Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 011 View Post
    A sto bi nas pogotovo na ovoj temi zanimao Kuzmic i njegova statistika iz prosle szone?
    Kakvo pitanje, sto bi nas na nasoj temi zanimao nas bivsi igrac? Hajde umesto toga da pricamo o igracima koji nikada nece obuci crveno-beli dres. Mislim da je jasno sta sam hteo da kazem sa tim, odlaskom Radonjica i Jovica centri kod nas vise nece moci da racunaju na vaznu ulogu i dobre statse. Zato je odlazak Kuzmica logican i zato je jako lose sto nemamo sta da biramo osim skorera i losih i nedoraslih igraca. Zato je i naglabanje sa Karicem nebuloza, jer ce taj morati da saceka jednu godinu da bi mogao nekoga sa tim milionima da dovede. Sad su na trzistu samo Puleni, Manfordi, Kuperi i slicni EC igraci.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Lepo ti čovek rekao, imaš odgovarajuću temu za bivše igrače
      http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
      a na ovoj temi se diskutuje o potencijalnim igračima koji će biti deo tima u sledećoj sezoni. Ako uprava razmišlja o desetinama igrača forumaši mogu i nekoliko puta više od toga. Kako će igra izgledati pod palicom coach Al-a treba sačekati i videti, nije Radonjić izmislio košarku ili Jović pnr. Ima, hvala Bogu, još uvek dosta kvalitetnih igrača na tržištu koje možemo dovesti, a što se Karića tiče takođe savetujem strpljenje, tek je pomenut kao mogućnost.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ja razumem da je vama dosadno, i da mislite da se nista ne desava, ali verujte da nije tako. Ocekujem sledece nedelje neke konkretnije informacije. Svi manje vise znate koja imena se vrte, koji su kanditati, sta se trazi.. Ma kad razmislim sve znate bre

        Sada samo sacekajte i bice uskoro nesto. Ili sto bi nasi rekli 'stay tuned'

        Comment


        • Uskoro, uskoro, uskoro !
          Živ nisam breeeeeee!

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Kakvo pitanje, sto bi nas na nasoj temi zanimao nas bivsi igrac? Hajde umesto toga da pricamo o igracima koji nikada nece obuci crveno-beli dres. Mislim da je jasno sta sam hteo da kazem sa tim, odlaskom Radonjica i Jovica centri kod nas vise nece moci da racunaju na vaznu ulogu i dobre statse. Zato je odlazak Kuzmica logican i zato je jako lose sto nemamo sta da biramo osim skorera i losih i nedoraslih igraca. Zato je i naglabanje sa Karicem nebuloza, jer ce taj morati da saceka jednu godinu da bi mogao nekoga sa tim milionima da dovede. Sad su na trzistu samo Puleni, Manfordi, Kuperi i slicni EC igraci.
            Tema je prelazni rok, a ne bivsi igraci Zvezde, Kuzmic od kada je otisao proslo je dosta vremena pisalo se tada o tome, nema potrebe po meni da se ova tema gusi ucinkom nasih bivsih igraca i njihovim statistikama. Nemam nista protiv da pises o nasim bivsim igracima, ali mislim da ovo nije tema za to.

            Comment


            • najnovije pojačanje KK Crvena zvezda mts, francuski centar Matias Lesor, stiže u Beograd u nedelju u 12.20 časova, letom iz Pariza.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                najnovije pojačanje KK Crvena zvezda mts, francuski centar Matias Lesor, stiže u Beograd u nedelju u 12.20 časova, letom iz Pariza.
                Jel mu pravis docek sutra ?

                Comment


                • Dabo, samo da ne prodjemo kao sa Sofoklisom Skorcianitisom. Docek javnim prevozom....nastavak se zna.
                  Bolje neka dodje sam

                  Comment


                  • Sta se dogadja sa igracem koji se odaziva na ime Tyrese Rice i nosi traku na glavi?

                    Da li ima klub?

                    Comment


                    • Originally posted by BojanaCZV View Post
                      Sta se dogadja sa igracem koji se odaziva na ime Tyrese Rice i nosi traku na glavi?

                      Da li ima klub?
                      Forum nije zadovoljan sa njim.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Da. Barselona.

                        Comment


                        • Eeeeeeeeeee, nista onda.

                          Comment


                          • Originally posted by marko_pantelic View Post
                            Dabo, samo da ne prodjemo kao sa Sofoklisom Skorcianitisom. Docek javnim prevozom....nastavak se zna.
                            Bolje neka dodje sam
                            Pa i dolazi sam ne brini nece mu se praviti docek
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Bogi baci neki lažnjak samo da imamo o kome razmišljati i čije klipove gledati na yt

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Lepo ti čovek rekao, imaš odgovarajuću temu za bivše igrače
                                http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
                                a na ovoj temi se diskutuje o potencijalnim igračima koji će biti deo tima u sledećoj sezoni. Ako uprava razmišlja o desetinama igrača forumaši mogu i nekoliko puta više od toga. Kako će igra izgledati pod palicom coach Al-a treba sačekati i videti, nije Radonjić izmislio košarku ili Jović pnr. Ima, hvala Bogu, još uvek dosta kvalitetnih igrača na tržištu koje možemo dovesti, a što se Karića tiče takođe savetujem strpljenje, tek je pomenut kao mogućnost.
                                Ok, neka Bogi ili neko drugi prebaci postove o Kuzmicu na tu temu.
                                Nadam se da neko nece naljutiti zbog novog off topica, zbog toga sto nisam nekoliko dana bio na forumu propustio sam da cestitam Bogiju rodjenje deteta. Pa ovom prilikom da pozelim srecnim roditeljima puno radosnih trenutaka sa novim clanom porodice. .
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X