Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ta famozna 5ca koja ce da zida, ali i da igra odbranu protiv picka i 1 na 1. Ko je taj igrac?

    Evo zamislimo da imamo ko CSKA budzet. Koji je to igrac trenutno u Evroligi i ostalim nizim takmicenjima koji dobro zida, igra PnR odbranu i moze 1 na 1 da sacuva nekog. Zivo me interesuje koliko igraca mozemo uopste da navedemo, a kamoli da pricamo o tome da dovedemo nekoga. Ko su ti ljudi?

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ta famozna 5ca koja ce da zida, ali i da igra odbranu protiv picka i 1 na 1. Ko je taj igrac?

      Evo zamislimo da imamo ko CSKA budzet. Koji je to igrac trenutno u Evroligi i ostalim nizim takmicenjima koji dobro zida, igra PnR odbranu i moze 1 na 1 da sacuva nekog. Zivo me interesuje koliko igraca mozemo uopste da navedemo, a kamoli da pricamo o tome da dovedemo nekoga. Ko su ti ljudi?
      Kuzmic, Milutinov.
      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post


        Milko je na 4 tu ce igrati i Pero.
        kosa.
        Pero nece igrati 4 sigurno ove godine, zato se i dovodi 4 posto na 5 imamo, Lesora, Jovanovica, Antica pa cak i Bjelicu a na 4 imamo samo Bjelicu posto se na Jankovica ocigledno ne racuno ozbiljno ove sezone.

        Comment


        • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
          Kuzmic, Milutinov.
          Daleko je Kuzmic od nekoga ko zida, on je u stanju da ako napravi dobru pozociju ispod kosa zavrsi poluhorogom i ubacio je prosle sezone onaj zakorak koji je radio maksimalno jednom po utakmkmici.

          Comment


          • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
            Kuzmic, Milutinov.
            Kuzmic realno nije zidar, nema post tehniku. Moze da zavrsi na obrucu kad je sam i onaj polu horog to je to. Ovo drugo ispunjava. Milutinov nijedan od 3 aspekata navedena nije na top nivou. Sve zna pomalo.

            Ajmo gde su jos te petice. Pa da vidimo sta to moze da se dovede...

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Kuzmic realno nije zidar, nema post tehniku. Moze da zavrsi na obrucu kad je sam i onaj polu horog to je to. Ovo drugo ispunjava. Milutinov nijedan od 3 aspekata navedena nije na top nivou. Sve zna pomalo.

              Ajmo gde su jos te petice. Pa da vidimo sta to moze da se dovede...
              E, jbg, sad jos top nivo :P

              Ne mesam vam se u diskusiju, jer sam misljenja da nam treba 4 a ne 5.
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Pa ne mislim da nam treba petica na top nivou jer za istu nemamo para.

                Comment


                • Poenta je sto ih nema ni na dobrom nivou, a kamoli na topu. Top nivo u ova tri aspekta igre, mislim da ne moze da se izvuku vise od 3-4 igraca u Evropi trenutno. Na dobrom nivou ih ima mozda 5-6 jos. I to je to. Dakle mi mozemo samo nekog polovnjaka, povredjenog itd ali i takvih nema.

                  Dakle mozemo samo da trazimo nekoga, koji nema sve sto si naveo, nego nesto od toga...

                  Comment


                  • Samo ne Musli pod sifrom, odlicna domaca opcija. Sa druge strane, videli ste da, koliko je bilo pametno sto se cekali se plejem (iako su forumasi padali u ocaj), toliko je glupo sto se pod kosem prihvatalo sve i svasta. Prvo oba J, pa Antic. I sada je problem naci minute za sve, a ne mozes nekoga seliti u FMP jer i oni igraju ABA ligu.
                    djuras je lepo taksativno nabrojao probleme ovog tima. Ovom timu u sustinu nedostaju Jenkins, Simonovic i Kuzmic, umesto J&J&Keselj&Antic i to bi bila bombona:

                    Rochestie, Radicevic
                    Jenkins, Feldeine, Lazic
                    Dangubic, Dobric
                    Simonovic, Bjelica
                    Kuzmic, Lessort, Apic?

                    Problem je sto su dovukli gomilu igraca kojima se ne zna uloga (J&J, Antic, ostao Bjelica) i imamo samo jednog pod kosem koji je kao undersized centar. Blejica je bolji na 5 svakako, Antic takodje, Jankovic je u outu, Jovanovic je cak i ok za treceg centra.
                    Dakle, problem su skok, odbrana na 4 i manjak igraca sa loptom u rukama i to bi najbolje resio neki Miller.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • S obzirom da je tema ponovo otkljucana,kada mozemo ocekivati tog igraca.
                      Mislim,da li ce on doci uskoro,za koji dan,nedelju,odmah posle last cut-a ili oko nove godine? Zna li neko od upucenijih?
                      I da,sta se desava sa Risticem?
                      Covic je nesto pricao da treba doci oko nove godine,januar,tako nesto...

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        S obzirom da je tema ponovo otkljucana,kada mozemo ocekivati tog igraca.
                        Mislim,da li ce on doci uskoro,za koji dan,nedelju,odmah posle last cut-a ili oko nove godine? Zna li neko od upucenijih?
                        I da,sta se desava sa Risticem?
                        Covic je nesto pricao da treba doci oko nove godine,januar,tako nesto...
                        Tesko da tada moze da dodje Ristic. Covek igra sezonu celu u Arizoni. U najboljem slucaju ce mu sezona biti gotova u Martu, ako doguraju daleko na NCAA turniru onda je to pocetak Aprila. Uz sve to ako ima obaveze na faksu da ocisti semestar, pre pocetka Juna nece biti slobodan.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Mislim da bi Ndur bio daleko bolje resenje na ovaj tim od igraca tipa Miler.
                          Nama je veliki problem odbrana pika, skok, zastita obruca. Dosta toga mi bi dobili sa Ndurom.
                          Mada za ovaj tim ja bih bez razmisljanja doveo peticu.
                          Milko je na 4 tu ce igrati i Pero.
                          Lesor je ugrac koji u odredjenim momentima moze i na 4 posebno u odbrani. Dobra petica bi nam otvorila opciju napada sa niskom posta, dobar povratni pas, ,,meso,, ispod kosa.
                          Sad pogledah neke klipove, šta znam mozda si u pravu deluje da ima i šut i skok a Miler ima te moguće povrede, još bi nam samo falilo da se u sred sezone povredi. Hvala.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Sad pogledah neke klipove, šta znam mozda si u pravu deluje da ima i šut i skok a Miler ima te moguće povrede, još bi nam samo falilo da se u sred sezone povredi. Hvala.
                            Miller je pod ugovorom sa Bambergom, i o njemu nema price. Odakle vadite te nebuloze...

                            Comment


                            • Ndam se stvarno da niko i ne pomišlja o Musliju što reče Kanarian kao domaćoj opciji. Mozda je napredovao ali neka hvala, mozda taj Nduru iako stvarno ga nisam gledao ali verujem Lazi, Miler je neko od koga znamo šta moze ali ta kolena brinu.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Miller je pod ugovorom sa Bambergom, i o njemu nema price. Odakle vadite te nebuloze...
                                Ma znam, neko je pomenuo da je nezadovoljan tamo.

                                Comment

                                Working...
                                X