Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Al za godinu-dve ...
    Ne znam, male su mu šanse, tendencije su takve da je prevelik i prespor za ovo što se sada igra u EL.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ne znam, male su mu šanse, tendencije su takve da je prevelik i prespor za ovo što se sada igra u EL.
      Oš se kladiš da će sledeće godine igrati EL ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Ne kladim se, mada juče uzeše neki lepu kintu na moj predlog šta da odigraju [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Odzo moze proci kao Bolden - u smislu da ne odigra nijednu utakmicu za nas. To sta ce igrati je druga tema. Nadam se da je Bolden bio samo izuzetak.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ne kladim se, mada juče uzeše neki lepu kintu na moj predlog šta da odigraju [emoji23]
            Ko izgubi plaća pivo na dva vašara, taj rad
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Odzo moze proci kao Bolden - u smislu da ne odigra nijednu utakmicu za nas. To sta ce igrati je druga tema. Nadam se da je Bolden bio samo izuzetak.
              Zašto bi Boldenov slučaj bio izuzetak? Sve se završilo uz ispunjenje obostranih interesa.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Zašto bi Boldenov slučaj bio izuzetak? Sve se završilo uz ispunjenje obostranih interesa.
                Mislim da bi se bolji benefit za klub od takvih igraca ostvario njihovim igranjem, nego preprodajom. Da je Bolden ove sezone igrao za CZV moje misljenje je da bi trenutno bili u top 5, a igrali bi sigurno plej of. Dok, ne verujem da je novac od njegovog obestecenja kapitalno uticao na situaciju kluba, a obestecenje je moglo biti i vece s obzirom da je u pitanju nba prospekt.
                Last edited by mmajstor; 16-12-17, 14:37.

                Comment


                • Svakako da bi bilo najbolje za klub da je takav igrač zauzeo mesto u ovogodišnjem rosteru, ali moraju se uvažiti i želje igrača. Zvezda je pokazala zrelost predvidevši i takav razvoj događaja prilikom sklapanja ugovora sa njim i obezbedila se da i u toj situaciji prođe odlično finansijski, za košarkaške prilike. Win-win situacija, a igrači koji će da ga zamene uvek se mogu naći.
                  Last edited by dekkard; 16-12-17, 15:10.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Nadam se da će Enis već protiv Mornara imati finu minutazu da odmeni Ročestija i Feldina

                    Comment


                    • Sta mislite da li ce biti jos pojacanja,npr na poziciji centra?

                      Comment


                      • Vidim da je Keith Benson raskinuo ugovor sa Arisom.Sta mislite o njemu kao eventualnom pojacanju na petici?

                        Comment


                        • Aris ga otpustio i sad bi trebalo da ga angažuje euroligaš? Važi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Aris ga otpustio i sad bi trebalo da ga angažuje euroligaš? Važi.
                            Nije nuzno da je otpusten vec je mozda doslo do sporazumnog raskida zbog razlicitih ambicija.Mozda je klub izgubio ambicije za ovu sezonu pa im je preskup.Meni se taj igrac ranije jako dopadao mada ga nisam pratio poslednje dve sezone.Skocna i pokretljiva petica,dobar PnR i veoma solidan rim protektor,a to je ono sto nama nedostaje

                            Comment


                            • Dovescemo centra. Naravno ostaje pitanje novca kao i dostupnih a kvalitetnih igraca.
                              Videcemo, bice otpustanja u Evroligasima mozda tu nesto ispadne.

                              Comment


                              • Originally posted by Gudura View Post
                                Nije nuzno da je otpusten vec je mozda doslo do sporazumnog raskida zbog razlicitih ambicija.Mozda je klub izgubio ambicije za ovu sezonu pa im je preskup.Meni se taj igrac ranije jako dopadao mada ga nisam pratio poslednje dve sezone.Skocna i pokretljiva petica,dobar PnR i veoma solidan rim protektor,a to je ono sto nama nedostaje
                                11 timova je promenio od 2011-te, pritom je taj Aris najjači tim u Evropi u kojem je igrao (ovi angažmani u USA od po 10 ili mesec dana su takođe indikativni). Sa njim nešto ozbiljno nije u redu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X