Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma realno ni Dekkard ni Blondi...ne zato sto ne znaju, vec sto bi potamanili pola foruma pa razumem Podgoricane ..Jedan njihov bi trebao biti admin,mada ih ima 3-4 mozda Nemam ti Kad...od nasih da se tako izrazim...Ganac je dobar, Viktor, mozda Madafaka mada je malo iznerviran ovih dana...Laki...pitanje samo ko hoce..pa ako ih ima vise da se glasa..MOzda ljudi nemaju vremena za takve stvari..Mada bi trebalo da se i glasa o poverenju adminima na svakih 3-4-5 meseci..mozda i pola godine..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Aferim!!!

      Može i neko od vas...ne vidim tu nikakav problem

      Comment


      • Ivan i Stefan ako imaju vremena.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Ivan i Stefan ako imaju vremena.
          Nemam_ti_kad - ako ima vremena....

          Uz Viktora ovo je najuravnotezeniji clan foruma.
          Last edited by mmajstor; 27-12-18, 09:59.

          Comment


          • Topik KK Budućnost je najbolji na pdf i svi koji učestvuju iz CG u raspravi su sjajni momci.

            Najlakše je da se ti momci međusobno dogovore i onda sa gazda Kronosom izaberu trećeg iz redova crveno belih, onog koji im se čini kao najbolji za saradnju.

            Comment


            • Zao mi je , nisam u mogucnosti , sve manje sam na forumu. Iskreno, nijednom nisam iscitao pravila niti me zanimaju. U sustini boravak na forumu je najljepsi u prelaznom roku u off sezoni.
              Moramo malo poraditi na popularizaciji foruma, jer ovdje obitava nekih 15 ljudi sto je premalo.
              Last edited by Nemam_ti_kad; 27-12-18, 10:08.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Zao mi je , nisam u mogucnosti , sve manje sam na forumu. Iskreno, nijednom nisam iscitao pravila niti me zanimaju. U sustini boravak na forumu je najljepsi u prelaznom roku
                Što u slučaju , ovosezonske Budućnosti , traje od avgusta do polovine februara

                Comment


                • xaxaxa tako ispada

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ma realno ni Dekkard ni Blondi...ne zato sto ne znaju, vec sto bi potamanili pola foruma pa razumem Podgoricane ..Jedan njihov bi trebao biti admin,mada ih ima 3-4 mozda Nemam ti Kad...od nasih da se tako izrazim...Ganac je dobar, Viktor, mozda Madafaka mada je malo iznerviran ovih dana...Laki...pitanje samo ko hoce..pa ako ih ima vise da se glasa..MOzda ljudi nemaju vremena za takve stvari..Mada bi trebalo da se i glasa o poverenju adminima na svakih 3-4-5 meseci..mozda i pola godine..
                    Moze bilo ko, ko ce doprineti poboljsanju kvaliteta upisa ovde. Pa i dekkard, Cooper, kronostime, LosmiSK, blond, Valter, crnidjavo, zika, todor, ko god. Ne bi bio prvi put da neko ko ostrasceno pise promeni pisanje kada postane moderator, to se cak i ocekuje.

                    Slazem se da ovaj forum ima problema u moderisanju.

                    1. Mogu da se slozim za svoj ban od 48h, ali banovi posle toga su nepotrebni. To je tema namenjena off-topicu, trolu, spamu, provociranju, ukratko djubre-tema.

                    2. Mora da se pronadje zamena za Manny Calaveru. Prakticno se niko ozbiljno ne bavi podforumom, niti moze kronos sam, niti sam moze da donosi najbolje odluke.

                    3. Uvesti pravila da ne moze da se provocira ni na jednoj temi, osim na "pomracenju". Cim neko krene djonom, brisati post, pa ban na 48h, pa na 7 dana, 15 dana, kako i treba da bude.

                    Pitanje je da li iko na forumu zeli da se bavi ovim PDFom gde je pisanje otislo u minus, a bilo je na nuli. Kontaktirajte Manny Calaveru i prijavljujte se za modove ovde. Ja predlazem madafaku, moze Ganac da se vrati, StefanPG ili nemam-ti-kad od navijaca KKB.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Kronose, će odbanujes ako ima neko banovan? Mislim da je samo Guti banovan

                      Comment


                      • Ovo je poslednje mjesto koje citam na forumu, ali u trenutcima dok sam cekao da mi stigne kafa, odlucih da jedini boldovan naslov otvorim.
                        Hvala za prijedloge, nudjeno mi je i prije pola godine pa sam se kulturno zahvalio. Jasno je da je obaveza i odgovornost a nisam sposoban da to preuzmem na sebe, zadrzao bih se samo na pisanju interesantnih kosarkaskih stvari. Hvala svima na lijepim rijecima, moja podrska ide onom ko hoce da se upusti u to i da napomenem da nisam za banove duze od 24h, ja bih neprimjeren sadrzaj brisao i upozoravao. Ako neko ima slican nacin razmisljanja e to bi mi bio favorit.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Ovo je poslednje mjesto koje citam na forumu, ali u trenutcima dok sam cekao da mi stigne kafa, odlucih da jedini boldovan naslov otvorim.
                          Hvala za prijedloge, nudjeno mi je i prije pola godine pa sam se kulturno zahvalio. Jasno je da je obaveza i odgovornost a nisam sposoban da to preuzmem na sebe, zadrzao bih se samo na pisanju interesantnih kosarkaskih stvari. Hvala svima na lijepim rijecima, moja podrska ide onom ko hoce da se upusti u to i da napomenem da nisam za banove duze od 24h, ja bih neprimjeren sadrzaj brisao i upozoravao. Ako neko ima slican nacin razmisljanja e to bi mi bio favorit.
                          Prvo, Victore srećna NG! I meni je nuđena (kao i većini forumaša) moderatorska funkcija, ali razlog odbijanja ostaje isti kao i tada - nemam vremena da se toliko posvetim forumu. Slažem za način moderisanja, malo više tolerancije i širine duha ne bi bilo naodmet, to je bio problem i sa Manny-jem kao moderatorom, a mislim da samo lenjost sprečava sadašnjeg moderatora da postupa na takav način, jednostavno je lakše lupiti ban, nego obrisati sporan post i ući u komunikaciju sa forumašem koji navodno čini prekršaj. Moj glas za crveno-belog moderatora ide forumašu Samo Zvezda, čini mi se da bi bio pravo rešenje i osveženje za forum. Čak se i rimuje, ne može da omane.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Srecna Nova Godina i vama,
                            Na svaki ban ide brisanje gomile postova i upozorenja na koja se banovani ne osvrcu.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Postoje banovi i kraći od 7 dana, a moderatorska funkcija ne sme da se zloupotrebljava kao što se trenutno čini. Dakle, svaka odluka je sklona preispitivanju, ne može se diktatorski upravljati delom foruma i bez ikakvih principa. Za sve važe ista pravila i niko nije nedodirljiv, pa ni moderacija.
                              Još jednom ako nisam bio dovoljno jasan, ono što nije dozvoljeno običnom forumašu nije ni moderaciji koja se ponaša kao neki "velikodostojnici" SPC koji misle da su iznad zakona odnosno pravila. Nisu i niste.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nova godina je, i prilika za reset i novi početak, pa je treba iskoristiti![emoji4]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X