Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by drakon1 View Post
    Ovo je vrlo alarmantna spoznaja. Ako je tacna.
    Pa potpresednik Partizana je batinog bate kum)))

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Ovo je vrlo alarmantna spoznaja. Ako je tacna.
      Sto bi bila alarmantna, pa i do sada su imali te novce pa ishod znamo zadnjih par godina.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Pa potpresednik Partizana je batinog bate kum)))
        You've lost me odmah iza "batinog bate"...

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          Sto bi bila alarmantna, pa i do sada su imali te novce pa ishod znamo zadnjih par godina.
          Ja sam mislio da ih je samo Pekovic odrzavao u zivotu... Ok, malo NIS i drustvo. Ali, ne u ovolikim kolicinama tj. iznosima...

          Comment


          • I jos nesto. Na ovo ulazenje u Gossa jedini snazni odgovor moze da bude otimanje V. Marinkovica (nasli bismo mi njemu ulogu kod nas). Plus naravno kupovina pleja kako smo planirali i kako je Genije najavio (Munford).

            Comment


            • Vanja ide u Španiju koliko je meni poznato.
              Sta ima d avracamo bilo kome, mi treba da napravimo tim kakv mi zelimo i da nastavimo niz osvajanja trofeja
              i to je to, a drugi nek se pojacavaju kako hoce.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Kakav Peković, pa oni su i prošle godine imali skup tim. Hečer, Robinson, Gordon,Veličković, Ratkovica, Majstorović, Vrabac...Bilo je tu ozbiljnog novca, samo što uvek kukaju i imaju svoje novinare. Stvarno je sramota da od tolikih bogataša i moćnika što se hvale da su zvezdaši ne skupi se neki ozbiljniji novac.

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  Osim Velikog Maga Duleta (koje zelim brz oporavak i izlazak iz bolnice; NIJE ironija!), od koga su komsije jos zBATovane?
                  Ja zaista ne znam ko ih je BATO-vao, načuo sam da je Murić, ali to nije sigurno. Na kraju krajeva, nije ni važno, svi znamo da se BAT koristi kao pritisak na državu da se nađu sponzori i da su to naši klubovi često radili u prošlosti. Takođe, logično je da se KKP trudi da oformi dobar tim, pa i mi smo to radili dok su oni imali primat. Uvijek se sjetim onog tima iz 2008 sa Pešićem koji je bio biše nego dobar za tadašnje uslove. Partizan je prve sezone kada nije igrao EL imao sasvim dobar tim: Akojon, Tepić, Milosavljević, Pavlović, Murić, Mačvan, Milutinov, Andić, Aranitović, Marinković... Kod Džileta je igrao Džons koga smo svi zdušno prizivali u KKCZ prošle godine. Tako da se ne treba čuditi što pokušavaju da budu konkurentni u ABA ligi i pristojni u ULEB kupu. Meni Gos nije bio prva opcija i ni po čemu mi se nije izdvajao od npr onoga kako nam je Mekel predsatvljen prilikom dolaska. Pulenu bi se mnogo više obradovao nego njemu...

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Vanja ide u Španiju koliko je meni poznato.
                    Sta ima d avracamo bilo kome, mi treba da napravimo tim kakv mi zelimo i da nastavimo niz osvajanja trofeja
                    i to je to, a drugi nek se pojacavaju kako hoce.
                    Nisam bio bas najozbiljniji... Ali, zar nije taj njegov transfer u Spaniju malo zablokirao?

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ne znam koliko je za.ovu temu al vidim da ovde palamudite)
                      Partizan ima solidan novac jer su produzeni ugovori sa NIS-om i Telekomom sto je oko 1.200.000
                      Plus su ljudi iz SNSa usli u klub pa ce biti para.
                      Cekaj odakle sada to? Zar to nije najposteniji i moralniji klub na ovim prostorima, gde nikada u njegovoj upravi nisu sedeli prvljavi i odvratni politicari, nego samo istinske legende i sportske i ljudske gromade? Tegi mode off

                      Comment


                      • Naravno da imaju novca, uvek su i imali sve drugo su tegeltijevsko-vujosevicevski spinovi, njihov najlosiji rezultat za vreme takozvanog aparhejda je peto mesto u Aba ligi nas peto mesto u Kls-u nakon cega smo usli u pricu sa Fmpom. To ne zaboravite nikad , ovo ulazenje u igrace nakon Mutinog kukanja nije mala stvar i nasi u klubu treba da shvate ozbiljno i nadam se uskoro dovedu tog famoznog pleja.

                        Comment


                        • Da bi neko "ušao" nekom u igrača, taj bi prvo trebao da uđe u ozbiljnu priču sa istim. Pošto mi nismo (koliko ja znam) ušli u ozbiljnu priču sa igračem oni nama nisu "ušli u igrača". Nismo mi Muta pa da zapljunemo "pu moje" koji god se igrač pojavi u nekoj basket agenciji.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ma nama je nudjen Goss preko Raskovica za 170.000 dolara al se odustalo jer se zeli iskusniji igrac na pleju obzirom na mladost tima.
                            On je sada igrac Partizana a ja tvrdim a vreme ce pokazati da je Radicevic daleko bolji igrac od Gossa.

                            Comment


                            • Au bre sto se utrtali... Kako su oni periodi dominacije komsija ostavile posledice...u se, i u svoje kljuse...ne vidim potrebu da se zaviruje u tudji novcanik...Niste valjda ocekivali da jedan veliki klub kakav je KKP bude kanta za punjenje u nekom duzem periodu...Mi treba nasim radom da zadrzimo poziciju i prednost koju imamo a na drugima je da pokusavaju da nas skinu sa trona...to je sport...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Uh dobro je. Spasio nas Partizan da dovedemo Gossa. Ima boga.

                                Comment

                                Working...
                                X