Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako vam vec neko nije rekao, posto sami to ne uvidjate...smarate u pm
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • serete što bi nerealni rekao
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Dokle će biti dozvoljeno da se neistomišljenici nazivaju trolovima? Sledeći put kad me neko tako nazove nazvaću ga iskompleksiranim nacistom.
        Last edited by dekkard; 30-07-19, 14:45.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ponovicu ti po milioniti put to sto ti pricas ako je misljenje na nivou je deteta do 7 godina starosti.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Dokle će biti dozvoljeno da se neistomišljenici nazivaju trolovima? Sledeći put kad me neko tako nazove nazvaću ga iskompleksiranim nacistom.
            Pored ovoga, ko bude iznosio uvredljive insinuacije na moj račun, takođe ću tu osobu nazvati iskompleksiranim nacistom i fašistom.
            Last edited by dekkard; 01-08-19, 16:24.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Pored ovoga, ko bude iznosio uvredljive insinuacije na moj račun, takođe ću tu osobu nazvati iskompleksiranim nacistom i fašistom.
              Iiii da ima klempave uši. Spustite malo loptu prijatelji, ignorišite, preskočite itt.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Jedno pitanje nevezanoza basket kakav je ono milicius vorning kad ocu da otvorim forum dzigeru mi pojede.

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  Jedno pitanje nevezanoza basket kakav je ono milicius vorning kad ocu da otvorim forum dzigeru mi pojede.
                  Ma neki bag bez veze,svima se pohavljuje...ne obraćaj pažnju [emoji3]

                  tt
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Jel istekao ban Lazi Kacanskom? Ne mogu da verujem da ste onakvog forumasa banovali na mesec dana, jos moderator. Stvarno neverovatno

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Jel istekao ban Lazi Kacanskom? Ne mogu da verujem da ste onakvog forumasa banovali na mesec dana, jos moderator. Stvarno neverovatno
                      Nije moderator više. Da jeste ne bi mogao da bude banovan.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nije moderator više. Da jeste ne bi mogao da bude banovan.
                        Znam da vise nije mod, samo kazem da su ga smenili sa mesta moda i zalepili mu mese dana bana i to za otkrivanje Losmijevog identiteta... Losmija boli patka da krije svoj identit. Nemam pojma sta su hteli sa tim banom od mesec dana?

                        Comment


                        • Da poštuju pravila foruma.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Da poštuju pravila foruma.
                            Treba uzeti u obzi i reputaciju i ponasanje odredjenog forumasa kod odredjivanja kazne.
                            Ovde su pretnje tolerisane ili sankcionisane mizernim kaznama samo zato sto odredjeni forumas kome su ozbiljne pretnje upucene nije bio omiljen u moderatorsko/adminskim krugovima.
                            Ja sam misljenja da je pretnja nekome u Pp visestruko veci prekrsaj nego otkrivanja identiteta forumasa koji svoj identitet i ne krije.

                            Comment


                            • Ako lošmi nikada nije na forumu otkrio svoj pravi identitet, to treba da bude kažnjivo. I to je veoma ozbiljan prekršaj, veći od svake uvrede koja se može izreći na pp, jer utiče na njegov život.

                              Za ovo drugo se slažemo, isto tako su neki dobijali prekomerne kazne, kao kad je ex moderator banovao za uvrede na sopstveni račun maksimalno, 30 dana. Ali ok, sad je mirno i lepo. Kao što je trebalo da bude mnogo ranije da su slušali nas borce za pravdu i ravnopravnost, uvek ću to naglasiti. Ali eto, i administraciji je trebalo malo da zagori pod nogama kako bi reagovali, i hvala tom ko je zapalio vatru u ime svih pravdoljubivih.

                              A zvanje moderatora treba da poveća odgovornost ali ne i privilegije u slučaju kršenja pravila
                              Last edited by Karamazov; 11-08-19, 21:14.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by Nerealan View Post
                                Ako lošmi nikada nije na forumu otkrio svoj pravi identitet, to treba da bude kažnjivo. I to je veoma ozbiljan prekršaj, veći od svake uvrede koja se može izreći na pp, jer utiče na njegov život.

                                Za ovo drugo se slažemo, isto tako su neki dobijali prekomerne kazne, kao kad je ex jaje moderatorsko (i dalje je jaje, al ne i ovo drugo) banovalo za uvrede na sopstveni račun maksimalno, 30 dana, a svog vernog psa redovno na po dan, tri maksimalno. Ali ok, sad je mirno i lepo. Kao što je trebalo da bude mnogo ranije da su slušali nas borce za pravdu i ravnopravnost, uvek ću to naglasiti. Ali eto, i administraciji je trebalo malo da zagori pod nogama kako bi reagovali, i hvala tom ko je zapalio vatru u ime svih pravdoljubivih.

                                A zvanje moderatora treba da poveća odgovornost ali ne i privilegije u slučaju kršenja pravila

                                Ne pricam ja o uvredama na pp, nego oozbiljnim pretnjama od kojih bi se vecina zabrinula/uplasila za bezbednost, u najmanju ruku bi doziveli kao veliku neprijatnost.

                                Sto se tice Losmija, on nije bukvalno na forumu otkrivao identitet, ali se pisalo o tome da je urednik stranice na fb koju prati 50k ljudi i na kojoj je on kacio svoje slike, ako se ne varam.. Mozda je to bio neki od njegovih kolega uredjivaca te stranice

                                Comment

                                Working...
                                X