Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Druze, kosarkaski deo foruma skoro da ne postoji.
    Nije to Partizanova tema, vec sad i Zvezdina, a i ove ostale sekundarne su sve manje aktivne. Imas dosta o tenisu, imas pricaonicu i te tematike. U suprotnom sacekaj utakmicu, kad ce biti upisa jer je sveze i toeto.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Druze, kosarkaski deo foruma skoro da ne postoji.
      Nije to Partizanova tema, vec sad i Zvezdina, a i ove ostale sekundarne su sve manje aktivne. Imas dosta o tenisu, imas pricaonicu i te tematike. U suprotnom sacekaj utakmicu, kad ce biti upisa jer je sveze i toeto.
      Ne postoji jer nema vise moderacije, a moderator se preganja sa dekkardom na svim temama. Mozda da ti budes moderator ili neko drugi? Pravila moraju da postoje i da budu ista za sve.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Ne postoji jer nema vise moderacije, a moderator se preganja sa dekkardom na svim temama. Mozda da ti budes moderator ili neko drugi? Pravila moraju da postoje i da budu ista za sve.
        Ne pada mi napamet.
        Kratko i jasno.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Druze, kosarkaski deo foruma skoro da ne postoji.
          Nije to Partizanova tema, vec sad i Zvezdina, a i ove ostale sekundarne su sve manje aktivne. Imas dosta o tenisu, imas pricaonicu i te tematike. U suprotnom sacekaj utakmicu, kad ce biti upisa jer je sveze i toeto.
          Ovde se uglavnom najvise i najbolje pisalo o Tenisu, Premier Ligi i Euro fudbalu,nekad davno o NBA,a euro/domacoj kosraci sa vasim dolaskom je skocilo dosta,i naravno ove OFF teme,u Pricaonici ,Film,a u poslednje vreme Hrana i pice zahavljujuci ponajvise Limunu

          Comment


          • Znam, ali kada se u par dana ukljuci trocifren broj "stranih" forumasa logicno je ocekivati da dugorocno košarka postane alfa pdf. Na kraju krajeva, u toku avgusta i septembra ne pamtim dan kada sam usao na forum, a najnoviji upis nije bio na košarci.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Ne pada mi napamet.
              Kratko i jasno.
              Pa neko ce morati, ja bih drage volje, ali ne mogu da svaki dan budem na forumu. Ne bi bilo ni posteno.
              Nije samo stalking kaznjiv na forumu, spam, flod, trol, flejm, sve je to kaznjivo. Bar bi trebalo biti, ali nije.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Druze, kosarkaski deo foruma skoro da ne postoji.

                Ja bih rekao da je kosarkaski deo foruma veoma zivahan i zanimljiv Sto se mene tice ovaj forum mi je za kratko vreme postao prioritetan, moze se reci i jedini.

                Obzirom de je kosarkaski deo voruma veoma mlad, da se u pocetku isfiltrirao od onih koji ne pripadaju ovde, moze se ocekivati da ce se u narednim godinama obaj forum lepo razvijati i napredovati u svakom smislu.
                A cak i da ostane na ovom nivou ja sam zadovoljan.

                Comment


                • Duel titana tesko ce neko milimetar da odstupi ali Goblin je sve pobedioo..on samo ceka trenutak, ne treba mu puno
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Duel titana tesko ce neko milimetar da odstupi ali Goblin je sve pobedioo..on samo ceka trenutak, ne treba mu puno
                    Ko ovde ima duel? Trebalo mi je puno, pa sam brbljao puno, a sad me brigE puno. Ima drugih pdfova.

                    Comment


                    • Evo ja predlažem limuna i mark it zero-a da budu sidekicks Gancu i Kronosu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ovde se uglavnom najvise i najbolje pisalo o Tenisu, Premier Ligi i Euro fudbalu,nekad davno o NBA,a euro/domacoj kosraci sa vasim dolaskom je skocilo dosta,i naravno ove OFF teme,u Pricaonici ,Film,a u poslednje vreme Hrana i pice zahavljujuci ponajvise Limunu
                        Jel bi mogao da uporedis fudbal, tenis i kosarku na ovom forumu? Nisam jos poceo da zalazim na druge teme pa ke interesuje koja je najzivlja?
                        Edit- moze i dekkard ili ko god je upucen

                        Comment


                        • Tenis i Premijer liga.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Fudbal Premier Liga a i euro fudbal LS,Tenis,pogotovo kad su Mastersi i GS,mada skoro uvek ako nema turnira polemise se o teniserima,i od avgusta 2017 kkcz topic po meni to su 3 najjaca/najaktivnija,i ovi OFF su aktivni dosta samo tamo ima svacega, nekad zanimljivo ,nekad smesno nekad, dosadno, a licno iako ne pisem tamo mislim da je PDF o Filmovima i serijam prilcno jak i dobar

                            Comment


                            • Nemojte tako pa da zaboravljate ovaj topic u overall statistici....masa ljudi ima mnogo vise energije da kriticki kritikuje kritiku nego da pise na sportskim temama zbog cega su i dosli na forum.....valjda

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Fudbal Premier Liga a i euro fudbal LS,Tenis,pogotovo kad su Mastersi i GS,mada skoro uvek ako nema turnira polemise se o teniserima,i od avgusta 2017 kkcz topic po meni to su 3 najjaca/najaktivnija,i ovi OFF su aktivni dosta samo tamo ima svacega, nekad zanimljivo ,nekad smesno nekad, dosadno, a licno iako ne pisem tamo mislim da je PDF o Filmovima i serijam prilcno jak i dobar
                                Imas Tapatalk reputaciju za ovaj upis, bro. Pis.

                                Comment

                                Working...
                                X