništa više.
                    Ispostuj Pravilnik i nemoj da floodujes po temama i stalkujes Coopera koji je clan, btw, od 2013.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ispostuj Pravilnik i nemoj da floodujes po temama i stalkujes Coopera koji je clan, btw, od 2013.
                      Pišem kritiku na mestu predviđenom za to i nikoga nisam poimence navodio, jer na kraju krajeva, nije jedna osoba u pitanju.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Pišem kritiku na mestu predviđenom za to i nikoga nisam poimence navodio, jer na kraju krajeva, nije jedna osoba u pitanju.
                        Tvoja misao je u istom rangu sa Cooperovom, Icinom, Urosevom, Bountyjevom..... - sve spadaju pod slobodu govora, dok ne ugrozavaju istu slobodu drugima.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • A ja da iskoristim priliku i da zamolim momke, koji su mi ne samo danas, vec i ranije slali pp i da javno ovde sada kazu sta im to smeta i sta zameraju moderaciji na ovom pdf-u, jer ce se tako problem sigurno ranije resiti, verujem u to.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Tvoja misao je u istom rangu sa Cooperovom, Icinom, Urosevom, Bountyjevom..... - sve spadaju pod slobodu govora, dok ne ugrozavaju istu slobodu drugima.
                            Odlično, na pravom smo putu, pa ja i hoću za sve da važi Pravilnik, a pogotovo ovaj deo koji se tiče postovanja vesti. Proturanje dezinformacija u cilju provociranja nije sloboda govora i protiv toga sam jednako i na KKP i na KKCZ topicu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Odlično, na pravom smo putu, pa ja i hoću za sve da važi Pravilnik, a pogotovo ovaj deo koji se tiče postovanja vesti. Proturanje dezinformacija u cilju provociranja nije sloboda govora i protiv toga sam jednako i na KKP i na KKCZ topicu.
                              Da zakljucamo Prelazni rok KKCZ i KKCZ temu?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A ja da iskoristim priliku i da zamolim momke, koji su mi ne samo danas, vec i ranije slali pp i da javno ovde sada kazu sta im to smeta i sta zameraju moderaciji na ovom pdf-u, jer ce se tako problem sigurno ranije resiti, verujem u to.

                                tt
                                Meni smeta što sam ti se jednom obratio i ti si se "brecnula" na mene...sada ibegavam tvoje postove i idem kod psihoterapeuta.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X