Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    to, i 0/19 trojke > 17/40 trojke
    I to...a može i kod napretka (ne Kruševačkog) igranja odbrane, da ponekad, možda, samo jednom bar proba da promeni ono iskakanje Lesora...deluje komično što nam uvek nakon toga ostane reket kao Gobi.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ma glupi navijaci. Njihovo je da plate kartu, da se dernjaju na tribinama i nista vise. Al jbg kad neki to ne shvataju.
      I jos traze bolju odbranu, malo manje oslanjanje na sut za 3, drznu se da komentarisu igru, trenera, itd,itd.
      Nezahvalnici jedni bezobrazni.

      Comment


      • Alimpijević još bezobrazniji kad sa tom igrom dobija utakmice, kako se samo usuđuje?????? (znakove pitanja pozajmio sam od Laze K.)
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Alimpijević još bezobrazniji kad sa tom igrom dobija utakmice, kako se samo usuđuje?????? (znakove pitanja pozajmio sam od Laze K.)
          Of svakog konkurenta je izgubio, doduse dobijali smo na papiru jace ekipe,dve kod kuce I jednom Real bolnicu mada je to ogroman uspeh...

          Ne vidim ja I dalje trenerov pecet..Moraju se dobijati te utakmice tipa Baskonija I Bamberg...Ajde Zalgiris na strain...Sutra opet ekipa nase snage..pa cemo videti, to bi bio napredak vec.

          Znas sta se desava sa ekipom koje gube of direktnih konkurenata a dobiju tu I tamo velike...

          Moja zelja da Lesort vrti pik non stop,da vise napada licem...da se timska odbrana popravi,strana pomoci,da ceona linija u oba pravca bude tekma I da se brani ali I napada...Mislim da sem Bjelice niko ne koristi ceonu a I on to u driblingu nikako samo protrcavanjem....Dok nam to rade uvek..

          Zelim da Jankovic igra 10-15 minuta,pa onda I nek izgubimo ali dobicemo ga...Da oni koji ne mogu da izadju iz 12 I samo u slucaju jako lose forme nekog igraca ili pu pu povrede da udju u 12...

          Mi dobijamo meceve samo ako dajemo 80+poena...Sad ako dodje Enis to ce biti vec opste ludilo napadackoo...onda (mada ste mogli I sad) samo plus koseva...

          Sto se Alimpijevica tice hocu pecat njegov da vidim cemu tezimo..Ovako mi deluje da se on prekrsti vece pre I poljubi slike Bjelica,Antica I Rocestija I pomoli se Bogu da budu zdravi do kraja sezone..

          Mi ljudi imamo 20 igraca, dobijacemo,gubicemo ali taj famozni f4 ABA ce biti klackalica I ni malo lako...Cedevita ce dovesti centra, imaju dugacku rotaciju,boljeg trenera I kontinuitet iz proslih sezona sto se tice rostera..Bice to knap a mi igramo EL I imamo za 1m bar veci budzet...

          Svakako sad sam odustao da ce Alimpijevic popiti otkaz, ostaje mi da se molim sa njim da se niko ne povredi I da NC izvadi zmiju iz dzepa..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Of svakog konkurenta je izgubio, doduse dobijali smo na papiru jace ekipe,dve kod kuce I jednom Real bolnicu mada je to ogroman uspeh...

            Ne vidim ja I dalje trenerov pecet..Moraju se dobijati te utakmice tipa Baskonija I Bamberg...Ajde Zalgiris na strain...Sutra opet ekipa nase snage..pa cemo videti, to bi bio napredak vec.

            Znas sta se desava sa ekipom koje gube of direktnih konkurenata a dobiju tu I tamo velike...

            Moja zelja da Lesort vrti pik non stop,da vise napada licem...da se timska odbrana popravi,strana pomoci,da ceona linija u oba pravca bude tekma I da se brani ali I napada...Mislim da sem Bjelice niko ne koristi ceonu a I on to u driblingu nikako samo protrcavanjem....Dok nam to rade uvek..

            Zelim da Jankovic igra 10-15 minuta,pa onda I nek izgubimo ali dobicemo ga...Da oni koji ne mogu da izadju iz 12 I samo u slucaju jako lose forme nekog igraca ili pu pu povrede da udju u 12...

            Mi dobijamo meceve samo ako dajemo 80+poena...Sad ako dodje Enis to ce biti vec opste ludilo napadackoo...onda (mada ste mogli I sad) samo plus koseva...

            Sto se Alimpijevica tice hocu pecat njegov da vidim cemu tezimo..Ovako mi deluje da se on prekrsti vece pre I poljubi slike Bjelica,Antica I Rocestija I pomoli se Bogu da budu zdravi do kraja sezone..

            Mi ljudi imamo 20 igraca, dobijacemo,gubicemo ali taj famozni f4 ABA ce biti klackalica I ni malo lako...Cedevita ce dovesti centra, imaju dugacku rotaciju,boljeg trenera I kontinuitet iz proslih sezona sto se tice rostera..Bice to knap a mi igramo EL I imamo za 1m bar veci budzet...

            Svakako sad sam odustao da ce Alimpijevic popiti otkaz, ostaje mi da se molim sa njim da se niko ne povredi I da NC izvadi zmiju iz dzepa..
            Dal si stvarno ovo napisao???

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Dal si stvarno ovo napisao???
              Jok, Kronos to dodao
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Comment


                • Pa cekaj falilo I'm 5 igraca, najbolji igrac, 3 Prva igraca dole I Tejlor najbolji defanzivac...Nije to malo, ali sam rekao da je uspeh velik. Ne moramo se lagati ovde da I'm nije falilo to. Nama da fale tih 5 igraca pitanje da li bi dobili Igokeu u ponedeljak o EL da pisem...

                  Ne znam sta tu nisam tacno napisao? I jednom Real bolnicu mada je to ogroman uspeh... sta tu nije tacno?
                  Last edited by LosmiSK; 06-12-17, 22:20.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Posle 20 mečeva, i da nije došlo ovoliko igrača, da imamo po pobedu više u oba takmičenja to bi bio savršen start, ovako je samo dobar, s obzirom na okolnosti (11 novih igrača, Dobrić sa mnogo više protagonizma nego prošle sezone). Nemam utisak da mlađi igrači ne dobijaju šansu da igraju ni u ABA, ni u EL, i kako sezona bude odmicala igraće sve više. Pa koji je to problem dati 80 poena BILO KOJOJ ekipi u Evropi? Ama baš nikakav. SVI igrači će korigovati svoju igru što je moguće više, pravi trener napravi akcije u kojoj vrline igrača na terenu dolaze do izražaja, a neke stvari da bi igrač radio kako treba potrebno je i da nauči i da stekne iskustvo, pre utakmice da mu stručni štab ukaže na slabosti i jače strane direktnog protivnika. Jednom Moermanu, na primer ne moraš ništa da pričaš on godinama igra protiv svih tih igrača, našima MORAŠ! Što se tiče Halida, želim mu da iskida u nekoj Belgiji u nastavku karijere. Trenerski pečat Alimpijevića su videli ljudi iz EL koji su ga proglasili za trenera kola, sasvim zasluženo. Ključno je da se reši situacija sa Radičevićem, na ovaj ili onaj način, a moja lična želja je da se ratosiljamo Kešelja, jer nisam video ne minut nego sekund njegove smislene igre, jednostavno ne zaslužuje da bude u EL timu.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Jbg,treba naci budale da preuzmu preveliki ugovor za takvog igraca u ovom momentu.

                      Comment


                      • Videcemo na kraju sta I kako, I ko je bio u pravu I ako bih voleo ovo da izgubim ja kod njega apsolutno nista ne vidim... Vlada Jovanovic sezone I to je to..Kad ode, zaboravice se da je postojao na trenerskoj mapi evrope..

                        Ako se sta promeni u igri za mene ja cu prvi napisati. Ono sto me je dodatno uznemirilo jeste sto pada I pod sud publike. Daj boze da osvojimo ABAligu a o F8 I nekom prikljucenju licno ne mastam.

                        Dobio je skupu igracku, full roster I doista jaci nego na pocetku prosle godine..Ti meni reci koji to pecat vidis kod njega...ako napises dve recenicu mozes me nagrditi ;)
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Keselja cmeo se resiti ako neka debilana njega potpies ali Misku je propo car of pocetka sezone da da neki kos I da ga uvalja....Mozda ce ga I sam platiti na kraju ..Ni to me ne bi cudilo...

                          Radicevic da ostane I da se kali, mislim da ima veci potencijal of FMP igraca trenutnih ako mu trener prilagodi igru kad je na terenu...

                          Napisao sma prvi njegove mogucnosti, odlican je on potpis I nisu to velike pare, ima vremena da se razvija..Kazem mesto PG tako mlad I neiskusan nije lako u EL timu...Treba vremena a to mesto je specificno...On je buduci Sloukas ako popravi sut ;)
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by quentin View Post
                            Dobro bi bilo dominirati u ABA, ali ne po cijenu dugova. Ako ne bude para, bolje je krenuti s mlađim timom koji ima perspektivu, nego se zadužiti za nekog Ročestija koji nam možda donese ABA, ali nije igračka budućnost. Mislim, ako ima zdravih para, onda su strana skuplja pojačanja ok.
                            Nema vise talenata u evropskoj kosarci, pogotovo ne nasoj. Nemoguce je napraviti vrtic i cekati godinu - dve, kad sve sto vredi ode napolje odmah, a ti uci kosarku Borisu Simanica, Rebica i Tejica i ispravljaj nedostatke. Pominjem njih trojicu kao jedne od najvecih talenata u kosarci.
                            Ne funkcionise to tako u kosarci, mi smanjimo ambicije i smanjili smo troskove, nego smanjimo ambicije jer smo primorani na to. Jedino kako mi mozemo da opstanemo na nivou visem od Cibone npr., je ucestvovanje u evroligi i skidanje skalpova velikim timovima. Samo tako mozemo generisati prihode, samo u ABA -> mrka kapa.


                            Originally posted by Ganac View Post
                            I to...a može i kod napretka (ne Kruševačkog) igranja odbrane, da ponekad, možda, samo jednom bar proba da promeni ono iskakanje Lesora...deluje komično što nam uvek nakon toga ostane reket kao Gobi.
                            Bas tako. :+1:
                            Ne vidim svrhu Lazinog, pa i Danginog ostanka u ekipi koja brani reket na ovaj nacin. Pisao sam vec, dobili smo Makabi na kos vise, mi tako dugorocno ne mozemo da igramo. Ne mozemo da igramo kao kada bi imali Kuza ili Djenku, ali bar da se naznake nekog napretka vide, neka ideja, nesto.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Imamo 15 igrača.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Ja ne znam nikoga ovde na forumu ko se nije složio sa činjenicom da je Zvezdin roster nakaradno napravljen. Ne želim da ulazim ovoga puta u to ko je za to odgovoran, jer to nije poenta ovog posta.
                                Poenta je da se i pored opšteg konsenzusa o velikim propustima kod selektiranja igrača, trener i dalje napada kao neznalica, kao previše mlad, neiskusan itd. Treba sagledati širu sliku i razmotriti sve elemente problema, a ne uhvatiti se za pojedinca, bio on igrač (Radičević) ili trener. Moje mišljenje je da, u ovakvim uslovima i u ovom periodu sezone, Alimpijević sasvim dobro gura. A kako će biti kasnije, ostaje da sačekamo i vidimo.

                                Comment

                                Working...
                                X