Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj pdf a i oni koji ga vode postaje sve jadniji. Jedan forumas drugom napise da treba da ga se strelja i jedva dobije 5 dana a sada Pancev dobije za ovo oko Tumbasa 15 dana, zaista ste jadni..

    Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Jel vam neko rekao da ste dosadni ?[emoji23][emoji23][emoji23]
      Zasto smo jadni, zato sto ne zelimo nepravdu i izdrkavanje pojedinih koji vode ovaj pdf?

      Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Zasto smo jadni, zato sto ne zelimo nepravdu i izdrkavanje pojedinih koji vode ovaj pdf?

        Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
        De sam napisao ,,Jadni,,???
        O ,,izdrkavanju,, sam pisao 100 puta. Glupo je vise to pominjati kada se ama bas nista ne menja.

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Zasto smo jadni, zato sto ne zelimo nepravdu i izdrkavanje pojedinih koji vode ovaj pdf?

          Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
          Koje izdrkavanje? Zato sto se ne dozvoljava sprdnja sa osobama ometenim u razvoju ili zato sto se ne dozvoljava sovinizam?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Koje izdrkavanje? Zato sto se ne dozvoljava sprdnja sa osobama ometenim u razvoju ili zato sto se ne dozvoljava sovinizam?
            Ovo Uroševo šovinizam?

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ne mogu mrzi me ... prepricaces mi ti. U tvoju objektivnost ne sumnjam ... ako zelis da budes objektivan naravno.
              Javio sam se jer mi zapalo to za oko, a citao sam tada sta se izdesavalo sa Urosem i ostalima na Zvezdinoj temi. Javio sam se jer znam istinu, koju si ti sada pokusao da izokrenes. Javio sam se jer ne zelim da se generalizuju ljudi. I javio sam se jer si mnogo srao - kao foka pa sam se zabrinuo za tebe ...
              Vidis dok mi ovde razglabamo u prazo, ja tek sada videh Uros ode u banovvice. Smorili smo i njega pa otputovao.
              A sta cu brate kad mi dosadno. Utorak jebeni. Mrtvilo. A razumem Urosa, evo jos I napisao da ne podrzava, a banovan jer brani. Bas nelogicno, nisu hteli da ga razumeju.

              A što se objektivnosti tice znas i sam Fiksni pa ja, to je to.

              Ako nisam upravu Sandu, zasto je coveku smanjen ban? A, ha.
              Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 17:51.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • To sto je Calavera napisao bilo je za minimum dva meseca da se ne zajebavamo.
                Ko kada bih ja sada napisao " E kronose, ganac, calavera znam dobrog mesara poslacu ga sutra da ti istranzira mozak, koji ce ti kurac i ovako ga ne koristis, cisto da ti pomognem u ovom teskom zivotnom razdoblju" Ovo je cist primer jer sam ipak vaspitan i ne bih uvredio nikoga na tako mizeran i slepacki nacin.

                Uros da napise crnci su crni bilo bi mu tretirano kao rasizam. Jeste covek iritantan ali zbog drugih stvari, neke nabedjenosti recimo ali da je on neki rasista i sovinista je smesno pricati.

                Druga stvar zbog cega kog djavola Maric daje ban na kosarci, jel to njegov deo? Trebalo bi da se ponisti taj ban jer stize od lika koji uredjuje drugi deo foruma.

                I zbog cega je Calaverin ban sveden na 3 dana? Nema nikakve logike i opet brljate mnogo.
                Ocekujem da Urosu bude smanjena kazna na nekih 5 dana, jer tako mora da funkcionise, nema dvostrukih arsina, ne sme ih biti.
                Last edited by Indigo; 06-02-18, 17:47.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ja sam to hteo da napisem ali rek'o optuzice me da sam revolucionar. A jos Kronos tu ceo dan. A najjaci je Maric kao ne mogu da citam Zvezdinu temu, hahahhaha, a veze sa tim PDF-om nema.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Koje izdrkavanje? Zato sto se ne dozvoljava sprdnja sa osobama ometenim u razvoju ili zato sto se ne dozvoljava sovinizam?
                    Zato sto se izdrkavas na sve zivo, za svaku sitnicu a jedan govor mrznje ne konstatujes ni pet para. Jel dolazi jebeni Misa Tumbas na forum pa da se banuje zbog toga, sta si ti umislio da mi je znati, banuj me sada jer drugo i ne ocekujem od tebe..

                    Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Ja sam to hteo da napisem ali rek'o optuzice me da sam revolucionar. A jos Kronos tu ceo dan. A najjaci je Maric kao ne mogu da citam Zvezdinu temu, hahahhaha, a veze sa tim PDF-om nema.
                      To sto pise da sam tu ceo dan je zato sto mi otvori tab u pozadini na poslu. Kad mogu, pratim raspravu, ali ponekad ne stignem da pogledam vise od zadnja 2-3 posta dok ne stignem kuci.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0
                        Pa znam ali i ja sam pisao Jadonja. Mada ako je tebi ok da za streljanje ide 3 dana a za Jadonja 7, onda je besmisleno pricati dalje. Ali znam da ne bi ti banovao zbog toga, bar bi upozorio, nego Ricma attention whore upao cisto onako na drugi pdf.
                        To ako se ne ponisti onda je ovo jedna velika sprdnja od foruma.

                        Igraju Liverpul i Everton, kad vidis dolazi Venger da izbaci iz igre Manea jer ovaj ne postuje klupsku disciplinu i ne vraca se u odbranu. A Venger to kaze na osnovu dve utakmice Liverpula koje je pogledao jer mu je mrsko pratiti.
                        Jesus F***** Christ
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          To sto je Calavera napisao bilo je za minimum dva meseca da se ne zajebavamo.
                          Ko kada bih ja sada napisao " E kronose, ganac, calavera znam dobrog mesara poslacu ga sutra da ti istranzira mozak, koji ce ti kurac i ovako ga ne koristis, cisto da ti pomognem u ovom teskom zivotnom razdoblju" Ovo je cist primer jer sam ipak vaspitan i ne bih uvredio nikoga na tako mizeran i slepacki nacin.

                          Uros da napise crnci su crni bilo bi mu tretirano kao rasizam. Jeste covek iritantan ali zbog drugih stvari, neke nabedjenosti recimo ali da je on neki rasista i sovinista je smesno pricati.

                          Druga stvar zbog cega kog djavola Maric daje ban na kosarci, jel to njegov deo? Trebalo bi da se ponisti taj ban jer stize od lika koji uredjuje drugi deo foruma.

                          I zbog cega je Calaverin ban sveden na 3 dana? Nema nikakve logike i opet brljate mnogo.
                          Ocekujem da Urosu bude smanjena kazna na nekih 5 dana, jer tako mora da funkcionise, nema dvostrukih arsina, ne sme ih biti.
                          Mozda zato sto ipak nisam dostavio onu kopiju maila gde narucujem AVP Bugarina?

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Zato sto se izdrkavas na sve zivo, za svaku sitnicu a jedan govor mrznje ne konstatujes ni pet para. Jel dolazi jebeni Misa Tumbas na forum pa da se banuje zbog toga, sta si ti umislio da mi je znati, banuj me sada jer drugo i ne ocekujem od tebe..

                            Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
                            Sta bi ti uradio da neko napise: Koji ce nam ovi Bugari i Sopovi juzno od Trupala u kosarci? Ni kluba, ni igraca - to je samo za p`prike? Pre nego sto skocis za ovaj post zapamti jedno - ja sam poreklom Nislija i Toplicanin, i to ponosni. Koja je razlika izmedju toga i branjenja grupe idiota koji prebrojavaju krvna zrnca i odredjuju ko je, a ko nije podoban da igra? Jebaga, zemce, k`d ponestane neprijatelji - mi ce najebemo sledeci, makar i zbog 1 padeza.
                            Last edited by kronostime; 06-02-18, 18:05.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ne bi bilo lose da pomenem i da sam ja Nislija. Jel i to smanjuje banove ako zagusti?

                              Comment


                              • Nista brate uhvatio bih kontra i zezao njih a ne da odmah banujem, forum sluzi za to, da malo ozbiljno pisemo malo se zezamo..

                                Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X