Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Daj koje ime [emoji16]
    Eh, kad bi mi znali šta tražimo, šta nam treba ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Nama nije problem visina ili atletika u skoku, problem je kad Rocesti brani centralni pik, nas centar izlece i zatvara liniju dodavanja. Tad u rotaciji gubimo poziciju pod kosem za skok jer iz tog iskakanja krilni igrac ima otvoren sut. Dakle nama treba malo bolja organizacija odbrane a to zahtjeva vrijeme i adaptaciju novih 10 igraca. Mi trenutno u rosteru nemamo post igru, simbioza ledjne tehnike Mitrovica i osjecaja za skok Stimca bi bio neki igrac koji bi zakrpio ovaj problem trenutno. Takav je recimo Tomas Robinson al decko kosta pola naseg budzeta pa kad je vec pust san, hajde da isforsiramo J&J i prilagodimo njihov talenat nasim potrebama. Za sada Bjelica radi tu post igru, realno ne izgleda lose (mislim na rjesenja koja nalazi) ali zavrsnica mora bolje kako bi poceli da ga udvajaju, sto bi nama otvaralo reket ili slobodan sut.

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Ili ljudi na ovom forumu namjerno pokušavaju biti bukvalni i preozbiljni oko svega gdje nemaš oduška ni za trunku opuštenog pisanja, ili jednostavno ne žele da obraćaju pažanju na smajliće u postu i ne prepoznaju očitu formu šale.

        Opušteno momci, ne mora svaki post da se piše u kosku, nemojte da budete oni iz prve klupe ispred katedre u srednjoj, malo mašte nije na odmet. Iz ličnog iskustva znam da forum postaje puno zanimljivi i lakši za čitati kada svako ne pokušava da gurne vreo krompir drugome u guzicu.
        Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Koliko ljudi na sportskim forumima pokusava da omalovazi misljenje drugih kako bi ispali nekakvi poznavaoci kosarke i ove druge prestavili kao neznalice. Jer ukoliko se MISLJENJE tih drugih ne poklapa sa njhovim to je odmah budalastina, neistina itd, itd
        Malo je onih koji postuju misljenje drugih iako se sa istim ne slazu.
        Jer svi ljudi koji pisu su pre svega zaljbljenici u kosarku. Neki je znaju malo bolje, neki losije ali svima je ljubav prema igri zvanoj kosarka zajednicka.
        Dobro, izvinjavam se, sad kad citam post i nije bilo razloga za reakciju. Samo sam za vise objektivnosti, a manje sprdanja i pogadjanja kada su u pitanju buduci dogadjaji. Lepo bi bilo da se pise da je igrac X za sada dobar i da ce biti zanimljivo kako napreduje, umesto, daj njemu minute, on je novi NBA potencijal, videcemo ko ce biti u pravu i tome slicno.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • http://kosarka.hotsport.rs/2017/10/0...edloga-covicu/

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ajd da bacimo neku kosku. Georges Niang je odd man out u Pacersima, ima 100k neku klauzulu za ovu sezonu ali nije mu garantovan ugovor i probali su da ga ubace u NBA kosarku i on se jednostavno tamo ne uklapa. Njemu je Evropa sudjena 99%. Gledao sam ga u NCAA, gde je razvaljivao na Iowa State-u. Nema on fizikalije da bude taj SF/PF u NBA i samim tim nece ga hteti jer ne moze da bude elitni defanzivac. Ali njegove karakteristike su za Evropu bas dobre.

            U napadu bukvalno nema slabosti, osim sto fizicki nema Federe ko Miller etc. Covek zna da igra ledjima ka kosu, ima dobar rad nogu, moze da igra sa loptom u rukama i da finisira na obrucu ili da puca spolja. Bukvalno nema slabosti u igri u napadu. Nema taj explozivni prvi korak i skocnost, ali u tehnickom smislu je odlicno potkovan u svim aspektima napada. Defanzivno, covek moze da brani coveka 1 na 1 bez problema i u timskoj odbrani je OK takodje. PnR da krpi ne moze zbog nedostatka lateralne eksplozivnosti. Ima solidan raspon ruku, dobar je u skoku.

            Comment


            • Kyle Wiltjer katovan.

              Comment


              • Kennedy Meeks i Taylor Braun takodje.

                Comment


                • @MannyCalavera
                  Pomalo podseća da Dirka
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • @manny

                    Dugo mi je na radaru. Zar nije nesto potpisao sa golden stejtim? Ne verujem da za njega ima mesta u nba pre svega zbog fizikalija ali decko zna kosarku

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      @manny

                      Dugo mi je na radaru. Zar nije nesto potpisao sa golden stejtim? Ne verujem da za njega ima mesta u nba pre svega zbog fizikalija ali decko zna kosarku
                      Ima neki roster bonus sa Pacersima od 100k. Te pare dobije ako udje na roster. To je sve sto ima sada, ali ne i garantovani ugovor. Valjda ima od Huaweia za otimanje

                      Comment


                      • Nije da nam treba na toj poziciji ali nam se uklapa prezime. Jedan od onih ko nacrtanih za evropu dzon dzenkin isto vejvovan.
                        Ima li kvinsi ejsi garantovan?

                        Comment


                        • Kvinsi Ejsi je jedna preozbiljna bitanga za Zvezdu. Potpisuj odma'!

                          Comment


                          • Prosle godine je bulvalno preko trnja dosao do zvezda. Poceo bez sansi u d ligi na kraju potpisao solidan ugovor sa netsim samo se ne secam jel garantovan za drugu sezonu. Cak i dobro igrao u nba. Kad vidim kako je lepo popravio sut pitam se sta nasi panjevi treniraju
                            Last edited by NateHuffman; 08-10-17, 09:17.

                            Comment


                            • Steta sto se cam oliver povredio. Na koju foru je ben bentil zavrsio u salonu?

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                Steta sto se cam oliver povredio. Na koju foru je ben bentil zavrsio u salonu?
                                Na foru da nije Miskov

                                Comment

                                Working...
                                X