Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meh, tesko nama ako sa njima dvojicom napadamo bilo sto, provereno luzerski tandem.
    Uglavnom smesne su priče o Munfordu kako se raspadao u Barsi, covek nije odigrao 20 minuta ukupno, e sad ako ste vi zakljucili na osnovu tih 20 minuta da je on raspad igrac ili da je gori igrac od Pullena, ne znam.

    Munford je pre svega mladji igrac, koji je zeljan dokazivanja, ubedjen sam da kod njega kurcobolje nece biti, kompletan igrac moze da napadne sa svih pozicija. Sto je u startu + u odnosu na luzera Pullena.
    Quin Cook je wet dream i najbolja opcija sigurno, ali nema se para za tu egzibiciju tako da Munford posle njega u svakom slucaju best buy!

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Sta radi i gde je Miro Bilan? Kako bi bilo da nam ga Bogi K. (sorry, Bogi, nisam mogao da izdrzim...) kupi u duetu sa bratom Jakobom pa da napadamo vise taj F4.
      trenira sa cedom, dok satro ne nadje ugovor, sto implicira da nije iskljuceno da ce i ostati tamo...


      lm, ove price oko karica i kako ce uloziti i milion a kamoli milione, nidje veze. al dobro, bitno je nabijati tiraz/klikove
      FILIPE ODLAZI!!!

      Comment


      • Jel katovan Manford?
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Manford je svakako najozbiljniji igrač od ove trojice, samo je pitanje da li će biti keša za njega.

          Comment


          • Originally posted by VoodooDerina View Post
            Manford je svakako najozbiljniji igrač od ove trojice, samo je pitanje da li će biti keša za njega.
            Munford nikako nije ozbiljniji igrac.
            Mozda ce biti ali za sada nije.
            Ne znam de Munford pokazao tu ozbiljnost.
            Kroz celu karijeru bio je pre svega skorer.Mnogo vise kombo neko plej.Na koledzu vidim da je imao vrlo skroman broj as.
            U ove dve sezone u razvojnoj u prvoj je imao 11 p prosek dok je u sezoni 15_16 imao 20 i 6as.
            Prosle sezone u Barsi nije ni igrao.
            Asistencije i sut posebno za 3 mu nisu jaca strana u igri. Cak sta visr.
            Po meni isuvise rizican potez ako dodje.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Munford nikako nije ozbiljniji igrac.
              Mozda ce biti ali za sada nije.
              Ne znam de Munford pokazao tu ozbiljnost.
              Kroz celu karijeru bio je pre svega skorer.Mnogo vise kombo neko plej.Na koledzu vidim da je imao vrlo skroman broj as.
              U ove dve sezone u razvojnoj u prvoj je imao 11 p prosek dok je u sezoni 15_16 imao 20 i 6as.
              Prosle sezone u Barsi nije ni igrao.
              Asistencije i sut posebno za 3 mu nisu jaca strana u igri. Cak sta visr.
              Po meni isuvise rizican potez ako dodje.
              Munford je MACKA U DŽAKU! Niko ne moze da kaze sta će odigrati ako dodje

              Comment


              • To može da se kaže za bilo kog igrača jer niko i ne može da zna kako će se neki igrač uklopiti i odigrati, može samo da se pretpostavlja. Očigledno je da se u Zvezdi misli da bi Munford mogao da se uklopi u sistem čim je kontaktiran prošle godine i jedan je od igrača koji je nama interesantan.
                This is the beginning of your day
                Life is more intricate than it seems
                Always be yourself along the way
                Living through the spirit of your dreams

                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                Comment


                • Originally posted by Knipex® View Post
                  To može da se kaže za bilo kog igrača jer niko i ne može da zna kako će se neki igrač uklopiti i odigrati, može samo da se pretpostavlja. Očigledno je da se u Zvezdi misli da bi Munford mogao da se uklopi u sistem čim je kontaktiran prošle godine i jedan je od igrača koji je nama interesantan.
                  Ne slažem se,od Dj i Pulena znas sta možes očekivati u igračkom smislu,Munford je nedokazan igrac koji ima odredjen kvalitet i to je sve

                  Comment


                  • I Dj i Kulen i Mane su macke u dzaku jer nama treba strogo kontrolisana igra i ne tupite ga vise.

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      I Dj i Kulen i Mane su macke u dzaku
                      Istina.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Super,neka onda Radicevic i Radanov budu nasi organizatori

                        Comment


                        • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Laza nije to bas tako, nije to kanta igrac koji nema suta niti zna da podjeli asistenciju ali mu je primarno da ide jako do samog kraja.
                            Sto je najbitnije nije divljak kao Pullen pa da uzima suteve sa 10m i nesto nenormalno.

                            Comment


                            • Originally posted by Ica View Post
                              Super,neka onda Radicevic i Radanov budu nasi organizatori
                              Pa nek budu...i sta ce onda biti? Kolektivno cemo se samuobiti sto klub nema para da zadovolji zelje "forumskih strucnjaka" koji bolje znaju od ljudi koji zive od kosarke sta nama treba na pleju...Necemo vise navijati za Zvezdu? Bojkotovacemo EL zato sto cemo biti "kanta za punjenje" kao i svake sezone....
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Ja se nadam Kuperu jer je od pomenute trojice neko ko bi najpre mogao da unapredi igrace oko sebe i jer je plejmejker, a ne bek suter u telu keca.

                                Comment

                                Working...
                                X