Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li trolovanje kad neko selektora koji ima tri srebra sa najvecih reprezentativnih takmicenja nazove trenerskom neznalicom i toliko ga mrzi da bi mu bilo draze da ispadnemo u grupi nego da osvojimo medalju samo da bi video njegovu smenu. Jedini razlog zbog koga neko moze da mrzi Djordjevica je sto je klupski obojen i sto ne moze da mu oprosti trojku u zadnjoj sekundi koja je donela Partizanu evroligu,a to nema veze sa reprezentacijom,Kalinic i Nedovic su samo izgovori koji su im potrebni kako bi nastavili da blate lik i delo Aleksandra Djordjevica,jednog od najvecih kosarkasa koje smo ikada imali i vrhunskog selektora.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Je li trolovanje kad neko selektora koji ima tri srebra sa najvecih reprezentativnih takmicenja nazove trenerskom neznalicom i toliko ga mrzi da bi mu bilo draze da ispadnemo u grupi nego da osvojimo medalju
      A ko je to rekao?
      Vodi računa, podmetanje je takođe forumski prekršaj.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Licno ti pricas o Djordjevicu da je trenerska neznalica,ko hoce moze da trazi te tvoje postove,ima tu jos nekih ljudi,necu da imenujem,ne trazim nikakvo banovanje za vas,nisam dete,samo hocu da vam blokiraju vise ovu temu,nervirate me svaki put kad udjem da pricam o kosarci jer je to sto vi pisete elementarno nepoznavanje kosarke ili obicno trolovanje koje mi ide na kurac.

        Comment


        • Nađi gde sam napisao da bi mi bilo drago da ispadnemo u grupi i samobanovaću se na mesec dana. Ako nisam napisao, a nisam, napravio si prekršaj. Ne tražim ni ja tvoj ban samo povedi računa šta pišeš sledeći put. To što ti smeta moje pisanje, realno me zabole, imaš IL, da prestaneš da pišeš ili se prebaciš na drugi forum gde svi misle isto kao i ti.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ja sam to napisao. Mogu da nadjem post ako treba.

            Isto kao sto si ti rekao da bi ja podrzavao Djordjevica i da dodje bez medalje ili da uradi ko zna sta. To je isti vid prekrsaja.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Nisam ja nikog imenovao, pod broj jedan, a pod broj dva to je bilo pitanje a konstatacija na koje je samo Wolf dao eksplicitan odgovor i on zaslužuje poštovanje od mene za to. Svi ostali ste muljali.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nisi direktno napisao da zelis da ispadnemo ali iz svakog tvog posta se vidi koliko mrzis Djordjevica i da bi ti bilo drago da ga smene,a to je moguce samo ako ostvarimo mnogo los rezultat. Ja to vidim kao trolovanje to sto ti pises,ako je to stvarno tvoje misljenje onda je to jos tuznije jer se radi o elementarnom nepoznavanju kosarke,samo totalno kosarkasi nepismeno dete moze da kritikuje lik i delo Aleksandra Djordjevica bilo kao igraca ili selektora.

                Comment


                • Uopste nije bilo pitanje, opet izmisljas. Mislim da, Wolfa si direktno pitaao, ostalih x puta kada si to napisao nije bilo pitanje. Nisi imenovao, ali si sa mnom diskutovao, ako si mislio na nekog treceg, u tom slucaju je trebalo to da naglasis.

                  U svakom slucaju, iako nisi meni direktno dao savet, ipak cu poslusati, bices prvi u istoriji ovog foruma na mojoj IL(jbg, Kronos bio moderator, pridruzice ti se ako se vrati na forum).
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • To je opet učitavanje, možeš samo da se baviš onim što je napisano, zaključke zadrži za sebe, kao što ih i ja zadržavam. I meni je trolovanje kad neko napiše da Đorđević selektor u rangu Robije, Karija ili Dude, pa ne cmizdrim zbog toga.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • To niko nije napisao, u tome je razlika. Ti ocigledno zivis u nekom drugom univerzumu, odgovaras na nesto sto nikada nije napisano i citas ljudima misli.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Uopste nije bilo pitanje, opet izmisljas. Mislim da, Wolfa si direktno pitaao, ostalih x puta kada si to napisao nije bilo pitanje. Nisi imenovao, ali si sa mnom diskutovao, ako si mislio na nekog treceg, u tom slucaju je trebalo to da naglasis.

                        U svakom slucaju, iako nisi meni direktno dao savet, ipak cu poslusati, bices prvi u istoriji ovog foruma na mojoj IL(jbg, Kronos bio moderator, pridruzice ti se ako se vrati na forum).
                        Ovo bi trebalo da bude slobodna zemlja, sa pojedincima koji imaju slobodnu volju tako da podržavam štagod da odlučiš.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • To je cinjenica da je u rangu Obradovica,Dude,Pesica,to rezultati govore,sad sto se to tebi ne svidja je druga stvar,a ono sto ti pricas nema veze s mozgom.

                          Comment


                          • Ama daj da mi uzmemo medalju ponovo, a ko hoce da ga spori nek ga spori, jednostavno nekome se svidja i ceni ga neko ne.

                            Ako Zidane moze da se spori posle 3LS i da se kaze da jos nije dokazano sjajan trener moze i Sale sigurno. Mi ostali koji cenimo obojicu se nadamo da ce nastaviti da prave rezultate koji ce demantovati drugu stranu.

                            Comment


                            • Razlika je sto je ovo nas covek,Srbin i sto pljuje po njemu sopstveni narod,a covek je dokazani sampion sto se kosarke tice,samo eto ocigledno ga jedan deo te Srbije mrzi jer je doneo Partizanu evroligu.

                              Comment


                              • S moje strane prestaje svaka kritika kada osvojimo zlato, dovoljno je i evropsko, na SP i OI ga ne očekujem, realan sam. I kada postigne na klupskom nivou značajan rezultat, kao trener, naravno, ali to je već za drugu temu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X