Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapravo, ako bi Kešelja udomili negde, Zagorac bi nam legao kao doope na noshu. Ali sva je prilika da neće igrati uopšte u Srbiji.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Zapravo, ako bi Kešelja udomili negde, Zagorac bi nam legao kao doope na noshu. Ali sva je prilika da neće igrati uopšte u Srbiji.
      Kakve veze da li bi Keselja negde udomili? On ionako ne igra. Problem sa Zagorcem je sto nam ne treba jos jedna odbranbena rupa na 4, a na 3 vec imamo 3 igraca koji mogu da odigraju tu poziciju. Jedino da igra beka umesto Feldeina.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Daj bre Jameel Warneya i da uzimamo EL Realno da pokaze neko Bjelici kako izgleda kad se profi guzis a uz to kidas odbranu.

        Comment


        • Problem sa Zagorcem je taj što on hoće da igra jaku ligu, a neće ga Ameri, a verovatno ni neke ekipe iz Endesa lige. A Miškova sujeta je nešto malo manja od halapljivosti za parama. Informacije su da juri angažman u nekom od klubova španske lige. Nema nameru da se vraća u Srbiju. Mislim da greši, jer on nije igrao ozbiljnu košarku još uvek i mislim da bi se raspao u nekom od jačih klubova Evrope. AKo mu sve propadne, onda će Miško da ga uvali onom ko da više para, a mislim da smo mi tu najslabiji.

          Comment


          • Samo dalje od Zvezde Rade Zagorac. Veći grobar i od Dangubića.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Daj bre Jameel Warneya i da uzimamo EL Realno da pokaze neko Bjelici kako izgleda kad se profi guzis a uz to kidas odbranu.
              Izgleda ko trokrilni šifonjer ... zaheban lik, skroz.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                Izgleda ko trokrilni šifonjer ... zaheban lik, skroz.
                Izuzetno zahvalan igrac, koji moze na hiljadu nacina da umuva poene. Uz sve to igra Prime Hines odbranu.

                Comment


                • @ MannyCalavera
                  Nego, imaš li ti neku vezu preko bare, da ovog našeg Davidovca nagruvamo za neko optimalno vreme
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • To bi vec bilo po volji vecine. Na pozicijama 4 i 5 dva prekaljena, iskusna EL igraca, dve miCke zveri i tri domaca igraca za buducnost.

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      @ MannyCalavera
                      Nego, imaš li ti neku vezu preko bare, da ovog našeg Davidovca nagruvamo za neko optimalno vreme
                      Pa mogu da mu sredim u New Mexico Thunderbirdsima tryout na keca. Saigrac sa koledza mi je tamo sada jedan od trenera

                      Posle znas i sam kako to ide. Kad dodje Davidovac, oni izvade one cuvenu kofu sa steroidima i onda kutlaca i za 3 meseca bude LeBron

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        @ MannyCalavera
                        Nego, imaš li ti neku vezu preko bare, da ovog našeg Davidovca nagruvamo za neko optimalno vreme
                        Bolje rečeno da neko izvrši tuning i da od basketaša iz 70-ih prošlog veka napravi basketaša za XXI vek
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • ja bi Zagora rado video u nasem dresu ...i za dve godine na njemu zaradi lepe pare

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Pa mogu da mu sredim u New Mexico Thunderbirdsima tryout na keca. Saigrac sa koledza mi je tamo sada jedan od trenera

                            Posle znas i sam kako to ide. Kad dodje Davidovac, oni izvade one cuvenu kofu sa steroidima i onda kutlaca i za 3 meseca bude LeBron
                            Taj rad ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Ma dok se ne slika sa dresom i šalom, sve ostalo su nagadjanja. Šteta za Ajversona ako je tacno , mada ne verujem da je on odustao pre će biti da nismo imali para.

                              Comment


                              • Ako sam dobro razumio, ove izjave Covica zadnjih dana, mi ne dovodimo 1, vec 2 igraca?
                                Trazi se centar kao prvo pojacanje, na koju poziciju planiraju drugog?

                                Comment

                                Working...
                                X