Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
    A Superkup je Zvezda i zvanicno otkazala?

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
    Koji superkup?

    Comment


    • Originally posted by 011 View Post
      Koji superkup?
      ABA Superkup. Mislim da igra 8 ekipa po principu turnira.

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Johnny Rotten View Post
        ABA Superkup. Mislim da igra 8 ekipa po principu turnira.

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
        Aha ok, to je od ove godine uvedeno?

        Comment


        • Originally posted by 011 View Post
          Aha ok, to je od ove godine uvedeno?
          Da.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
            ABA Superkup. Mislim da igra 8 ekipa po principu turnira.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
            Otkazala je mesto nje je uskocio FMP
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by 011 View Post
              Sve je to ok, ima on odlicne fizikalije, solidan je defanzivac, ali coveku koji je priuceni plej dati kljuceve tima koji igra EL u ruke, je malo reci rizicno.
              Kazi jedan potez koji nije bio rizican u Zvezdi. Spram budzeta i mogucnosti, sve mora da ide na talentovan/neiskusan, talentovan/sjeban u glavi ili povredjen-mator. To su nase realne mete. Das decku da igra i videces sta ce biti.

              Sto se tice ove price o priucenim plejevima, to nije fer prema gomili igraca. Samo treba pogledati ko je sve priuceni plej. Wannamaker je priuceni plej kao Munford. Covek je na Pittu bio klasican bek suter a cak je jedne godine igrao i kao SF. Covek je imao Dwayne Wade ulogu i na toj poziciji je i projektovan. Cak je i u Broseu bio vise SG. Malcolm Delaney je ista prica. U Americi se igra bas dosta sa 3 niska pogotovu u NCAA i srednjoj skoli, jer je mnogo teze naci kvalitetna krila a ujedno da imaju malo rupa u skillsetu. Mnogo je vise bekova. Tako da gomila ekipa ugura sve sto zna sa loptom u postavu i neretko igraju dva pleja zajedno ili 3 combo beka. To se odrazilo i na ligu zadnjih 6-7 godina u NBA. Pogledaj ko su plejmejkeri. Ko je od njih klasican plej a ne priuceni? U zadnjih 5 godina klasican plej koji je izasao na draft je Kris Dunn, koji je btw bio totalna truba u Minnesoti prosle godine.

              Ne treba gledati igrace na taj nacin. Treba pogledati skillset i onda videti da li to za nas nivo kosarke zadovoljava potrebe ili ne. Munford to definitivno ima. Olympiakos igra sa 2 kombo beka pa opet igraju svake godine F4 maltene...

              Comment


              • "Klasican plej" je prevazidjen koncept, kad bi se napravila list od desetak najboljih plejeva na svetu, poprilicno sam siguran da bi Chri Paul tu bio manje vise jedini "klasican", a ostali bi svi bili "priuceni" poput Hardena, Westbrooka, Walla itd. A da stvari budu jos gore, ljudi ovde hoce klasicnog pleja, ali obavezno da suta trojke preko 40%...

                Comment


                • naci odustalo se on nwg-a posto se navodno trazi kvalitetniji i igrac sa iskustvom u el.. i onda kad ovaj potpise preko i to navodno za 110k, onda se vamo kao neko dobro resenje pominje munford..
                  na stranu, sto munford nema iskustvo igranja u evropi, a osim sto je verovatno skuplji od nwga, tesko da je nesto manja "macka u dzaku" nego li nwg..

                  poanta price, ako se vec nije dovela ta opcija A, koja se ni nece dovesti, onda je trebalo potpisati ovoga, pa ono.. i onako je cela sezona, kao i gotovo ceo sastav rizik, pa jos jedan manje vise, nece se ni primetiti..
                  Last edited by n4l1m; 29-08-17, 15:51.
                  FILIPE ODLAZI!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                    "Klasican plej" je prevazidjen koncept, kad bi se napravila list od desetak najboljih plejeva na svetu, poprilicno sam siguran da bi Chri Paul tu bio manje vise jedini "klasican", a ostali bi svi bili "priuceni" poput Hardena, Westbrooka, Walla itd. A da stvari budu jos gore, ljudi ovde hoce klasicnog pleja, ali obavezno da suta trojke preko 40%...
                    Spanulis,Teodosic,Ljulj,. . .

                    Comment


                    • Spanoulis je kombo bek, Ljulj takodje, pa i Teodosic staje na SG i igra u paru sa jos jednim plejom/combom cesto.

                      I da Spanoulis nikada nije sutirao trojke preko 40%. Tacnije od 2011 nije video ni 35%. Ljulj jednom mislim u celoj karijeri preko 40%.

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Spanulis,Teodosic,Ljulj,. . .
                        Spanulis, Teodosic, Ljulj? Pa tu niko nije klasican plej, i svako od njih moze da odigra na dvojci...

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Kazi jedan potez koji nije bio rizican u Zvezdi. Spram budzeta i mogucnosti, sve mora da ide na talentovan/neiskusan, talentovan/sjeban u glavi ili povredjen-mator. To su nase realne mete. Das decku da igra i videces sta ce biti.

                          Sto se tice ove price o priucenim plejevima, to nije fer prema gomili igraca. Samo treba pogledati ko je sve priuceni plej. Wannamaker je priuceni plej kao Munford. Covek je na Pittu bio klasican bek suter a cak je jedne godine igrao i kao SF. Covek je imao Dwayne Wade ulogu i na toj poziciji je i projektovan. Cak je i u Broseu bio vise SG. Malcolm Delaney je ista prica. U Americi se igra bas dosta sa 3 niska pogotovu u NCAA i srednjoj skoli, jer je mnogo teze naci kvalitetna krila a ujedno da imaju malo rupa u skillsetu. Mnogo je vise bekova. Tako da gomila ekipa ugura sve sto zna sa loptom u postavu i neretko igraju dva pleja zajedno ili 3 combo beka. To se odrazilo i na ligu zadnjih 6-7 godina u NBA. Pogledaj ko su plejmejkeri. Ko je od njih klasican plej a ne priuceni? U zadnjih 5 godina klasican plej koji je izasao na draft je Kris Dunn, koji je btw bio totalna truba u Minnesoti prosle godine.

                          Ne treba gledati igrace na taj nacin. Treba pogledati skillset i onda videti da li to za nas nivo kosarke zadovoljava potrebe ili ne. Munford to definitivno ima. Olympiakos igra sa 2 kombo beka pa opet igraju svake godine F4 maltene...
                          Za rizik se slazem, tesko je sa nasim budzetom ne rizikovati i ici na sigurnu varijantu, mi prosto za proverene EL igrace sa iskustvom i instant kvalitetom nemamo finansije. Ali to nema veze sa Munfordom, glavni rizik sa njim je sto nema gotovo nikakvo iskustvo evropske kontrolisane kosarke, ovih par meseci u Barsi ne racunam. Niko ne zna kako ce se on snaci i uklopiti u kontrolisanu timsku kosarku gde on treba da bude motor tog tima, o tome pricam. Ono sto je on igrao u Americi do sada, je trci i pucaj + dobre fizikalije, i solidna odbrana za taj nivo kosarke. Znaci on se jos uvek u karijeri nije susreo sa kontrolisanom timskom kosarkom, gde on treba da bude prvi plej i motro ekipe, glavni razigravac i asistent. Mozda ce se on sjajno uklopiti kod nas, ali to niko ne moze da zna, mislim da je preveliki rizik za ovako osetljivu poziciju pleja, da je u pitanju bilo koja druga pozicija bila bi druga prica, ili da je tu Jovic pa da ga on menja. Ovako bi najvazniju i osetljiviju poziciju u ekipi predali igracu bez ikakvog evropskog iskustva, koji dolazi direktno iz Amerike, za mene je to preveliki rizik. To je naravno samo moje misljenje, ako dodje ja cu ga maksimalno podrzavati i zeleti da ima najbolju sezonu u kraijeri kod nas, i da nas vodi do svih trofeja i Top8 El.
                          Last edited by 011; 29-08-17, 16:47.

                          Comment


                          • Razumem te potpuno, ali kad nemas opcija onda uvek imas Kvaku 22. Kao kad zavrsis faks i nemas nikakvog iskustva a treba ti sljaka, a poslodavac trazi nekog mladog, talentovanog a da ga ima, jer nema para da dovede na to mesto proverenog mahera. Tako da moras da se okockas u tome i da verujes u svoj scouting, strucni stab i sl.

                            Ja na mlade talentovane igrace uvek gledam ovako. Ako on ne odigra extra i ima frku da se prilagodi, njegov patos nece biti mnogo nizi od prosecne igre nekog iskusnog-dokazanog igraca za kog imas pare. S druge strane, ako razbije onda ti upala sekira u med.

                            Ne vidim ja mogucnost da ce losa sezona Munforda, Morrisa ili ko god da dodje bez Evropskog iskustva da bude mnogo gora po Zvezdu od onoga sto moze da se ocekuje od prosecne sezone jeftinog iskusnog pleja kog mi mozemo da dovedemo.

                            Comment


                            • Tyrese Rice nije vise u Barceloni.

                              Čoviću reaguj!


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Zara25 View Post
                                Tyrese Rice nije vise u Barceloni.

                                Čoviću reaguj!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Jos je igrac Barselone.Ucenjuju ga da raskine ugovor ili da ide da igra u drugu ligu za razvojni tim.

                                Comment

                                Working...
                                X