Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Munford nije nista posebno,pored njega Radičevic moze i do prvog pleja
    Nek podele minutazu...to je i najbolja kombinacija ako moze da se drzi isti ritam sa oba pleja a ne da nam jedan lipsava 30+ minuta..
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by 011 View Post
      Ne moze niko da iskoci, jer mi za boljeg igraca od pominjanih nemamo finansije, to je valjda svima jasno.
      Baš naprotiv,evo ti primer lupam Ročestija,nek bude da nam je tražio 700,800k,naravno da te pare nemamo,ali ako mu već ne budu stizale neke ponude,opet se mi uključimo,sa još manjom cenom,jednom će sigurno prihvatiti s'obzirom da mu ponude ne stižu...Sad ne ulazim da li smo zainteresovani za njega ili smo bili,dajem ti čist primer

      Comment


      • Originally posted by Tesla/24 View Post
        Slažem se,ako već čekamo do polovine Septembra možemo dosta ozbiljnijeg igrača da dovedemo...
        npr?

        Comment


        • A moze isto tako i da se desi da u tom "cekanju" Munford dobije neku bolju ponudu i da izvisimo pa da se nadjemo u nebranom grozdju da nam je plej neophodan a ponuda slabija...pa moras nekog i da pretplatis zato sto si u skripcu...Aman bre, za ove ljude su radili ozbiljan skauting, nisu pogledali klip na yt pa odlucili da ga potpisu...sigurno postoje ozbiljni razlozi zasto su se za njega odlucili a ne za nekog drugog...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • prvo ne valja munford, pa sad i ako dodje zasto dolazi polovinom septembra? opet to ne valja, ahahaha au krv ti jebem, treba da se uigra za el jer cemo je osvojiti? nama je najvazniji deo sezone onaj playoff u aba ligi, u el sta se uradi uradi, ne treba ocekivati mnogo, setite se radonjine prve godine...U svakom slucaju skontao sam da ce se ciganija uvek kukati...

            Comment


            • Originally posted by ivica14 View Post
              prvo ne valja munford, pa sad i ako dodje zasto dolazi polovinom septembra? opet to ne valja, ahahaha au krv ti jebem, treba da se uigra za el jer cemo je osvojiti? nama je najvazniji deo sezone onaj playoff u aba ligi, u el sta se uradi uradi, ne treba ocekivati mnogo, setite se radonjine prve godine...U svakom slucaju skontao sam da ce se ciganija uvek kukati...
              Je l sam rekao negde da Munford ne valja?

              Comment


              • Originally posted by Tesla/24 View Post
                Ma samo kažem ako tek od polovine Septembra može da se priključi pripremama,ne treba se zaletati sa njim,sačekati malo,jer baš nema veze potpisati Munforda sad,jer do polovine Septembra može da iskoči neki skroz super igrač...Opet kažem nemam ništa protiv Munforda,čak sam i bio za njega,ali dok se završi taj turnir,pa dok doputuje do Beograda,pa dok se navikne na drugu vremensku zonu....mnogo je

                A koga da cekamo, Irvinga mozda, da li ce ostati u Clevelandu ili u San Antonio pa da iskoristimo njegovu neodlucnost. Koji su to igraci nama dostupni a trenutno bez ugovora a koji nisu na onom spisku koji se ovde spominju vec mesecima. To uigravanje i panika da li ce doci novi play 5tog,10tog ili 15 tog je toliko uzelo maha kao da baseball igraca pokusavamo da uklopimo u tim a ne profi kosarkasa. Pa sta rade ovi igraci na treninzima preko dve nedelje, pa sigurno ne igraju mice dok dodje play jer cemu njihvo treniranja ako nema playa.
                Ono sto je bilo slobodno na trzistu je vec naslo klubove u bogatijim klubovima od naseg, ono sto je jos uvek slobodno je ispod naseg kvaliteta i gleda ka Grckoj ili Francuskoj, ostali sto su slobodni su u predsoblju izmedju kockanja sa nba ugovorima, nbdl, Kine i dolaska u Evropu. Cekali smo jedne godine AJ PRICE pa jedan rok, pa drugi rok i na kraju ode covek u Kinu iz koje se ne vraca vise, to sto mi ocekujemo da igraci vise na zici tamo u USA i samo cekaju da ih KKCz pokupi i posalje avio kartu za BGD nije bas tako. Ti kvalitetni playevi kojeg mi zelimo a nalaze se na toj zici su spremni da vise bas dugo tamo dok ih neki Houston, Miami ili tako neki ne pokupi i za manje pare nego nase zvockanje paricama.

                Comment


                • Komplikovani ste.

                  Comment


                  • Originally posted by Tesla/24 View Post
                    Je l sam rekao negde da Munford ne valja?
                    je l sam te imenovao? to sto si se pronasao sam dosta govori

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      A koga da cekamo, Irvinga mozda, da li ce ostati u Clevelandu ili u San Antonio pa da iskoristimo njegovu neodlucnost. Koji su to igraci nama dostupni a trenutno bez ugovora a koji nisu na onom spisku koji se ovde spominju vec mesecima. To uigravanje i panika da li ce doci novi play 5tog,10tog ili 15 tog je toliko uzelo maha kao da baseball igraca pokusavamo da uklopimo u tim a ne profi kosarkasa. Pa sta rade ovi igraci na treninzima preko dve nedelje, pa sigurno ne igraju mice dok dodje play jer cemu njihvo treniranja ako nema playa.
                      Ono sto je bilo slobodno na trzistu je vec naslo klubove u bogatijim klubovima od naseg, ono sto je jos uvek slobodno je ispod naseg kvaliteta i gleda ka Grckoj ili Francuskoj, ostali sto su slobodni su u predsoblju izmedju kockanja sa nba ugovorima, nbdl, Kine i dolaska u Evropu. Cekali smo jedne godine AJ PRICE pa jedan rok, pa drugi rok i na kraju ode covek u Kinu iz koje se ne vraca vise, to sto mi ocekujemo da igraci vise na zici tamo u USA i samo cekaju da ih KKCz pokupi i posalje avio kartu za BGD nije bas tako. Ti kvalitetni playevi kojeg mi zelimo a nalaze se na toj zici su spremni da vise bas dugo tamo dok ih neki Houston, Miami ili tako neki ne pokupi i za manje pare nego nase zvockanje paricama.
                      slazem se u potpunosti, hteo bih da dodam da dobar i kvalitetan igrac se uigra vrlo brzlo, koliko je mileru bilo potrebe da se uigra? uigro se jos kad je sisao sa aedorama i zagrlio direktora sa salom kao da se znaju 100 godina...

                      Comment


                      • Originally posted by ivica14 View Post
                        slazem se u potpunosti, hteo bih da dodam da dobar i kvalitetan igrac se uigra vrlo brzlo, koliko je mileru bilo potrebe da se uigra? uigro se jos kad je sisao sa aedorama i zagrlio direktora sa salom kao da se znaju 100 godina...
                        Miler je bio specifican u svakom pogledu.Sa jedne strane bio je odlican na terenu ali je takodje znao i da zabaguje po nekoliko utakmica, ali zato van parketa
                        je bogami znao da pravi sranja samo takva. Meni licno je zao sto se posle potpisa sa Makabijem debelo povukao i poceo da kalkulise na kojoj ce utakmici
                        igrati na kojoj nece. Samo kad se setim finala na prvoj odvali Partizan posle toga zadnje tri utakmice ga nije bilo nigde.
                        Ponavljam nasi u klubu su imali velikih muka da ga zauzdaju kada je bio van parketa, bilo je tu svakakvih situacija.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Imao je valjda i onaj ispad kad se potukao
                          Last edited by Tesla/24; 22-08-17, 12:30.

                          Comment


                          • Originally posted by Tesla/24 View Post
                            Imao je valjda i onaj ispad kad se potukao
                            to je bio jedan u nizu ispada, tu je ostao bez zuba, a to je bilo odmah nakon potpisivanja sa Makabijem otisao na splavove da proslavi to.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              to je bio jedan u nizu ispada, tu je ostao bez zuba, a to je bilo odmah nakon potpisivanja sa Makabijem otisao na splavove da proslavi to.
                              Pa iz Cikaga je. To valjds nesto govori.

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                Miler je bio specifican u svakom pogledu.Sa jedne strane bio je odlican na terenu ali je takodje znao i da zabaguje po nekoliko utakmica, ali zato van parketa
                                je bogami znao da pravi sranja samo takva. Meni licno je zao sto se posle potpisa sa Makabijem debelo povukao i poceo da kalkulise na kojoj ce utakmici
                                igrati na kojoj nece. Samo kad se setim finala na prvoj odvali Partizan posle toga zadnje tri utakmice ga nije bilo nigde.
                                Ponavljam nasi u klubu su imali velikih muka da ga zauzdaju kada je bio van parketa, bilo je tu svakakvih situacija.
                                Dobro to je nesto drugo, kao sto si rekao specifican, verovatno zato i nece da potpisu dj cupera jer je takodje problematican, opekli su se nasi...lako je makabiju da zameni jednog milera, pravis sranja aj cao dovescemo i boljeg, dok kod nas moras da ga juris i smirujes jer nismo u mogucnosti da jurimo drugog igraca...

                                Comment

                                Working...
                                X