Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • xxxx
    Last edited by LosmiSK; 24-07-19, 18:05.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kad te ni Uros ne voli, znaj da si los covek.

      Sprdam se covece, sta se lozis odmah?
      Last edited by colke995; 24-07-19, 18:07.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Kad ti ni Uros ne voli, znaj da si los covek.

        Sprdam se covece, sta se lozis odmah?
        Ma idi bre. Gledam sta je ovo,navikao sam dame svi napadaju i provociraju. Jos gledam NS, reko sta je sad ovo. Znam da nisam ulazio u probleme sa tobom. Strasno,moram da iskuliram jos izgleda . Sorry
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Šta je uradio je l' flejmovao ili je stalkovao? Ili je i jedno i drugo, undead warlock level 35 LosmiSK. Baca nam ovde spelove neke iz wow-a, mene je flejmovao a tebe stalkuje.

          Ali sada ću ja da aktiviram onu moć "podizanje tenzija" i za svaki post koji napišem skidam Losmiju helte, neće izdržati još dugo.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Gledam sta je ovo,navikao sam dame svi napadaju i provociraju.
            Molio bih te da paziš kada lažno optužuješ, dame ovde niko ne napada.
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Losmiju skloniti ovo SK iz nicka. Ne valja da takav covek blati akronim najboljeg foruma na balkanu.
              Ne blati on vox92 forum, šta ti je.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nije SK akronim za forum. SK kod mene znaci nesto skroz drugo. Koristimga skoro svuda, tako da nema veze sa ovim. Ipak, SK jeste najbolji forum, a kome se ne svidja ne mora da bude ovde

                @Zero- Dobro je brate, smanji gas, znam da si ushicen sto sam se vratio pre vremena.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Losmi je fan Dote, pa SK znaci skeleton king.
                  sigpic

                  Comment


                  • Momci, ako nemate nesto konstruktivno da kazete, razidjimo se u miru, idemo dalje.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Kome se ne sviđa, može da peva arije na tom drugom.[emoji23]
                      Inače, bilo bi lepo da neko od ovih forumaša koji su se oglasili povodom moderatorskog puča protiv tiranije nastave da pišu u ovom delu foruma. Colke prvenstveno, Uroš excluded ofc. [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Inače, bilo bi lepo da neko od ovih forumaša koji su se oglasili povodom moderatorskog puča protiv tiranije nastave da pišu u ovom delu foruma. Colke prvenstveno, Uroš excluded ofc. [emoji41]
                        Jedino ako su smetnuli s uma. Uroš jeste odavno, ali toliko ni on nije.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                          Jedino ako su smetnuli s uma. Uroš jeste odavno, ali toliko ni on nije.
                          Verovatno si hteo da kažeš " sišli s uma". "Smetnuti s uma" znači zaboraviti u rasejanosti , ili samo zaboraviti.
                          Last edited by dekkard; 24-07-19, 20:50.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Citirati Originalno postavljeno od colke995 Pogledati poruku
                            Losmiju skloniti ovo SK iz nicka. Ne valja da takav covek blati akronim najboljeg foruma na balkanu.
                            Originally posted by dekkard View Post
                            Ne blati on vox92 forum, šta ti je.
                            Za ovo si zaslužio banovinu.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Citirati Originalno postavljeno od colke995 Pogledati poruku
                              Losmiju skloniti ovo SK iz nicka. Ne valja da takav covek blati akronim najboljeg foruma na balkanu.


                              Za ovo si zaslužio banovinu.
                              Što? Koliko je ozbiljan njegov upis toliko je i moj. Ali je previše očekivati da svako razume taj nivo humora. Za njega sam siguran da jeste razumeo.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Verovatno si hteo da kažeš " sišli s uma". "Smetnuti s uma" znači zaboraviti u rasejanost , ili samo zaboraviti.
                                Hteo sam
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X