Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde vi sto ste na twiteru da idete od jednog do drugog pleja i pisete ono come to rs bro, mozda se primi neki.

    Comment


    • Lessort-om sam super zadovoljan, PnR igrac, atleta, igra iznad oburca, stiti obruc sa druge strane moze da preuzme spolja, odlicno se krece. Stvarno nesto sto do sad nismo imali. Necemo imati post opciju na 5 sa njim (osim kod preuzimanja retko zida) ali kao roll ce biti savrsen. Stvarno miCka zvjerina.

      Comment


      • Пуна подршка екипи и играчима. Јдноставно знају у клубу шта раде. Овај наш центар је прави даса Доминус. Има да доминира само тако.

        Comment


        • Nismo jos zatvorili roster ali vec sada mogu da kazem da je klub uradio tacno ono sto sam prizeljkivao da ce da uradi. Prethodni tim je s Radonjicem dostigao vrhunac, napravio dugove, igraci su prodati u klubove koji mogu da plate njihov kvalitet na pravi nacin i tako su dugovi vraceni, nismo se zaletali s dovodjenjem velikih imena kako bismo podisli gnevnom i nerealnom delu publike koji je hteo jos bolji tim od prethodnog vec smo otvorili novi ciklus kupovinom mladjih igraca na duzi vremenski period i pocinjemo ispocetka s novim trenerom i novim licima. Covic je preuzeo veliki koncepcijski rizik ali je pokazao da ume da razmislja dalje od sopstvenog nosa i nije popustio omiljenom sportu srpskih politicara i uprava klubova - sibicarenju i podilazenju nerealnim zeljama navijaca koji bi u svakom trenutku sve i odmah a da neko drugi to plati ako moze.

          Bice ovde poraza, bice i zajebanih poraza u Evroligi ali ako ovaj tim klikne kako treba gledacemo opet ratnicku i disciplinovanu kosarku, ekipu koja ce da grize parket ako treba da bi dobila utakmicu. Sad jedino ostaje da se Alimpijevic pokaze jer to ostaje najveca nepoznanica. Osecao bih se sigurnije s Radonjicem na klupi ali sta je tu je, mozda je i bolje da imamo novu energiju na klupi, trenera koji ce da grize koliko i tim koji vodi. Treba se naoruzati strpljenjem, uzivati u kosarci i dati podrsku ovim klincima, kakvi god rezultati krenu na pocetku sezone. Ako hocemo da nam tim vrati na parketu moramo i mi nesto da ponudimo s tribina, ako ponovo uhvatimo tu sinergiju bice to sve dobro.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Ta disciplinovana kosarka mnogo zavisi od pleja, tako da cemo to tek videti. Al mi se svidja i druga petorka sa ovim domacim igracima, mislim da mogu i oni lepu razliku da prave.

            Comment


            • I jos nesto..opet cu pomenuti "bogatije"...oni u toku sezone imaju prostora da odmore nekog igraca, da bude svez kad je najpotrebnije...mi to nemamo...Zamislite situaciju da Pulen posle dve neisplacene plate, a to je realno, odluci tamo negde oko nove godine da mu se vise ne igra...ili taj Daye koji je sinonim za qrcobolju...sta mi da radimo?...Gubis i Abu opusteno a EL ti nikad nije ni bila prioritet...Zato i biramo te koje cemo lansirati dalje i pokusati da obezbedimo prihode za dalje funkcionisanje...to je prosto surova realnost...Prava je retkost naci iskusnog EL igraca koji ce doci ispod cene, biti spreman da ne prima ni tu platu redovno a da na terenu iz nedelje u nedelju gine za Zvezdin dres...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ovo je sprdnja.
                Covic pravi novi FMP.
                FMP je čak bio jači. Imao Boldena.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Izgleda da si uvrteo u glavu da iskusan=bolji, mlad=losiji. Nije to bas uvek tako, u jednacini ima vise varijabli. Kakav crni Partizan i iskusniji igraci?
                  Onaj tamnoputi iz peći ima da školuje Francuza. Da ne pričam o njihovom pleju ako dovedemo sprdnju od Gossa.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Samo je Bjelica sa jednogodisnjim ugovorom, svi ostali igraci visegodisnji ugovori, ja se nadam da Tresac nece proci tamo pa da ga dovedemo isto tako, a i onaj sto je igrao u Ruskoj studenstkoj ligi cujem da ako skine 20 kg moze kod nas isto da potpise visegodisnji ugovor. Mene samo interesuje gde vidis ovde Megu, a da mracis od prvog posta je cinjenica.
                    Ustvari, ne vidim ni Megu. Mega izbacila Jokića, Zagorca, Zubca, sada ima ogromne prospekte takodje. Mi dovodimo likove koji su jedva upali i slučajno uzeli neki pik na draftu. Tako da, ne nismo ni Mega.

                    Comment


                    • Ti se sprdas sa nama? Ne vidim drugo logicno objasnjenje a da mi ne vredja inteligenciju...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Nekim navijacima Zvezde Partizan je izgleda uterao trajni strah u kosti pa im se prividjaju mitske zveri iz Peci i Urosevca.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Dobro bre Bobi oladi malo. Mislim da su svi shvatili.

                          Comment


                          • Nemam wifi u Skoplju, jesam nesto propustio?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              A ja bih recimo voleo da cujem tvoje predloge za te "starije, iskusnije EL zveri" koje kostaju ispod 500k ( da uzmemo kao minimum)...malo realnosti nije na odmet...Umesto da budemo srecni sto nas klub nize titule, sto nas predstavlja u najboljem mogucem svetlu u takmicenju kakvo je EL, sto sve vise reprezentativaca izbacujemo...mi kukamo za nekim Pulenom, Daye-om, Rudd-om....sto bi neki rekli "idi gledaj Makabi" Nadam se da ces biti tu i na kraju sezone pa da popricamo o tom "projektu mega zvezda"...
                              Pričam za ovu sezonu. Ne prošle gde si imao reprezentativca Jovića, Simonovića, Gudurića. Gde si imao predobrog Djenku, reprezentativca Kuzmića i da ne nabrajam. Sada imaš ekipu od igrača koji nisu u Evropi igrali. Koji nisu ozbiljan meč odigrali. Izgubio si skoro ceo kostur tima, doveo neiskusnog trenera i još neiskusnije igrače. Mogu da pišem i bajke kao većina ovde o mitskim zverima i predobrim igračima ali to ne volim.

                              Comment


                              • Boze me sacuvaj sta ovaj momak pise, mene malo sramota u njegovo ime

                                Comment

                                Working...
                                X