Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
    Impresivna mastovitost srpskih kosarkaskih zaljubljenika u pogledu nastavka karijere R. Zagorca!Retko vidjen nesklad informacija i realnosti
    ????

    Comment


    • To je rekao Misko na twiteru.

      Comment


      • Originally posted by Chupa View Post
        To je rekao Misko na twiteru.

        znaci nista ipak od zvezde 😂

        Comment


        • Pazi zalizanog kao da je u pitanju Luka Dončić, a ne tamo neki igračić ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Legao bi nam rade fino. A svidja mi se ivo nezadovoljstvo oko ajversona-kad je na forumu bilo ko pogodio ista...osvojicemo sve!

            Comment


            • Reklo bi se da neće ni kod nas ni kod komšija.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Many, ja zapravo nisam ni odgovorio tebi (za tih 7 miliona), vec postu iznad mog. Jasno je meni sta hoces da kazes, ozbiljan si covek i u materiji, i ta tvoja vizija je prikladna za neku Crvenu zvezdu iz neke uredjene zemlje...U ovom pilicarniku od zemlje tesko, a i iskreno, nekome i ne bi ni odgovarao takav klub, kad ne moze da se utali u njemu. Ali to je tema siroka...
                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                Comment


                • Boga mi ovaj nas budzet nije bas mali kako pricaju neki. Pa po ovome kad bi imali 7m budzet mi bi doveli Tea, De Koloa I Hajnsa...

                  Zagorac samo da ne dodje kod nas, gadi mi se ta fama oko njega kao da je Dzordan...sta vise sad bi pristao I na Keselja pre njega
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Zagorac samo da ne dodje kod nas, gadi mi se ta fama oko njega kao da je Dzordan...sta vise sad bi pristao I na Keselja pre njega
                    Uff... Keselj, aj da ne preterujemo previse

                    Comment


                    • Bas Odvratan covek. Kakva specijalna mastovitost treba za povezati 2i2 i domaceg igraca povezati sa jedinim domacim klubom koji igra Evroligu i koji trazi dodatno pojacanje? Pa ne bas neka velika... covek je umislio da je bog.

                      Comment


                      • Manite se Zagorca, on ne dolazi u Zvezdu, a ni u Partizan! Zagorac je novi igrač Makabija. Ajverson ako Bog da potpisuje u srijedu i to bi bilo to. Ne treba nam više niko. Bićemo strašno jaki!

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          Manite se Zagorca, on ne dolazi u Zvezdu, a ni u Partizan! Zagorac je novi igrač Makabija. Ajverson ako Bog da potpisuje u srijedu i to bi bilo to. Ne treba nam više niko. Bićemo strašno jaki!
                          naigrace se tamo u picku materenu...stvorila se fama kao da je
                          licno jordan...covek otkazao repku sve zivo da dodje do nba, i na krajy? makabi? takvi kao sto je on i misli da bas mnogo vredi zavrsice sa prosecnom karijerom

                          Comment


                          • Sta se svi guraju u taj Makabi nije mi jasno. Zagorac ce tamo biti mahac peskira za solidne novce. Umesto da se negde profilise kao vodja, sa minutima na parketu i najbitnije - samopouzdanjem koga nema, on se odlucuje za za dark side.

                            Ja nisam nesto egzaltiran Koltom...vise bih voleo pokretljiviju cetvorku nego jos jednu peticu.

                            Comment


                            • Pozdrav svima.

                              Nov sam na forumu, pa hajde da podelim svoje misljenje u vezi potencijalnog pojacanja.

                              Da kazem da pripadam onoj grupi forumasa koji misle da nam je potrebniji igrac na 2 , ili 2/1 kombo od Ajversona, jer na 3 mogu da igraju Danga, Dobric i Laza a na 2 samo Feldin. Tu dolazimo i do problema da kada Feldin nije na parketu , sve se svodi na Rocestija ili Radicevica, sto nije dobro svakako.

                              Sad, ako mogu sebi dozvoliti da mastam, vise bih voleo ovaj scenario sa kombo igracem, mada ne mogu ni da opovrgnem tvrdnju da i nemamo igru na niskom postu izuzev Bjelice i da nam iz to razloga fali takav igrac, iako sam misljenja da je Ajverson pre svega dobar pik en rol igrac, i da nije bas tipican kreator svojih poena zidanjem, ili ledjnom tehnikom. Sve u svemu, jako zeznuta situacija o kojoj se trebalo razmisljati letos, ali sta je tu je... i ovako solidno guramo sa ovim sto imamo.

                              Jos jedan pozdrav svima.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Sta se svi guraju u taj Makabi nije mi jasno. Zagorac ce tamo biti mahac peskira za solidne novce. Umesto da se negde profilise kao vodja, sa minutima na parketu i najbitnije - samopouzdanjem koga nema, on se odlucuje za za dark side.

                                Ja nisam nesto egzaltiran Koltom...vise bih voleo pokretljiviju cetvorku nego jos jednu peticu.
                                Preporucujes mu da se vrati u Megu? A cak ni tamo ne bi mogao da bude glavni igrac. Partizan ima dvojicu stranaca koji cesto igraju zajedno, tu je i Samardo, on tu ne bi mogao da bude glavni igrac. U Zvezdi tek ne bi, trojku mogu da igraju 3 domaca, pa cak i Feldeine da pripomogne, a za cetvorku je jednostavno preslab. Nista ne bi resio.

                                Originally posted by Drakarys View Post
                                Pozdrav svima.

                                Nov sam na forumu, pa hajde da podelim svoje misljenje u vezi potencijalnog pojacanja.

                                Da kazem da pripadam onoj grupi forumasa koji misle da nam je potrebniji igrac na 2 , ili 2/1 kombo od Ajversona, jer na 3 mogu da igraju Danga, Dobric i Laza a na 2 samo Feldin. Tu dolazimo i do problema da kada Feldin nije na parketu , sve se svodi na Rocestija ili Radicevica, sto nije dobro svakako.

                                Sad, ako mogu sebi dozvoliti da mastam, vise bih voleo ovaj scenario sa kombo igracem, mada ne mogu ni da opovrgnem tvrdnju da i nemamo igru na niskom postu izuzev Bjelice i da nam iz to razloga fali takav igrac, iako sam misljenja da je Ajverson pre svega dobar pik en rol igrac, i da nije bas tipican kreator svojih poena zidanjem, ili ledjnom tehnikom. Sve u svemu, jako zeznuta situacija o kojoj se trebalo razmisljati letos, ali sta je tu je... i ovako solidno guramo sa ovim sto imamo.

                                Jos jedan pozdrav svima.
                                Tacno tako.
                                Da se Feldeine povredi morali bi igrati sa 2 pleja ili dve trojke, a i inace odredjen deo meca mora tako da se igra. Lazic je kod Radonjica najcesce igrao na 3, uvek u paru sa 2 dobra igraca sa loptom. Ne secam se da su on i Dangubic cesto igrali zajedno?
                                Problem sa dovodjenjem igraca na 1-2 je sto to stvara situaciju 7 igraca spolja + Lazarevic, Davidovac i tu bi neko morao da ima mizernu minutazu. Kandidati bi bili Lazic, Dangubic i Dobric. Na 4 i 5 je lakse, Pero ionako nece svaku da igra, Bjelica moze i 20 minuta, Jovanovicu je dosta i 5 minuta u evroligi.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X