Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ovde nista za ban, a i moram da priznam da dekkard (osim onog sa Cedevitom) pise sasvim pristojno u poslednje vreme, pa nije jasno sta se zeli postici sa ovolikim banom?

    Sto je najgore, kada sam usao na temu za banove, prvo sam procitao 21h, mislim, ok, dobio je 1 dan da malo odmori, ali je ovo bas previse.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by Ventspils View Post
      Nije ovde nista za ban, a i moram da priznam da dekkard (osim onog sa Cedevitom) pise sasvim pristojno u poslednje vreme, pa nije jasno sta se zeli postici sa ovolikim banom?

      Sto je najgore, kada sam usao na temu za banove, prvo sam procitao 21h, mislim, ok, dobio je 1 dan da malo odmori, ali je ovo bas previse.
      Repeat offender. Skupljaju mu se prekrsaji. Pre manje od mesec dana je imao 10 dana vez pauzu za trolovanje od mene.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Sta mu se skuplja koji kurac, moderator troluje i onda Dekaru da ban za trolovanje.. Sta jedete govna vise omg

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Repeat offender. Skupljaju mu se prekrsaji. Pre manje od mesec dana je imao 10 dana vez pauzu za trolovanje od mene.

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
          Jel ti umes da citas? Dekard nije trolovao nego odgovorio na kronosovo trolovanje. Sta mu se to sakuplja, ako nije tajna podeli sa nama?

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Sta mu se skuplja koji kurac, moderator troluje i onda Dekaru da ban za trolovanje.. Sta jedete govna vise omg
            Za pocetak bi mogao malo da obratis paznju na jezik.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Za pocetak bi mogao malo da obratis paznju na jezik.
              I ti si odlepio Boze sta od coveka napravi sacica vlasti ma koliko ta vlast bila umisljena i imaginarna. Moderises ovde i pretis ljudima, treba da te je sramota.
              Sta ti to smeta, sto je napisao "koji kurac"?
              Last edited by Antona; 26-07-18, 23:09.

              Comment


              • Jezik mi je sasvim na mestu gde treba da bude, drugacije sa vama ne moze da se razgovara izgleda

                Comment


                • Mozda Aleksonijev recnik nije adekvatan,ali je kritika vise nego adekvatna.Dekkart mozda ponekad pretera,ali je daleko najproduktivniji clan foruma u poslednje vreme,i za poslednjih 10 dana je vise smislenog napisao o kosarci nego cenjeni admin Kronos za celokupno bivstvovanje na ovom forumu.Kronosova odluka je potpuno neprimerena i mozes ti Manny da je branis koliko hoces,zapravo ako je ko zreo za ban to je Kronos,koji se u poslednje vreme pretvorio u definiciju trola i provokatora.Valjda je to uticaj onog hodajuceg trola Coopera koji je zagadio forum od kako se na njemu pojavio. Izgleda da se slican slicnom raduje...pravda za Dekkarda a Kronos je ozbiljno zreo za ostavku na funkciju afministratora jer je masovno zloupotrebljava

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Jel ti umes da citas? Dekard nije trolovao nego odgovorio na kronosovo trolovanje. Sta mu se to sakuplja, ako nije tajna podeli sa nama?
                    Ovakve stvari:

                    Na KKCZ temi
                    Originally posted by dekkard
                    Selektor nije krenuo, zauzet traženjem novog kluba.
                    Ovakve provokacije prema drugim clanovima
                    Originally posted by dekkard
                    Oni koji znaju nešto malo više o košarci.
                    Onda brisani postovi sa KKP topica su bili pre neki dan.

                    Dakle imao je vise ispada u zadnjih nekoliko dana. Danas je recimo ispravljao krive drine opet, za sta je vec upozoren prosli put i govorio ljudima gde treba sta da postuju i da uredjuje forum. Dakle decko ima problem.

                    Sto se tice "skupljanja" koje vam je zapalo za oko. Svaki clan ima ban history u svom accountu, i pise kada i koliko je bio banovan i iz kog razloga. Pre manje od mesec dana je imao ban upravo za trolovanje. Samim tim sledeca kazna mora da bude progresivna. Sta treba, da svaki put se vracamo na nulu posle bana za ljude koji stalno krse pravila?

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      I ti si odlepio Boze sta od coveka napravi sacica vlasti ma koliko ta vlast bila umisljena i imaginarna. Moderises ovde i pretis ljudima, treba da te je sramota.
                      Sta ti to smeta, sto je napisao "koji kurac"?
                      Slusaj, treci put me optuzujes da zloupotrebljavam mod privilegije i totalno neosnovano. Moderisem i pretim ljudima? Kome sam pretio?

                      A da si procitao bar lepo sta je napisao, video bi da nas je lepo nahranio govnima na kraju recenice. Koj kurac nikome ne smeta. Ali govnima nece da hrani nikog...

                      Comment


                      • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH ne mogu HAHAHAHAHHAHAHAHHAAH

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Jezik mi je sasvim na mestu gde treba da bude, drugacije sa vama ne moze da se razgovara izgleda
                          Nema frke. Sledeci put kad hoces da razgovaras tako samnom bice adekvatne i sankcije koje su propisane za to.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ovakve stvari:

                            Na KKCZ temi


                            Ovakve provokacije prema drugim clanovima


                            Onda brisani postovi sa KKP topica su bili pre neki dan.

                            Dakle imao je vise ispada u zadnjih nekoliko dana. Danas je recimo ispravljao krive drine opet, za sta je vec upozoren prosli put i govorio ljudima gde treba sta da postuju i da uredjuje forum. Dakle decko ima problem.

                            Sto se tice "skupljanja" koje vam je zapalo za oko. Svaki clan ima ban history u svom accountu, i pise kada i koliko je bio banovan i iz kog razloga. Pre manje od mesec dana je imao ban upravo za trolovanje. Samim tim sledeca kazna mora da bude progresivna. Sta treba, da svaki put se vracamo na nulu posle bana za ljude koji stalno krse pravila?
                            Sve sto si naveo je potpuno benigno u odnosu na kolicinu trolovanja,provociranja i nepostovovanja koje su pokazali Cooper,Bounty i ekipa na celu sa vrlim administratorom Kronosom.Ovaj forum pocinje da mi se gadi....

                            Comment


                            • Koje sankcije??? Ovo je tema da se uputi kritika moderatorima, sto sam i ucinio

                              Comment


                              • Čitaju i mala deca, stvarno je ružno.

                                A što se tiče hajke na naše divne moderatore, možda je pametnije da energiju usmerite na edukaciju ovih što malo malo pa budu banovani.
                                Pomozite im, a ne samo kritike.

                                Mada, čini mi se da jedna te ista ekipa napada modove zbog nekih nesuglasica i banova od ranije i da samo čekaju priliku da opletu.

                                Nije lepo, i modovi su ljudi. Uostalom to su naši virtuelni drugari, a ne neprijatelji.

                                Comment

                                Working...
                                X