Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja dok čitam šta se sve piše, ne verujem. Baš jadno. Možda bolje reći jadno je šta i koga sve forum trpi, a ne bi trebalo.
    Last edited by DžonDon; 26-12-18, 11:38.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Riba uvek od glave smrdi.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Upucujem zalbu na Kronosa. Banovao me zbog trolovanja sto sam napisao da covek ima dva naloga. To je trebalo proveriti pa onda banovati. Ja sam to doneo posto me prozivaju dva profila na istu foru,da ne kazem uvrede a jedan pise dok je drugi u banovani i tako se saraju...ali najlakse napisati trolovanje. Kao i kad sam napisao da je Dzikic imao srece u finalu i dobio opet DVE NEDELJE...vidim pre neki dan Cooper isporzivao na temo buducnost nista..vamo govori kako ce npr da on nekog opet otera sa foruma..znaci svaki post je trolovanje ...kao i Kronosov koji je moderator, tj bar 75%. Stvara se zajebancija na onoj temi i onda kad pretera neki zvezdas idu u banovinu...

        Drugo, mi nemamo Manija, on ne treba da bude admin, 2 meseca ga nema, bar da se zameni sa nekim da kazem sa nase strane. Predlazem Lakija, Madafaku ili Viktora, oni deluju najnormalnije.

        Bukvalno provociraju kako hoce na svim temama, svaki post Kupera je trolovanje. Za moje ''trolovanje'' daje 14 dana...ej sto sam napisao da je Dzikic imao srece..i posle pobede nad CSKA ili kim vec u fazonu mi napise..a sta sad..mislim on po meni nije za Admina, previse je ostrascen.

        Trece ko god dodje i vidi rusvaj na temama se prekrsti..prica se o svemu sem o temi....ban kad se da neda se obrazlozenje vec npr trolovanje..pa svaki post u zadnjih mesec dana je trolovanje...

        Napustaju nas ljudi koji pisu o kosarci,a dolaze svadjalice, navijaci a ne skroz iskreni ljubitelji kosarke..Kad trazis objasnjenje on da odgovor tipa,znas ti itd...

        Eto javite se sad da vidimo dal covek ima poverenje...i da nadjemo zamenu za Manija i da se ovaj PDF vodi kvalitetno i da se prica o kosarci..a ne o drugim stvarima..stvaraju se svadje itd..sto Kronos koristi da cisti ko mu smeta..Evo ako neko hoce nek nastavi,ako ne..onda ja pogresno vidim neke stvari i izvinjavam se svima
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Hehe, LosmiSK, ko te ne zna skupo bi te platio.
          Kada ti je vecina postova na ostalim temama vezana za Bayern i Radonju - to mu ne dodje trolovanje, a?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Hehe, LosmiSK, ko te ne zna skupo bi te platio.
            Kada ti je vecina postova na ostalim temama vezana za Bayern i Radonju - to mu ne dodje trolovanje, a?
            Trolovanje se moze intepretirati na vise nacina ali ti ovde gresis i prebacujes temu. Prvo tema je npr KK Crvena Zvezda..Nije KKCZ 2018/2019 ili KKCZ live..sto znaci da se moze pisati o svakom iz KKCZ, tako je i na drugim temama kao EL itd..To vec kao Editor moras da sprovedes ljude sta i kako, a ti to ne radis.

            Licno protiv tebe nemam nista, ali prvo mora da bude i jedan Zvezdas, ovako se dozvoljavaju odredjenim licima da provociraju druge ljude a to svi ovde znamo ne treba da se pravimo ludi.

            Licno, nikad namenski nisam trolovao,tj namerno...ja se prepirem oko NC, DR ali nigde ne provociram ..mozda se desi to u afektu nekad...ali da meni covek se ispovraca na post i konstantno imam stalkere i kad odgovorim sta je ovo..i dam neku tvrdnju, ti mi das BAN od 14 dana...meni kad su vredjali porodicu dobio je mesec dana..il tako nesto...

            Volim da sa nekim menjam misljenja..da se du borimo..kao neki tu..ali ne vredjam i ne zelim nikog drugog da iznerviram tim stvarima...mozda to uradim ali bez namere...Kod nekih ljudi je ta namera previse ocita...a neko ce imati los dan i otereca ga u krasni....

            Treba sto pre izabrati Admina iz nasih redova, pa i Admina iz redova Buducnosti bar na njihovoj temi..posto je bilo svegai svacega tek tamo...

            Kazem, nista licno..samo da se popravi rad foruma.

            S' postovanjem
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ako Many nema vremena da moderise da ga smenimo, a kao naslednika ja bih predlozio Dekarda.
              Dobri su i Sarac i Victor, mada me cesto nervira njihova podrska Covicu ali to nema ni veze, vazno je da se radi o dobrim i ispravnim momcima/ljudima. Ne sumnjam da bi bilo koji od njih dvojice dobro obavljao taj posao.
              Ipak moj prvi pik je Dekard. Mislim da je idalan za moda.

              Pitanje je da li Blond ima ambicije ili Nash.. to su 2 forumasa koji dominiraju na svim raspravama i sigurno je da bi bilo koji od njih bio dobro resenje.

              Laki je takodje dobro resenje ali sticem utisak da nema dovoljno vremena
              Last edited by Antona; 26-12-18, 23:15.

              Comment


              • Tip koji vrijedja druge moderatore i ostale kolege sa foruma, sigurno ne moze biti moderator. Za ovo kratko vrijeme koliko piskaram Blond je sasvim okej lik i predstavnik tog dijela foruma.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Dobar je Blond, samo Dekkard bi bio tu posvecen to je sigurno. Verujem da bi mu znacilo i da bi bio fer..On i Kronos bi bili savrseni u paketu
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Dobar je Blond, samo Dekkard bi bio tu posvecen to je sigurno. Verujem da bi mu znacilo i da bi bio fer..On i Kronos bi bili savrseni u paketu


                    Tacno to. Ubedjen sam da bi Dekard bio odlican i pravican mod.

                    Comment


                    • Ako bi hteo, mislim da je Viktor najbolje rešenje.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Deki i Bloki su teški prestupnici, svakako da forumaši sa toliko banova nemaju šta da traže u mod timu.

                        Vidite nekog ko nije banovan do sada i ko ima ok odnose na čitavom pdf.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ako bi hteo, mislim da je Viktor najbolje rešenje.
                          Takođe.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Upucujem zalbu na Kronosa. Banovao me zbog trolovanja sto sam napisao da covek ima dva naloga. To je trebalo proveriti pa onda banovati. Ja sam to doneo posto me prozivaju dva profila na istu foru,da ne kazem uvrede a jedan pise dok je drugi u banovani i tako se saraju...ali najlakse napisati trolovanje. Kao i kad sam napisao da je Dzikic imao srece u finalu i dobio opet DVE NEDELJE...vidim pre neki dan Cooper isporzivao na temo buducnost nista..vamo govori kako ce npr da on nekog opet otera sa foruma..znaci svaki post je trolovanje ...kao i Kronosov koji je moderator, tj bar 75%. Stvara se zajebancija na onoj temi i onda kad pretera neki zvezdas idu u banovinu...

                            Drugo, mi nemamo Manija, on ne treba da bude admin, 2 meseca ga nema, bar da se zameni sa nekim da kazem sa nase strane. Predlazem Lakija, Madafaku ili Viktora, oni deluju najnormalnije.

                            Bukvalno provociraju kako hoce na svim temama, svaki post Kupera je trolovanje. Za moje ''trolovanje'' daje 14 dana...ej sto sam napisao da je Dzikic imao srece..i posle pobede nad CSKA ili kim vec u fazonu mi napise..a sta sad..mislim on po meni nije za Admina, previse je ostrascen.

                            Trece ko god dodje i vidi rusvaj na temama se prekrsti..prica se o svemu sem o temi....ban kad se da neda se obrazlozenje vec npr trolovanje..pa svaki post u zadnjih mesec dana je trolovanje...

                            Napustaju nas ljudi koji pisu o kosarci,a dolaze svadjalice, navijaci a ne skroz iskreni ljubitelji kosarke..Kad trazis objasnjenje on da odgovor tipa,znas ti itd...

                            Eto javite se sad da vidimo dal covek ima poverenje...i da nadjemo zamenu za Manija i da se ovaj PDF vodi kvalitetno i da se prica o kosarci..a ne o drugim stvarima..stvaraju se svadje itd..sto Kronos koristi da cisti ko mu smeta..Evo ako neko hoce nek nastavi,ako ne..onda ja pogresno vidim neke stvari i izvinjavam se svima
                            Zar je moguće da do sada nisi provalio da su Cooper i kronos ista osoba? Banuju te naizmenično.

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Zar je moguće da do sada nisi provalio da su Cooper i kronos ista osoba? Banuju te naizmenično.
                              Hocu samo reci da preteruje sa tim kaznama za trolovanje, mora da vidi malo druge PDF gde daju po 2-4-5 dana to je ok, max 7 dana...Nidje veze da kazes da neko ima dupli nalog,a on odmah 2 nedelje trolovanje 1 kroz 1...bukvalno tako mozes deliti dnevno 20 kazni..na stranu sto taj drugi nije kaznjavan ...Mene on ne peca, sta vise simpaticno, ali moras biti jednak prema svima, tako da se mora napraviti balans u tom timu...on je previse ostrascen za editora,admina ali dobro..vidljivo je da se nece pomeriti sa funkcije
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Tip koji vrijedja druge moderatore i ostale kolege sa foruma, sigurno ne moze biti moderator. Za ovo kratko vrijeme koliko piskaram Blond je sasvim okej lik i predstavnik tog dijela foruma.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Aferim!!!

                                Comment

                                Working...
                                X