Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l to znači da ako otkačimo nekoga od J&J, nećemo dobiti Rajta?

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Je l to znači da ako otkačimo nekoga od J&J, nećemo dobiti Rajta?
      Pa i nećemo da ih otkačimo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Hogar View Post
        Kod Rajta je najviše pitanje šta on sada hoće. Možda samo pare pa ode u Kinu, možda i dobar tim pa u EL, ko zna. Njegov menadžer je mislim ovaj Rade što nam je doveo Jankovića i Jovanovića. Doveo ga je u Igokeu da se oproba pa sad šta dalje odluče.
        Mislim da je on imao ponuda za Kinu, ali je odlucio da igra pravu kosarku.

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Mi ako do sad nismo sredili Wright-a nema trika da ga potpisemo.

          Da bas imamo zelju, ima igraca u Americi tonu, mada Wright bode oci I blizu je vec na kako sta smao kazem I drugi gledaju a imaju vise para sigurno...

          Posotje dve solucije ako ocemo vec promene, jedna jeste da dovedmeo dva igraca I da olaksamo treneru ili da jednostavno promenimo trenera..

          Ajverson I Wirght bi bila dobra prica, ali onda imamo 6 stranaca kad se setim Dr Covica kad je pricao bas za ovu godnu da mu je cilj 12 domacih igraca a bas ove godine ih je sve rasprodao, sa tim da je I Jnakovic rodjen u Kanadi ...

          Sto implicira da bas nemamo neki long term rad, radi se momentu.

          Sa ova dva igraca mozda bi mogli I u F8 bar da se borimo sa lepim sansama a ABA bi zatvorili..samo deluje poprilicno nemoguce..ali sa tim da idu izbori, morace da nivelise pa ocekujem neke detonacije veoma brzo ;)
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ja se nadam da je sa Rajtom sve dogovoreno, i da se ceka da mu istekne ugovor sa Igokeom.
            Last edited by Dobar Los Milos; 24-10-17, 12:22.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • dodik demantovao jos isto vec kad je ta vest objavljena pre 7 dana ili kad vec, a vi i dalje od rajtu
              FILIPE ODLAZI!!!

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Mi ako do sad nismo sredili Wright-a nema trika da ga potpisemo.

                Da bas imamo zelju, ima igraca u Americi tonu, mada Wright bode oci I blizu je vec na kako sta smao kazem I drugi gledaju a imaju vise para sigurno...

                Posotje dve solucije ako ocemo vec promene, jedna jeste da dovedmeo dva igraca I da olaksamo treneru ili da jednostavno promenimo trenera..

                Ajverson I Wirght bi bila dobra prica, ali onda imamo 6 stranaca kad se setim Dr Covica kad je pricao bas za ovu godnu da mu je cilj 12 domacih igraca a bas ove godine ih je sve rasprodao, sa tim da je I Jnakovic rodjen u Kanadi ...

                Sto implicira da bas nemamo neki long term rad, radi se momentu.

                Sa ova dva igraca mozda bi mogli I u F8 bar da se borimo sa lepim sansama a ABA bi zatvorili..samo deluje poprilicno nemoguce..ali sa tim da idu izbori, morace da nivelise pa ocekujem neke detonacije veoma brzo ;)
                Bold 1: Ne znam sta bi nam to sa ovim istim igracima donelo? I koga da dovedemo? Radonjica? Koliko god zalim za njim, ne znam sta bi on u kratkom roku sa ovim igracima uspeo da uradi. Mislim da se sa menjanjem trenera ne bi trebalo tako lako igrati. Za mene, to bi morao da bude last resort...

                Bold 2: 100% tacno. Opet smo u situaciji da u toku sezone moramo menjati igraca ili dvojicu koji su tek dosli. Uz to su nosioci tima igraci koji imaju ugovor samo do kraja ove sezone ili koji su izriciti u tome da im je ovo poslednja sezona. Pravo iskusenje nas ceka sledece sezone...

                Comment


                • Originally posted by Amon RA View Post
                  dodik demantovao jos isto vec kad je ta vest objavljena pre 7 dana ili kad vec, a vi i dalje od rajtu
                  On se pita samo dok Rajt ima ugovor.
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Originally posted by Amon RA View Post
                    dodik demantovao jos isto vec kad je ta vest objavljena pre 7 dana ili kad vec, a vi i dalje od rajtu
                    Pa ne znam za sta se on posle 1. decembra tacno jos pita? Osim ako mu on ne ponudi vise nego neko drugi (ukljucujuci i nas)...

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Mi ako do sad nismo sredili Wright-a nema trika da ga potpisemo.

                      Da bas imamo zelju, ima igraca u Americi tonu, mada Wright bode oci I blizu je vec na kako sta smao kazem I drugi gledaju a imaju vise para sigurno...

                      Posotje dve solucije ako ocemo vec promene, jedna jeste da dovedmeo dva igraca I da olaksamo treneru ili da jednostavno promenimo trenera..

                      Ajverson I Wirght bi bila dobra prica, ali onda imamo 6 stranaca kad se setim Dr Covica kad je pricao bas za ovu godnu da mu je cilj 12 domacih igraca a bas ove godine ih je sve rasprodao, sa tim da je I Jnakovic rodjen u Kanadi ...

                      Sto implicira da bas nemamo neki long term rad, radi se momentu.

                      Sa ova dva igraca mozda bi mogli I u F8 bar da se borimo sa lepim sansama a ABA bi zatvorili..samo deluje poprilicno nemoguce..ali sa tim da idu izbori, morace da nivelise pa ocekujem neke detonacije veoma brzo ;)
                      Rođen je u Beogradu, ako ćemo u detalje.

                      Comment


                      • Originally posted by drakon1 View Post
                        Pravo iskusenje nas ceka sledece sezone...
                        zapravo sledece sezone bi trebalo da bude lakse...pod uslovom da iz ove isplivamo kako treba
                        ove godine su problem domaci igraci koji zasad ne pokazuju da imaju dovoljan kvalitet da nadomeste one koji su otisli

                        i ova godina upravo treba da posluzi da vidimo ko od ovih domacih(JJ, dobric, radicevic) moze da iznese ulogu...i gde je potrebno doselektirati
                        nosioci su ionako mahom stranci, sem kad neko od domacih bas iskoci

                        Comment


                        • Pruzice se Covic za pojacanja kao i svake godine i to preko realnih mogucnosti. To sto su dugovi sve veci je drugi par opanaka.
                          Nece nama resiti neko pojacanje ama bas nista ako se ovaj postojeci sastan ne podigne,zaigra bolje. Ukoliko se kod ovih mladjih igraca ne napravi kvalitativni pomak, ukoliko se igra ne prilagodi igracima koje imamo.
                          Ok dodje Vrajt utrpa 20 po mecu????
                          Vrajt, Rocesti, Feldin, Antic, Milko??? Treba to posloziti u odbrani, napadu.
                          Dal Alimpijevic to moze?
                          Ja iz njegovih izjava zakljucujem da se on malo gubi u vodjenju tima. Vidim staje na stranu iskusnih igraca verovatno pokusavajuci da se skonta sa njima dok mlade kritikuje.
                          Ne znam daj boze da gresim ali nema Akimpije kapacitet, autoritet nad timom. Znanje da podigne tim, poboljsa igru itd,itd.
                          Autoritet se stice znanjem kao sto rece Svetislav Pesic a ne dranjem, nervozom. Mi smo u treningu vec 4 meseca a iste greske se ponavljaju.
                          Sa druge strane ako je ovo selekcija tima Alimpijevica onda je moja sumnja u njegove sposobnosti da nam bude trener jos veca. Selekcija je nakaradna.
                          Opet ako mu je drugi birao tim sta to govori o njemu?
                          Vidim da Antic stalno postavlja igrace u napadu, odbrani. Volim Antica ali nas je ujebo sa namernom protiv Cedevite, iskljucujucom bese protiv Buducnosti. Alimpije vidim ne sme da mu prigovori, kao ni Lazicu, Rocestiju. Al zato jebe majku Jankovicu, Jovanovicu, Dobricu.
                          Ne znam ne uliva mi poverenje jer sumnjam da ima znanje. Odnosno de bi mogao da prikupi isto?????
                          Jbg nije lako kada su Antic,Bjelica stariji, prosli u karijeri ono sto Alimpijevic moze da sanja.
                          Pa jednog Antica je trenirao Duda, Zoc itd,itd. Jbg mozda se vidi na treningu koliko moze i zna Alimpije shodno tome ide i poverenje igraca, vera u rad itd,itd.
                          Ali sta je tu je podrska timu i treneru. Nadam se da ce Alimpije da me demantuje.

                          Comment


                          • Originally posted by djuras View Post
                            zapravo sledece sezone bi trebalo da bude lakse...pod uslovom da iz ove isplivamo kako treba
                            ove godine su problem domaci igraci koji zasad ne pokazuju da imaju dovoljan kvalitet da nadomeste one koji su otisli

                            i ova godina upravo treba da posluzi da vidimo ko od ovih domacih(JJ, dobric, radicevic) moze da iznese ulogu...i gde je potrebno doselektirati
                            nosioci su ionako mahom stranci, sem kad neko od domacih bas iskoci
                            Pa, na to upravo i mislim. Ja mislim da (osim za Dobrica) trenutno prevelike nade za to sto pises nema. Mada, mozda je i rano za konacan sud... S druge strane, sve i da FMP-frakcija (tj. Radanov i Simanic) pokidaju ovu sezonu trebalo bi im minimalno jos pola sezone sledece godine da dodju na EL level.

                            U idealnom slucaju bi to izgledalo kako pises, u realnosti smo podobro udaljeni od idealnog slucaja.

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              Bold 1: Ne znam sta bi nam to sa ovim istim igracima donelo? I koga da dovedemo? Radonjica? Koliko god zalim za njim, ne znam sta bi on u kratkom roku sa ovim igracima uspeo da uradi. Mislim da se sa menjanjem trenera ne bi trebalo tako lako igrati. Za mene, to bi morao da bude last resort...

                              Bold 2: 100% tacno. Opet smo u situaciji da u toku sezone moramo menjati igraca ili dvojicu koji su tek dosli. Uz to su nosioci tima igraci koji imaju ugovor samo do kraja ove sezone ili koji su izriciti u tome da im je ovo poslednja sezona. Pravo iskusenje nas ceka sledece sezone...
                              Pa slazem se ja sa tobom ali upitna je sezona sa ovim trenutnim sastavom. Mozemo mi odraditi godinu kako treba ali sanse su znatno manje. Kao KKP kad je otisao DV, dali su Jovanovicu mocan tim I bez rizika.. S

                              Na to mislim, mnogo je rizika za sve ovde. Alimpijevica I za klu generalno. Kockanje nikom nista dobro nije donelo, moze na kratko ali generalno NE. Na to sam mislio.

                              Ako su mu vec kao pravili tim drugi tj Misko I Covic mogu bar da pojacaju malo sastav, ovako visi dosta toga..

                              Iskusan trener moze unaprediti mlade igrace, sumnjam da to Alimpijevic zna trenutno I da uopste razmislja o tome, jos kad krene lose nece znati gde bije...

                              Videcemo, to je neko moje misljenje
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nama je najveći problem Radičević (ako naravno izuzmemo Kešelja, o tome ne pričam), tj. Ročestijeva zamena. Radičević mora mnogo bolje, ako uopše može bolje. Kada ga gledam to meni izgleda toliko netalentovano, da me je strah što je on u petorci. Ima on očigledno kliker, tj. zna šta treba da uradi, ali nema apsolutno nikakve "veštine", talenta, kako god to da nazovemo. Oni ulazi, oni šutevi, polaganja, generano pokreti na terenu, užas koliko je to daleko od košarkaškog. Po meni je to mnogo mnogo veći problem i od skoka i od 3, 4 ili 5. Još kad tome dodamo da nemamo kombo beka, tu smo u takvim ..vnima da je baš zabrinjavajuće.
                                Prvo sam pomislio da je momak samo nervozan, da će to leći na svoje mesto, ali ova igra protiv Cedevite, užas stvarno. Bogu hvala pa je ovaj Ročesti bog, no ne smemo toliko da rizikujemo da sve ostane na njemu.

                                Comment

                                Working...
                                X