Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Očekujemo li Vilijamsov potpis večeras?

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Nisam gledao koledž ali sam video da je prespor i drven. Ne vidim da je poenterski mag, ovakav igrač nam ne treba pored pomenute dvojice domaćih igrača. Videćemo možda se uklopi... Mada zauzima mesto nekom domaćem igraču.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Pravo u metu.

      Comment


      • Niko ne kaže da smo nezadovoljni, već da postoji mlad domaći igrač za manje od tog keša kome ne treba prilagodjacanje.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Pulen je bre dr. Za ovog deckonju.

          Comment


          • A ovi u klubu to ne znaju...nego im cef da dovedu Gossa...mozda je neki rod Covicu?
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Kasno ...
              [ATTACH=CONFIG]15148[/ATTACH]
              A za Avion imamo[emoji23]

              Comment


              • Dobro kako god, ne sumnjam u titulu. A grešaka je bilo od Lipovija preko Mekela, Sofa, Rajana...ovo će bar biti jeftina greška ako bude greška.


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Opet sponzor

                  Comment


                  • Evo i službeni twittet nalog KKCZ greje po twitteru.

                    Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Niko ne kaže da smo nezadovoljni, već da postoji mlad domaći igrač za manje od tog keša kome ne treba prilagodjacanje.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Upravo o tome ja pricam,rizikujemo sa nekim sa koledza,isti rizik smo mogli da uradimo i da ostavimo Radicevica na prvom pleju Radanov na drugom pa eto,bar bi imali 2 pleja sigurno za sledecu sezonu ponovo.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        A za Avion imamo[emoji23]
                        Ma jok, to samo do istočne obale, posle će da pliva
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • E sad si napisao pravu stvar...mi vise ne mozemo da priustimo toliko skupu gresku kao sto su bili Mekel, Thompson, Sofo...inace cemo raditi restart svake sezone...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Vatrogasac View Post
                            Goss poslednja sezona,statistika

                            http://i.imgur.com/gMus3bz.png
                            Ovo je najvise relevantno, kakva letnja liga... pa A. Djordjevic je odigrao lose letnju ligu. Uglavnom dobra statistika, iako ja vise volim brze plejeve koji mogu lakse da naprave visak. Ako igra i odbranu, moze se to posloziti. Koje je visine?

                            Comment


                            • Pulen je klasican kosgeter ,dakle skorer na poziciji pleja (a plej mora da udene i neku asistenciju ,nije da Dzejkob ne zna) ali .. Kada je na pleju igrac kao on ,koji prvo gleda da razigra sebe ,tu dosta koci ostatak ekipe ,jer igraci poput Pulena su igraci trenutka ,dakle ako on udje dobro u mec ,pre svega suterski ,moze od njega da se ocekuje 20+ poena ,ali ako udje lose on tesko da ce traziti/gledati da razigra ostatak tima ,pre nego sto uspe da nekako razigra sebe ..

                              Ima Pulen dobre strane ,ali ima i lose .
                              On je vise neki tip igraca Djenke ,nego li sto je tip igraca Jovic iliti klasican plej ..Dakle vise podseca na "kombo beka" nego li na pleja ..

                              Ako se trazi plej sa poenima u rukama Pulen je jedna od najboljih opcija ,ali ako se trazi da ipak bude malo vise "pass first" Pulen je tu jedna od najslabijih opcija.

                              Comment


                              • Ako je big onda znaci na poziciji 5. A big je sofo.

                                Comment

                                Working...
                                X