Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a kukali smo na gagica...i onda doveli stimca za siromasne...ali po punoj ceni

    Comment


    • Ne znam što ga Unikaha ne zadrži ili ga uzme neko od Španskih ekipa, kod njih je dobro odigfao?

      Comment


      • .

        Comment


        • Greška, sory.
          Last edited by Hogar; 07-08-17, 20:35.

          Comment


          • Čović kome zalupi vrata taj se više nije pojavljivao, možda se nešto u međuvremenu promenilo ...
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Jbt ja sam ladno bio u flipu da nam dolazi Milutinov, a ne Musli.

              Sve dok nisam video onu sliku sa Gagićem.

              Comment


              • I meni se Francuz mnogo više sviđa, i mislim da bi bila šteta da zbog Muslija odustanemo od njega. Nisam ga nikad gledao uživo iskreno, ali na osnovu klipova sam potpuno oduševljen.
                S druge strane, nije ni Musli neka katastrofa pa da se sad očajava. On je jako dobar igrač. I da, što se ljudskih kvaliteta tiče, naravno pojma nemam kakav je, ali kad sam ga gledao u onoj emisiji ,,U obruču'' delovao mi je kao baš kul lik, sad ko zna...
                A zašto ste svi toliko sigurni da ovo znači da dovodimo neku atletsku četvorku? Iskreno me ne bi začudilo da pored Muslija još samo pleja dovedemo. Ne kažem da je to dobro, ali samo me ni najmanje ne bi začudilo.
                P.S. Zaboravih da dodam - makar moje sveukupno mišljenje o njegovom dolasku zavisiće od cene. Ako bude imao platu kao Milko...neće to biti baš dobro.
                Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                Comment


                • Raduje sto su insajderi imali tacne informacije 15 tak minuta pre zvanicne objave, pa tako uzimam i ovo za Muslija i Ruda.

                  Comment


                  • gagic je za nuslija crna miCka zver

                    Comment


                    • Originally posted by Clash View Post
                      Raduje sto su insajderi imali tacne informacije 15 tak minuta pre zvanicne objave, pa tako uzimam i ovo za Muslija i Ruda.
                      Ало е чкоде, ел то генералштаб стопирао Нуслија?

                      Comment


                      • Rad bi već bio ozbiljan pogodak.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Verujem da ti nije bila namera ovo da napises, ali malo komicno i pogresno zvuci
                          A mislim nadje se na pravom mestu kada neko iz njegove ekipe promaši i ispravi to.

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Ало е чкоде, ел то генералштаб стопирао Нуслија?
                            Нееее рођаче, најјаче да се ви јакаблажичи питате за нешто.

                            Comment


                            • ako je ideja da se pokupi sve domace sto valja i sto se moze, onda mi je jako zao sto nismo uzeli todorovica iz bilbaa umesto keselja. SG/SF ne C. atletski je jedan od nasih najobdarenijih igraca, posle nedovica najatraktivniji, popravio procente i ball heandling iako nije igrao puno. igra u tranziciji jaka blazic style.
                              Last edited by NateHuffman; 07-08-17, 20:49.

                              Comment


                              • Originally posted by Hogar View Post
                                Rad bi već bio ozbiljan pogodak.
                                Samo je pitanje da li bi on bio rad da dodje kod nas

                                Comment

                                Working...
                                X