Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Radonjic,zna najvise fudbala u Zvezdi,ok solira malo vise,al nema kome ni da baci jer eto centarfora za sad nemamo tj.imamo al nije u protokolu,a i malo je van forme i opet ga dade polako,jedini ima dribling,brzinu koja je veliki plus,i Ebi,Ebi je dobar igrac,i zavisi dosta od samopouzdanja,al zna fudbal...sve u svemu je ok jedino me ovaj Milic ubija u pojam...al ajde,imamo zicer zreb do 4 kola ,dovesti dobrog spica koliko god kostao i da se pojuri LS

    Comment


    • Originally posted by John Dies at the End View Post
      Ne lupetaj !!!

      Ili jos bolje, promeni sport o kom' upravo pokusavas da napises nesto smisleno.
      Ma pusti dekinja, troluje. Nemoj da se upecaš.

      Comment


      • Pored toga što je odigrao ključnu ulogu prilikom drugog gola,
        Stojković je van forme.
        Primetno je bilo tokom prvog poluvremena, da saigrači izbegavaju da mu prebace loptu na desno kada ima hektar sam po desnoj strani.
        Rodić je takođe još uvek u kanalu, što je razumljivo, jer se vratio sa ekskurzije u Rusiji.
        Ovo drugo je korektno, slušaju trenera i to je jako dobro.
        Tek je treća bitna utakmica, ona sa Vranjem je nebitna jer je bilo mešanje karata, i nije služila za uigravanje startera.
        Nemamo sreće sa povredama igrača.
        U prva dva kola povredili nam se Stoiljković i sada Krstičić.
        Nadam se da to nije ništa ozbiljno.
        Ne bi bilo dobro jer nam je Krstičić veliki link između manevra i napada.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Isto ti to radi i ovaj Ebisilo pa ga hvališ. Radonjić je igrač koji pravi višak ka napred, odličan fudbaler, nemoj da se brukaš sa ovim pisanjem, znaš da te cenim.

          Pusti ove trolove nemoj da potpadneš pod uticaj.
          I ja moram da dam podrsku Radonji,jos je rano al deluje mi da ce biti bolji nego prosle sezone,dovoljno mi sto ima tu hitrinu,i brz sa loptom,vremenom ce poboljstati odluke al mozda ne u zvezdi
          sigpic

          Comment


          • Za period sezone u kome se nalazimo, odlicno se krecemo i trcimo, i generalno raduje sto su igraci od starta "naostreni" i zeljni uspeha i pobede.

            Ne svidjaju mi se periodi opustanja i "nonsalantne" igre.


            Bode oce koliko je potreban klasicni spic da jos vise otvori prostora Benu, EbisiliJu i Radonjicu.

            Comment


            • Ebisilio bombonica. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ja sam ubedjen da je Blanko dobra opcija. Konj od 190 cm, samo da kupi šta mu daju krila i Ben i Ebecilio što glavom što nogom, plus Stojiljko prvi špic, odlična igra glavom.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ebisilio bombonica. [emoji41]
                  Završnog pasa bez. Al ajde dosta učestvuje u igri i ka gore i ka nazad i ne greši pas, mada ruku na srce uglavnom je vraća ka nazad.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Dobar je Radonjic,zna najvise fudbala u Zvezdi,ok solira malo vise,al nema kome ni da baci jer eto centarfora za sad nemamo tj.imamo al nije u protokolu,a i malo je van forme i opet ga dade polako,jedini ima dribling,brzinu koja je veliki plus,i Ebi,Ebi je dobar igrac,i zavisi dosta od samopouzdanja,al zna fudbal...sve u svemu je ok jedino me ovaj Milic ubija u pojam...al ajde,imamo zicer zreb do 4 kola ,dovesti dobrog spica koliko god kostao i da se pojuri LS
                    Misljenja sam da Milojevic pokusava da pojedine igrace vrati u takmicarsku formu i da ih ne oginacava striktnim taktickim zadacima i igrom. Kod MIlica bode oci koliko ima losa resenja i lose,sporo razmislja. Borben je i igra presing, ali nama je potrebno mnogo vise. Nadam se Jevtovic-u umesto doticnog.

                    Comment


                    • Tanak Degenek, tanak.

                      Comment


                      • Samo da se vratio Nemanja Milunović ovo bi bio nemoguć tim. Degenek je rupa 1 na 1. Babić je bolji. On protiv malo bržeg igrača nema šta da traži bio to neki iz Vranja ili iz Suduve.

                        To Brajko oko sokolovo.

                        Comment


                        • Glumi Ronalda malo Radonjic
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Tanak Degenek, tanak.
                            Bio je odličan u prvom poluvremenu, sprečio jednu kontru i imao dobar šut glavom.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Jedi govna Uroše, bravo Radonja hahah

                              Comment


                              • Bombasticno, fantasticno.

                                Comment

                                Working...
                                X