Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Da zakljucamo Prelazni rok KKCZ i KKCZ temu?
    Originally posted by dekkard View Post
    Odlično, na pravom smo putu, pa ja i hoću za sve da važi Pravilnik, a pogotovo ovaj deo koji se tiče postovanja vesti. Proturanje dezinformacija u cilju provociranja nije sloboda govora i protiv toga sam jednako i na KKP i na KKCZ topicu.
    Bold je ključni deo. Ali da se zadržimo oko postovanja vesti sa relevantnim izvorom. Tu mora da se poštuje Pravilnik bez izuzetka, ma koliko bio blizak sa ljudima koji postavljaju to đubre.
    Topic Prelazni rok KKCZ je zamišljen kao Želje, čestitke i pozdravi navijača Zvezde uz analizu tih igrača/trenera. Ko zloupotrebljava tu temu i osnovnu za nešto drugo takođe treba biti zaustavljen u tome.
    Dakle, nisu topici sami po sebi problem nego ljudi koji pišu na njemu, kao što već rekoh.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Bold je ključni deo. Ali da se zadržimo oko postovanja vesti sa relevantnim izvorom. Tu mora da se poštuje Pravilnik bez izuzetka, ma koliko bio blizak sa ljudima koji postavljaju to đubre.
      Topic Prelazni rok KKCZ je zamišljen kao Želje, čestitke i pozdravi navijača Zvezde uz analizu tih igrača/trenera. Ko zloupotrebljava tu temu i osnovnu za nešto drugo takođe treba biti zaustavljen u tome.
      Dakle, nisu topici sami po sebi problem nego ljudi koji pišu na njemu, kao što već rekoh.
      Bien, dolazimo do negde...
      Znaci, treba banovati i za izjave da SNS finansira KKP, posto ne postoji nikakav relevantan izvor za tu tvrdnju?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Zašto mi se stalno brišu komentari?
        Cooper i Bounty kao pripadnici trol brigade sa drugog foruma su došli ovde da rade ono što tamo ne smeju, jer je u međuvremenu tamo uveden red izborom novog moderatora, i čim im se odgovori na post koji sadrži informaciju sa trolerskom notom (a svaki im je takav) to se briše dok njihovo đubre ostaje da zagađuje forum?
        Ovaj smešni forum postaje svakim danom sve besmisleniji opstankom takvih likova i onog koji ih štiti.
        Čemu ta formulacija - ovaj smešni forum, bode mi oči.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Čemu ta formulacija - ovaj smešni forum, bode mi oči.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          U pravu si, nisam bio dovoljno precizan - "ovaj smešni deo foruma". Ok?[emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Bien, dolazimo do negde...
            Znaci, treba banovati i za izjave da SNS finansira KKP, posto ne postoji nikakav relevantan izvor za tu tvrdnju?
            Čekaj, je l' vam predsednik član/finansijer SNS-a? Ako on izađe u javnost sa podatkom da je KKP smanjio dug za 4 miliona €, a ne pokaže kako je došlo do tog smanjenja najmanje što može da se uradi je da se izrazi opravdana sumnja. Dozvoljavam da je meni promakla ta informacija, evo neka je neko pokaže i prestaće sve spekulacije, verujem ne samo od mene.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Čekaj, je l' vam predsednik član/finansijer SNS-a? Ako on izađe u javnost sa podatkom da je KKP smanjio dug za 4 miliona €, a ne pokaže kako je došlo do tog smanjenja najmanje što može da se uradi je da se izrazi opravdana sumnja. Dozvoljavam da je meni promakla ta informacija, evo neka je neko pokaže i prestaće sve spekulacije, verujem ne samo od mene.
              Sta se sve spekulise za vaseg presjednika - ovaj nas mu dodje ko svetac.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ma banuj sve to, Kronose. Nasli sa ozbiljnim covekom i domacinom da se zaebavaju. Odavno ja pricam da treba vratiti obaveznost vojnog roka. Bez toga je ova omladina posrnula. Samo vise po kaficima, narucuju produzeni sa mlekom i zaebavaju postene ljude tipa Kronosa.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Čekaj, je l' vam predsednik član/finansijer SNS-a? Ako on izađe u javnost sa podatkom da je KKP smanjio dug za 4 miliona €, a ne pokaže kako je došlo do tog smanjenja najmanje što može da se uradi je da se izrazi opravdana sumnja. Dozvoljavam da je meni promakla ta informacija, evo neka je neko pokaže i prestaće sve spekulacije, verujem ne samo od mene.
                  Dekkard, smatram te za bistru osobu ali zar vama dug preko noći nije sablasno nestao. Rukom odnešen. Niko tada nije izrazio S od sumnje da su prljave rabote u pitanju.
                  I zašto tolika bojazan od Partizana, kada ćete opet, ajmo u opkladu, imati skupoceniji i jači roster od nas.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Dekkard, smatram te za bistru osobu ali zar vama dug preko noći nije sablasno nestao. Rukom odnešen. Niko tada nije izrazio S od sumnje da su prljave rabote u pitanju.
                    I zašto tolika bojazan od Partizana, kada ćete opet, ajmo u opkladu, imati skupoceniji i jači roster od nas.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Nije, trebalo je 4 ili 5 godina da bi sve vratili (sve po UPPR) da ne bude buke na upis.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A ja da iskoristim priliku i da zamolim momke, koji su mi ne samo danas, vec i ranije slali pp i da javno ovde sada kazu sta im to smeta i sta zameraju moderaciji na ovom pdf-u, jer ce se tako problem sigurno ranije resiti, verujem u to.

                      tt
                      Mislis, osim Kronosa?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Mislis, osim Kronosa?
                        Sto - lako ti nalazim klonove kad si banovan?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Kako je zivnuo forum od kad se Cooper pojavio, preporodili smo se
                          Samo Valter fali, ne znam sta je sa njim

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Kako je zivnuo forum od kad se Cooper pojavio, preporodili smo se
                            Samo Valter fali, ne znam sta je sa njim
                            Brani Sarajevo...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Valter nije ziv dok ne vidi sa cim raspolazemo...Zadnji upis mu je bio kritican ako on nesto zna o nasoj buducnosti, cenim da nije sjajna
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Zaseravanje topica se nastavlja. Hoće li konačno neko nešto da uradi da stane na put tome?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X