Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Divim se tvom optimizmu, daj boze, utakmica koja moze biti i prekretnica i za trenera i za tim.

    Comment


    • Zamolio bih ucesnike u diskusiji da izbegavaju epitete tipa "stoka". Hvala.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Ma'estro View Post
        Sutra je derbi, sutra ćemo da ih ponizimo!
        Ne razumem ko će koga da ponizi? Oni su sportski rivali, sutra je utakmica, nije borba na život i smrt a osim toga nadam se da neće niko od igrača da doliva ulje na vatru na tribinama (ako je pameti).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Ali kolika doza nerealnosti...

          Ovo "poniziti" verovatno znači pobediti sa velikom razlikom. Zaista ne znam odakle potiču ti izlivi optimizma bez pokrića.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            A šta je tebi Janković tako zgrešio pa si toliko ogorčen na njega? Ima 24 godine, tek je par meseci u klubu i isto toliko igra ozbiljnu košarku. Da ne bi slučajno ti bio bolja zamena ili imaš nekog pika onako iz rukava? Šta ćemo za godinu-dve kad nam taj Janković ako bog da bude glavni igrač, jel treba da kopamo postove ovde da ti se smejemo?
            Sve ,sve ali reći da Janković igra ozbiljnu košarku to je . .

            Comment


            • Dobijamo sutra 20 razlike, +- neki poen. Ne razumem sta nije u redu sto sam napisao da ćemo ih poniziti. Kada se pomene da ponizimo nekoga odmah napadate, a ovamo kada igramo EL milion komentara kako će neko da nas pregazi, ponizi, razbije, da se obrukamo, itd... To vam je ok kad se pise?

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Najbolje da mi dovedemo kombo beka,a Oja na polusezoni prebacimo kod nas.
                Po meni najjeftinija varijanta.
                Saglasan.
                Nama treba i jedan skakac unutra i ballhandelr spolja. Dzaba i Iverson, ako Roch propusti neki mec ili bude rovit. Cak i odsustvo Feldiena je ogroman problem za ovaj roster.

                Originally posted by Laki21 View Post
                Ali kolika doza nerealnosti...

                Ovo "poniziti" verovatno znači pobediti sa velikom razlikom. Zaista ne znam odakle potiču ti izlivi optimizma bez pokrića.
                Kakvo ponizavanje, ova ekipa standardno igra losije meceve u ABA. Cak mislim i da je Partizan favorit, ne zato sto je ultrajaka ekipa sa skupim igracima, nego jer su u tih par ekipa koje zele i mogu da se bore sa nama. Kao Olimpija, na primer.

                Ne mogu da shvatim kakvo je to radovanje sto se Partizan pojacava? Vec sam pisao da je bitno da trener i ekipa imaju odredjen nivo igre, a rezultati ne zavise samo od njih, ima i do protivnika. KLS i kup nisu vise bitni u eri evrolige sa 30 kola, bitno je biti pravi protiv najjacih tokom sezone i uzeti trofej ABA lige. KLS je cisto izivljavanje na kraju nad igracima, a kup je sporedno takmicenje.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Odsustvo bilo kog igraca od nasa dva pleja i Feldina je ogroman hendikep,pogotovo ako ne igra Roch.
                  Po meni je tu napravljen veliki propust,veci nego unutra.
                  Mi imamo dosta igraca na pozicijama 2-3,a najbolji ball handler je Feldin tu,iako on ne vazi za nekog ko nesto preterano to ume,pa sad vi vidite.

                  Comment


                  • Nisam ispratio Covina izlaganja, lagao bih kada bih rekao da imam stomak za njih, ali jel je on ikad zvanicno najavio da roster nije sklopljen i da mozemo ocekivati pojacanje? Drugo pitanjce, jel i u jednom trenutku kukao na drzavu?

                    Comment


                    • E kakva su to govorkanja oko Tulsona jel zna neko relevantan ucutali smo se ki dete kad piski u gace.

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        E kakva su to govorkanja oko Tulsona jel zna neko relevantan ucutali smo se ki dete kad piski u gace.
                        za Toolsona sam cuo poslednji put pre par meseci ...u jeku prelaznog roka

                        Comment


                        • Originally posted by ajkisloba View Post
                          E kakva su to govorkanja oko Tulsona jel zna neko relevantan ucutali smo se ki dete kad piski u gace.
                          Pravi Čović srpski GSW ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • moze toolson
                            dobar fit uz wrighta i iversona

                            Comment


                            • Šta će nam Tulson? Imamo mi opake šutere, samo štede municiju trenutno.

                              Comment


                              • Šta će nam mrtvi belac, samo brat Jameel ...
                                jamell.jpg
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X