Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
    99.99999999 posto vesti ovde je iz kafića, i 99.9999999 posto vesti su na kraju bile netačne. Tako da i ja imam pravo da napišem vest iz kafića.
    Malo preciznosti molim.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Drakarys View Post
      Pozdrav svima.

      Nov sam na forumu, pa hajde da podelim svoje misljenje u vezi potencijalnog pojacanja.

      Da kazem da pripadam onoj grupi forumasa koji misle da nam je potrebniji igrac na 2 , ili 2/1 kombo od Ajversona, jer na 3 mogu da igraju Danga, Dobric i Laza a na 2 samo Feldin. Tu dolazimo i do problema da kada Feldin nije na parketu , sve se svodi na Rocestija ili Radicevica, sto nije dobro svakako.

      Sad, ako mogu sebi dozvoliti da mastam, vise bih voleo ovaj scenario sa kombo igracem, mada ne mogu ni da opovrgnem tvrdnju da i nemamo igru na niskom postu izuzev Bjelice i da nam iz to razloga fali takav igrac, iako sam misljenja da je Ajverson pre svega dobar pik en rol igrac, i da nije bas tipican kreator svojih poena zidanjem, ili ledjnom tehnikom. Sve u svemu, jako zeznuta situacija o kojoj se trebalo razmisljati letos, ali sta je tu je... i ovako solidno guramo sa ovim sto imamo.

      Jos jedan pozdrav svima.
      Pa i razmisljalo se letos:
      Kuz nije bio planiran za prodaju (mada je ipak bilo nerealno ocekivati da igra za 50% platekoju bi imao u nekom drugom klubu)
      Ajverson je kontaktiran, ali se predomislio...
      Inace, spadam u grupu onih koji ne vide Zagorca u CZ, tj. njegovu ulogu ukombinaciji sa postojecim timom

      Comment


      • Zagorac ce zauvek ostati neostvareni prospekt i zrtva nerealne menadzerske ambicije.Svaki logican korak sa njim je preskocen i to ce ga kostati ozbiljne karijere.U ovom trenutku ga zaista ne vidim u Zvezdi
        Last edited by Gudura; 31-10-17, 07:49.

        Comment


        • hm, makabi
          ne lici mi to na miska, do sad je uvek pametno stavljao razvoj igraca na prvo mesto
          ne zato sto su mu vazniji sami igraci od njega samog, vec zato sto je znao da ce mu na kraju to vise para staviti u dzep

          a sad mu izgleda nije dovoljno 2.5 miliona za 2 meseca trening kampa

          enivej, ako zagor i misko stvarno misle da je ovaj prerastao ABA ili EL zvezdu...srecan put i ne okreci se sine
          Last edited by djuras; 31-10-17, 08:08.

          Comment


          • Ja baš mislim da tvrdi pazar i da čeka da se Ćoki otvori malo više,prospekt,mlad,Srbin . . Moze da se desi da dodje,ja sam za(resiti se Keš i Jankovića)

            Comment


            • Ako je Iverson zavrsen naucna fantastika je ocekivati Zagorca...to je to, sastav se vise nece menjati...konacno...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Sto se Zagorca tice, logicno mi se namece Bajern. Narocito sada kada su ostali bez Lucica.

                Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Alex Pato View Post
                  Sto se Zagorca tice, logicno mi se namece Bajern. Narocito sada kada su ostali bez Lucica.

                  Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока
                  Nego, jesi li ti pravi Pato? Maneken sa starog foruma? To je nama bitnije

                  Comment


                  • Ma taj Makabi nije normalan ako ga uzme. Zagorac je ispao smesan sto nije na pocetku sezone dosao u CZ I krneuo da ima ulogu of pocetka. Sad I ako dodje sigurno nece imati ulogu kakvu bi imao na pocetku sezone. Ne ovde, nego nigde. Misko je vec dosadan sa tim spletkama, dobar je on za igrace ali za klubove zna da bude smrt.

                    Sve u svemu daj tog Koltona pa da se igra EL eto peti stranac, sesti bi bio previse.

                    Nestao Laki21 posle minijatura Jankovica sinoc
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ide Zagorac u Spaniju, Valensija/Kaha.

                      Comment


                      • Misko da posalje igraca kod Saleta, jos svog prospecta Nemojte da ste ludi ljudi, pre ce u Warriorsima zavrsiti nego u Bayernu.

                        Comment


                        • Originally posted by Alex Pato View Post
                          Sto se Zagorca tice, logicno mi se namece Bajern. Narocito sada kada su ostali bez Lucica.

                          Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока
                          Šta će tamo, da dobija minutažu na kašičicu pošto nije partizanovac?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ako dovedemo Zagorca i Ajversona, a Grobari Džonsa, biće interesantno videti reakciju Cedevite i Budućnosti...

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Ako dovedemo Zagorca i Ajversona, a Grobari Džonsa, biće interesantno videti reakciju Cedevite i Budućnosti...
                              Реакција би била да се испишу из школе!

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nestao Laki21 posle minijatura Jankovica sinoc
                                Pokusava da se seti sta je sve juce radio pa i da u cetvrtak ponovi sve istim redosledom.

                                Comment

                                Working...
                                X