Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pero Antić bi bio najbolji potez uz Ročestija. Nije sve u njihovom učinku u igri, igrači bi sazreli uz njih, pa bi sledeće sezone imali mnogo bolje mlade igrače. Ovaj koncept sam uvek podržavao. Mlado i talentovano i preiskusne klase. Proseka nema.

    Comment


    • Originally posted by Pera zdera View Post
      A nije ti malo cudno da je za 8 godina promenio 10 klubova? Da se nije nasao nijedan klub da bude zadovoljan njegovim igrama i da ga produzi jos godinu dana. Pa i informacije iz Lokomotive (Sasa Obradovic) o njemu nisu bas dobre (trenirao i igrao pod rucnom, produzavao izlaske iz povreda i gledao da sto vise produzi karijeru i naplati se). A i kad je tako dobar kako tvrdis zasto u septembru nema klub? Coveku su vazne pare a imalo je ako nista dovoljno ruskih klubova sa parama pa mu niko nije ponudio da za njih potpise. Mozda neki ljudi vise znaju nego recimo vecina ovde!
      A koliko i kad ce biti spreman da igra videcemo posto covek nije loptu video 1.5 mesec (svadba i medeni mesec)
      Pero zdero dodji u utorak

      Comment


      • Comment


        • Motivisani Pero Antic je jedan od najboljih visokih igraca u Evropi. Jak je kao bik, namazan preko svake mere, ima i veoma dobar sut, moze da napadne kos kako hoces, a u odbrani je odlican i individualno i sa strane pomoci jer jako dobro cita igru i vrlo je iskusan. Pero Antic koji prangija da mu prodju minuti na parketu je zubobolja nevidjena, pola navijaca Zvezde bi osedelo od njega jos pre kraja sezone. Stoga, ako hoce da dodje da mentorise ovim klincima a u Evroligi i kad treba u ABA ligi da oznoji dupe to bi bio odlican potpis, samo je s njim rizik da ce da lelemudi poprilicno visok.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Ako cemo da kacimo klipove evo nesto od pre samo kojeg meseca i to protiv evroligasa.

            Comment


            • Originally posted by Chupa View Post
              Jebi ga ljudi ocekuju jednu momacku 4-ku mileroliku da zaokruzi prvu petorku a ne Peru da igra 15 min. na iskustvo u 35-oj godini za simbolicnu cifru. A kad kazem ljudi mislim ja
              Pa ja bih bio najsrecniji da se Mileroliki pojavi na 4 al oba znamo da se to nece desiti, ovaj tim vec premasuje nas budzet pa ce taj igrac na 4 biti na veresiju a u tom slucaju Antic nece biti problem.
              - ili da se obezbjedi novi sponzor
              - DD akcija premasi sva realna ocekivanja
              pa da posle last cut dovedemo nesto atraktivno.

              Comment


              • Originally posted by Chupa View Post
                Ako cemo da kacimo klipove evo nesto od pre samo kojeg meseca i to protiv evroligasa.
                Nije se nesto napunio asistencijama, kao ni prethodnih par sezona.

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Motivisani Pero Antic je jedan od najboljih visokih igraca u Evropi. Jak je kao bik, namazan preko svake mere, ima i veoma dobar sut, moze da napadne kos kako hoces, a u odbrani je odlican i individualno i sa strane pomoci jer jako dobro cita igru i vrlo je iskusan. Pero Antic koji prangija da mu prodju minuti na parketu je zubobolja nevidjena, pola navijaca Zvezde bi osedelo od njega jos pre kraja sezone. Stoga, ako hoce da dodje da mentorise ovim klincima a u Evroligi i kad treba u ABA ligi da oznoji dupe to bi bio odlican potpis, samo je s njim rizik da ce da lelemudi poprilicno visok.
                  taj neki sled misli od velikog slova do poslednje tacke.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Motivisani Pero Antic je jedan od najboljih visokih igraca u Evropi. Jak je kao bik, namazan preko svake mere, ima i veoma dobar sut, moze da napadne kos kako hoces, a u odbrani je odlican i individualno i sa strane pomoci jer jako dobro cita igru i vrlo je iskusan. Pero Antic koji prangija da mu prodju minuti na parketu je zubobolja nevidjena, pola navijaca Zvezde bi osedelo od njega jos pre kraja sezone. Stoga, ako hoce da dodje da mentorise ovim klincima a u Evroligi i kad treba u ABA ligi da oznoji dupe to bi bio odlican potpis, samo je s njim rizik da ce da lelemudi poprilicno visok.
                    Njemu motivacije u Zvezdi sigurno neće faliti.

                    Comment


                    • Ročestiju fakultet nije smetnja da je pripali sa 8-9 metara, tera lopte ko na sličugama...neodbranjivi flouteri, kad cimne ručnu u prodoru po dvojica padaju na guzu...izuzetno niskog težišta u driblingu, dobar odnos cena - kvalitet jer sumnjam da smo ga potpisali za više od 350-400k.
                      Divljak, levak - prangijaš. Ne dava lopte. Nikad dosadan.

                      Dobrodošo matore...
                      Last edited by Wingwalker; 08-09-17, 23:09.

                      Comment




                      • Dje se ovde krije Pero?

                        Comment


                        • Postaje vrlo realna prica oko Antica, sa obzirom da smo se solidno isprsili kako rece Bogi oko 450k za Rocestija, tesko da mozemo ozbiljnije da platimo tu 4-ku koja nam svakako treba i fali. Iskreno ja nisam za njega iz mnogo razloga, ali ako je izbor izmedju njega ili nikoga onda svakako Pero , ili neke opcije po principu daj sta das, pa smo tada dobili Lipovija.

                          Comment


                          • Očekujte Peru, a nadajte se zverci.. Toliko

                            Comment


                            • Rocesti je sigurna karta na koju je isao NC pre svega. Spustio je cenu verovatno I tu je bio kraj. Cisto sumnjam da je bio drugi pik I takve glupsto ali ocekivano of NC da tako nesto izbaci u etar.

                              Sigurn poeni, siguran ritam utakmice a jos sigunriji alimpijevic po meni... Nema sta odlican igrac, samo da ne krene naglo dole sad, ali ne verujem. Ne znam sta su neki ocekivali, posle Rajsa najbolji igrac of ovih sto su bili u optcijau.

                              Linija Antic, Jankovic I Bjelica je smenso. Nama treba jos jedna vetrenjaca, kad ne bude Lesort na parketu bicemo busni...Zamislite odbranu pika Rocestija sa Anticem I ovo dvoje navedenih jos...

                              Znaci neki kengur, ne mora da zna nista o davanju kosa, samo da zatvori rekete dok Lesort nije aktivan.

                              Samo ako se dovede takva cetvorka ja sam prezadovoljan,sa Anticem idemo na cigansku pricu I emocije I mislim da bi to bila greska ozbiljna...imali bi tri skoro ista igraca..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ročesti je taj neki cenovni rang Vilijamsa prvi put, Skorcijanitisa, Milera.. Nadam se tog kvaliteta kao prvi i treći.

                                Comment

                                Working...
                                X