Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Koliko sam gledao klipove, koji mogu da prevare ali uglavnom na gore, ne verujem da će biti prvi plej ako dodje. Svakako je doveden za to(ako dodje uopšte) ali presporo mi deluje, nema ni snagu, ne znam za šut. Ali Rakićević, Radičević, Goss i da Feldin nekad prenese i to je to. Meni je ovo dobro dovodjenje ako nije doveden da pravi čuda tj ako će doći jaka 4 i 5.
    Ja to gledam ovako. Zvezda je trazila klasicnog pleja da vrti pick, da nije potrosac lopti veliki i da igra za ekipu, da je dobar defanzivac. Goss to sve ispunjava, sad na kom nivou je druga stvar. Mene mnogo vise brine ugovor iskreno, tj. njegovo trajanje. Ako smo ga doveli na godinu dana, to je kurac deal jer onda cela prica o razvoju istog i dugorocnom planu je neki kurac. Na godinu dana dovodis iskusnog igraca koji daje instant kvalitet. Ako je dugorocni ugovor, to je vec OK. Sto se tice njegovih fizikalija, bolji je od svih ovih plejeva fizicki u EL:

    - Theodore i Kalnietis iz Milana
    - Heurtas i Vildoza iz Baskonije
    - Zizis iz Brosea
    - Chacho i Westerman iz CSKA
    - Guler iz Fenera
    - Markovic iz Khimkija
    - Mantzaris iz Oly-a
    - Diot iz Valensije
    - Micic iz Zalgirisa

    Po meni to su sve igraci koji imaju slabije fizikalije od njega a imaju velike uloge u EL. Ne kazem da je on bolji igrac od bilo koga tu, to treba da dokaze ali ako bude promasaj nece biti zbog fizikalija.

    Comment


    • Pa sta ako je koledz kosarka? Odakle dolaze americki igraci u NBA nego iz koledz kosarke? Naravno, ima igraca koji direkt iz HS krenu putem NBA, ali taj broj je zanemarljiv. Uvijek cu biti za dovodjenje jeftinijih koledz igraca nego skupih evropskih mediokriteta.

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Moraće IL da se aktivira, jbg ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • E sad će u inat Pulen..

          Comment


          • Originally posted by Maverick88 View Post
            I ovako nagruvan je mrsav u odnosu na Jovica sto je bio.A zaista ne vidim gde mogu da ga vide na drugom mestu na 2 ne da smo puni nego se preliva
            A na 1 nije: NWG, Radičević, Radanov... Rakićević? Najveći će tu problem biti nedostatak brzine, Rakićević sa 204 je nema ma kako izgledao (nema je ni NWG sa 191).
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Gledam na Mocartu neki Radicevicev klip. Dao je protiv Betisa 20 poena.
              Ono sto mi bode oci je to da on kao plej zavrsi utakmicu sa 20 poena a 0 asistencija.
              Ako Alipmije bude imalo pametan ( nadam se da jeste ) insistirace da se ove dve kategorije obrnu.

              Comment




              • Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Ja cu poceti da molim Boga da niko od pojacanja ne dodje. Tacno treba da prebace Pota, Djumica i Apica iz FMP-a i da se tako narugaju alavim navijacima Zvezde koji bi i Stefu Kariju nasli manu kad bismo ga doveli.
                  E o ovom i ja razmisljam...Tacno da nam dovedu sve igrace ovih preostalih 15 evroligasa ne bi uspeli da sastave ekipu po ukusu "forumskih skauta"..... te nema para pa dovodimo polivnjake, te je ovaj preplacen, te zauzimaju mesta domacima talentima, te ovo sve domace drva nema kvaliteta....tantalove muke...da hoce da se zavrsi ovaj prelazni rok pa da gledamo malo kosarke...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    E sad će u inat Pulen..
                    Moze i u inat, daaaaajjj Pullena

                    Comment


                    • Originally posted by taliesin View Post
                      Ja cu poceti da molim Boga da niko od pojacanja ne dodje. Tacno treba da prebace Pota, Djumica i Apica iz FMP-a i da se tako narugaju alavim navijacima Zvezde koji bi i Stefu Kariju nasli manu kad bismo ga doveli.

                      Comment


                      • Ludi obrnuti Pero

                        Comment


                        • Samo odredjeni igrači idu u NBA. On sa ovakvim fizikalijama neće videti NBA u životu, moje mišljenje. Nije on Riki Rubio. Nigde mi nije nešto jak. Gledam ovde igra na niskom postu protiv pleja, niko ga ne udvaja on lagano preko njega.

                          Lako može da se desi da se izgubi ovde. Nije isto prilagoditi se kao plej il kao 3,4,5. Kao plej ti imaš vodeću ulogu.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Niti imamo lovu, niti ima plej sa EL iskustvom, da je mlad, brz, visok, dobar u odbrani, tranziciji i pozicionom napadu, sa dobrim ulazom i sutom, i sa velikim brojem asistencija a malim brojem izgubljenih lopti a da je pri tome crn i dobar "ko 'ljeb".

                            Comment


                            • Originally posted by Mile1 View Post
                              Goss je odlican igrac nemoj te da se zajebavamo
                              Ne sporim ja da je on dobar igrac, ali za prvog pleja kome je Radicevic rezerva NE!

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                E sad će u inat Pulen..
                                Kasno ...
                                goss 01.jpg
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X