Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    nadam se da si u pravu ali mi se cini da je nasim mladim igracima koji i nisu bas tako mladi izuzev lesora plafon relativno nizak. ne vidim ko bi tu mogao nesto da eksplodira. s druge strane bjelica od ovoga bolje ne moze. da zadrzi ove procente teorije nema, a ne verujem ni da ce biti pero biti sveziji. o nekoj eventiapnoj rocovoj povredi ne smem ni da razmisljam. sve u svemu tim je em nakaradno sklopljen em su nosioci odavno prosli svoj zenit, a "mladi" sa nedovoljno potencijala. ovaj tim mi jako lici na onaj sa rakocevicem koji se na kraju kad je bilo najbitnije porpuno raspao
    1. Promijenili smo toliko igraca i strucni stab, treba ce vremena da se sve to pozlozi.
    2. Nijedan mec u EL, nismo odigrali u kompletnom sastavu a opet imamo te dvije pobjede.
    3. Na ovaj vec sirok roster ce stici 1 ili 2 pojacanja.
    4. Imamo iskusan tim, tako da nema puno prostora za mladje.

    Comment


    • Originally posted by many men View Post
      1. Promijenili smo toliko igraca i strucni stab, treba ce vremena da se sve to pozlozi.
      2. Nijedan mec u EL, nismo odigrali u kompletnom sastavu a opet imamo te dvije pobjede.
      3. Na ovaj vec sirok roster ce stici 1 ili 2 pojacanja.
      4. Imamo iskusan tim, tako da nema puno prostora za mladje.

      Ovo inside neki

      Comment


      • Sam Covic je vise puta spominjao pojacanja, tako da nema razloga da mu ne vjerujem

        Comment


        • Rekao je da EL dopušta da se registruje do 20 igrača u sezoni, a da mi imamo 15 u rosteru, više sam to shvatio kao pritisak na igrače da daju sve od sebe u narednom periodu nego neku njegovu trenutnu želju da angažuje bilo koga.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Covke znae.
            Ma ko bi ga znao sta ce se desiti na kraju,mada i ja mislim da ce 1 igrac stici.
            2 igraca su mi nerealna nekako,jedino da neki sponzor uleti.

            Comment


            • Pa ako ne angazujemo nikoga onda smo u bas velikom problemu...nemamo zamenu za tejlora,nemamo skok,nemamo zastitu reketa,nemamo poene u reketu i msm da bi bilo dobro da se bar nesto resi...kakva je situacija bio bih srecan i da dodje odzo

              Comment


              • Najbolje da mi dovedemo kombo beka,a Oja na polusezoni prebacimo kod nas.
                Po meni najjeftinija varijanta.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Rekao je da EL dopušta da se registruje do 20 igrača u sezoni, a da mi imamo 15 u rosteru, više sam to shvatio kao pritisak na igrače da daju sve od sebe u narednom periodu nego neku njegovu trenutnu želju da angažuje bilo koga.
                  U sezoni 2015/16 i 2016/17 smo dovodili igrace, krajem oktobra i krajem decembra.
                  Ja svakako ocekujem 1-og vrlo brzo, a ne bih se zacudio da dovedemo jos nekog kako bi osigurali osvajanje ABA lige, i probali da napadnemo F4

                  Comment


                  • Originally posted by many men View Post
                    U sezoni 2015/16 i 2016/17 smo dovodili igrace, krajem oktobra i krajem decembra.
                    Ja svakako ocekujem 1-og vrlo brzo, a ne bih se zacudio da dovedemo jos nekog kako bi osigurali osvajanje ABA lige, i probali da napadnemo F4
                    kakav crni final4, na kakvim ste vi drogama ljudi?

                    a druga stvar, nama taj jedan igrac svakako ne osigurava ABA ligu
                    dosta ce tu zavisiti od alimpija, a i poteza drugih
                    sad vec imamo 2 ekipe u regionu sa dubljim dzepom u koji mogu da zavuku ruku kad god im zatreba

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Ja sam ubedjen da ce Stefan Jankovic,ako ne ove,onda sledece sezone eksplodirati i zapusiti svim kriticarima usta.
                      Ali ubedjen sam.
                      nadam se da necemo cekati njegovu eksploziju ..neka eksplodira na drugom mesu ...kao i Keselj

                      Comment


                      • A šta je tebi Janković tako zgrešio pa si toliko ogorčen na njega? Ima 24 godine, tek je par meseci u klubu i isto toliko igra ozbiljnu košarku. Da ne bi slučajno ti bio bolja zamena ili imaš nekog pika onako iz rukava? Šta ćemo za godinu-dve kad nam taj Janković ako bog da bude glavni igrač, jel treba da kopamo postove ovde da ti se smejemo?

                        Comment


                        • Covek ima pravo da mu se neko ne svidja ili svidja. Mozda on moze reci I za ovaj tvoj post isto.

                          Iskulirajte malo, sutra je derbi..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Samo što je razlika između menje i njega taj što ja ne teram igrača posle par meseci iz kluba, moje ponašanje je normalno, njegovo nije. Ali očigledno to nije normalno po standardu pojedinaca, navikli su da spaljuju veštice.

                            Comment


                            • Sutra je derbi, sutra ćemo da ih ponizimo!

                              Comment


                              • Nije u redu trpati ga u isti koš sa Kešeljem, Janković je bar na nekim utakmicama pokazao potencijal, ovaj ni na jednoj otpočetka sezone. Napisati tako nešto je veoma zlonamerno.
                                Last edited by dekkard; 05-11-17, 11:56.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X