Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba sporiti igracke kvalitete Nelsona, ali on kao plej nije najkorisniji igrac na svijetu. Sezona 2013/14 je krenula nizbrdo onog momenta kad nas je Silb napustio. Sa Blejkom je otisla kreativnost i mi smo ostali sa Djenkom i Nelsonom na pleju, gdje ni jedan ni drugi nisu dobri organizatori. Na Djuku je s vremena na vrijeme znao odigrati 4ku. I meni je drag igrac koliko i svima vama, ali on dobar organizator igre nije.

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Slobodnija tema jeste, ali da ne pisemo bas o svemu i svacemu. Posto se zna da nas Nelson sigurno nece pojacati ovog leta, o njemu na temi za bivse igrace: http://www.sportklub.info/forum/show...-treneri/page2

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Manford je bek, a sta je onda Harper?
        Za Munforda izmislio asistenciju.[emoji41]
        Kad vec hocemo kombo bekove daj njega.[emoji23]

        Comment


        • Ko kaze da trazimo kombo beka?

          Comment


          • Ma mi ni ne znamo sta trazimo.
            Munford i sam si rekao je ,,priuceni plej,, kome kreacija nije jaca strana.
            Ne zelimo sve su prilike DJ Coopera koji je klasicni plej i koji je pre svega asistent.
            Takodje hteli smo Pulena koji je kombo jer mozei na 1 i na 2 itd,itd

            Comment


            • Mi u Radicevicu imamo pleja poput Woltersa, brz je sa loptom, odlican ulaz na obje strane, diktira tempo, p&r zavrsava ulazom. Nama treba(ja bih volio): ballhandler koji moze izdrzati pritisak, dobar suter sa polu-distance, odlican dodavac u igri p&r ili ako se to zatvori da ne grijesi prilikom izbacivanja lopte (to otvara kontre). Da pogodi otvoren sut za 3. Ima li takav na trzistu do 300k?

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                ballhandler koji moze izdrzati pritisak, dobar suter sa polu-distance, odlican dodavac u igri p&r ili ako se to zatvori da ne grijesi prilikom izbacivanja lopte (to otvara kontre). Da pogodi otvoren sut za 3. Ima li takav na trzistu do 300k?
                Ima, i najblizi smo mu trenutno. Manford.

                Upravo to su njegovi glavni kvaliteti koje si naveo. I nije bas 300k, malo je jace, ali to je to platezno nam je dostupan.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Mi u Radicevicu imamo pleja poput Woltersa, brz je sa loptom, odlican ulaz na obje strane, diktira tempo, p&r zavrsava ulazom. Nama treba(ja bih volio): ballhandler koji moze izdrzati pritisak, dobar suter sa polu-distance, odlican dodavac u igri p&r ili ako se to zatvori da ne grijesi prilikom izbacivanja lopte (to otvara kontre). Da pogodi otvoren sut za 3. Ima li takav na trzistu do 300k?
                  Tesko da imas ovakvih 5 igraca u celoj Evropi[emoji51] [emoji51] [emoji51]
                  Ne znam ali posle Coopera ja bih najpre angazovao Pulena.

                  Comment


                  • Lazo, znas li ti gde je Kuper sa odbranom u odnosu na Manforda? Imas li predstavu? Isto vazi i za Pulena.. I mislis li da njihova prednost u napadu (ako uopste postoji), je dovoljna da ih sakrivas toliko u odbrani?

                    Da ne pricam o nekim vankosarkaskim stvarima koje su jako bitne pri izboru igraca.

                    Comment


                    • Tyrese Rice signs one-year with KK Crvena Zvezda! Šta mislite cigani probudimo se i pročitamo to? ne bi bio loš filing

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Ima, i najblizi smo mu trenutno. Manford.
                        Upravo to su njegovi glavni kvaliteti koje si naveo. I nije bas 300k, malo je jace, ali to je to platezno nam je dostupan.
                        Kad igra ovaj naš noćas, jel gledamo?
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Kad igra ovaj naš noćas, jel gledamo?
                          Sad cemo da vidimo

                          Gledamo sigurno

                          Comment


                          • To sto si nabrojao od osobina/vestina moguce je naci u jednom igracu, i da ne bude to preskup igrac. Pitanje je na kom su nivou. Velika je razlika da li je neko bas elita u PnR, jako dobar, dobar (u prevodu ne pravi sranja ali nece da ti provuce teska dodavanja ili da ima footwork i fintu da otvori prostor i gde ga nema). Velika je razlika u tome da li imas midrange kad si sam, iz driblinga, iz catch'n'shoota, iz step-backa i da li je to na nivou 40%, 45% ili 50%+. Isto tako sa svim stvarima koje si naveo.

                            Mozes ti da nadjes igraca koji sve i svasta zna pomalo i dovoljno dobro da to nije horror ali je pitanje dal ti taj igrac donosi plus na terenu ili samo je tu da nije raspad sistema. Kosarka je kroz decenije pokazala da razliku uvek prave igraci koji su u nekom aspektu igre izuzetno dominantni (ili u par njih) a ostatak vestina/osobina su komplementarne tome. Retki su Robocop fora igraci kao Diamantidis recimo (koji je imao u ranijem delu karijere minus u igri u vidu suta spolja ali je to lepo upeglao), to se mnogo retko vidja. Kad ti igrac u nekom aspektu igre stvara ogroman plus na terenu ili visak u igri, takav igrac je vredniji od nekoga sto sve zna onako.

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Tyrese Rice signs one-year with KK Crvena Zvezda! Šta mislite cigani probudimo se i pročitamo to? ne bi bio loš filing

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                Kad igra ovaj naš noćas, jel gledamo?
                                1:30 čini mi se da sam danas vidio, sa Urugvajem?

                                Comment

                                Working...
                                X