Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Mislim da je bilo dosta pisanja na ovoj temi, ukoliko se pojavi potreba, tj krene priča po društvenim mrežama, insajderi krenu na osnovnoj temi da lože, otvorićemo je, ovako nema neku svrhu pisanje na ovoj temi.
    Komsa rekao svoje, slazem se s njim - zato

    do daljnjeg
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Reče Bogi "Dobro veče"...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Srecan Rajt svima koji slave.

        Comment


        • Bila je baš dugo zaključana
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • zovite sipkasa clasha 😂

            Comment


            • Comment


              • I, gde prelazi Bjelica?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • A sto se uopste zakljucavaju teme... kad ne bude bilo interesovanja za temu, ljudi ce sami prestati da pisu, cemu to?

                  Comment


                  • Dorel Rajt je od 1.decembra naš igrač! Inače, živim u Banjoj Luci, prekjuče sam sjedio za stolom s mojim prijateljom, a onda je na njegov poziv došao Rajt, da odrade intervju. Sjedili smo za istim stolom, pričao mi je kako mu se Vejd javio prije neki dan i pitao ga gdje je. U njemu dobijamo ogromno pojačanje, samo molim Boga da do 1.decembra ostvarimo u Evroligi što bolji učinak, da ne bude da nam je kasno došao. Nadam se da će ispasti sve super!

                    Comment


                    • interesovanja za ovu temu uvek postoji!
                      Nikad ne prestaje ciganska težnja za nekim boljim igračem, "životinjom", CRNOM ZVERI...

                      Comment


                      • Dajte pleja, krilo, cetvorku I centra pa da igramo
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Пера Ложач View Post
                          interesovanja za ovu temu uvek postoji!
                          Nikad ne prestaje ciganska težnja za nekim boljim igračem, "životinjom", CRNOM ZVERI...
                          ...tudjim igracima....
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ukrasmo Igokei igraca?

                            Comment


                            • Nama uz Rajta treba i 1/2 igrac. Steta je ako Misko ne pusta Enisa kod nas, ali bi nam bas bas fino legao.

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Dorel Rajt je od 1.decembra naš igrač! Inače, živim u Banjoj Luci, prekjuče sam sjedio za stolom s mojim prijateljom, a onda je na njegov poziv došao Rajt, da odrade intervju. Sjedili smo za istim stolom, pričao mi je kako mu se Vejd javio prije neki dan i pitao ga gdje je. U njemu dobijamo ogromno pojačanje, samo molim Boga da do 1.decembra ostvarimo u Evroligi što bolji učinak, da ne bude da nam je kasno došao. Nadam se da će ispasti sve super!
                                Daj Bože, kad klub iz Laktaša ostane bez dobrog igrača, ja sam presrećan. A kad taj igrač pojača našu Zvezdu, ja sam na drugoj planeti.

                                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X