Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džonson je očito odgovor na Lesora.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Chupa View Post
      Ako deo ljudi krene da ga asocira sa Zvezdom a ne sa kriminalnim postupkom
      Bolje da proba sa reinkarnacijom.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Dajte ljudi.. Cedevita i ostatak, imate ABA temu. Drugo, ova lična prepucavanja ako može bez toga.. Treće, majku mu čovek sa vama ne može par dana oduška da napravi odmah pičvajz nastane

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Dajte ljudi.. Cedevita i ostatak, imate ABA temu. Drugo, ova lična prepucavanja ako može bez toga.. Treće, majku mu čovek sa vama ne može par dana oduška da napravi odmah pičvajz nastane
          Daj ime pa cemo biti fini!

          Comment


          • Originally posted by vinetu View Post
            Covic je Radonjicu ponudio novi ugovor sa povecanjem plate i garancijom da plate nece kasniti vise od mjesec.
            Glavni razlog je bio zato on nije htjeo ispocetka da krece sa dosta novih igraca, Covic je rekao da ne moze da zadrzi nikoga za koga je dosla ponuda i tu se svaka prica zavrsava.
            Takav ziheraski potez skroz lici na Radonju.
            Mada sa druge strane ko moze da garantuje da ce sponzor da isplacuje novac po ugovorenoj dinamici? U Srbiji je malo neozbiljno traziti takvu garanciju od nekoga ko ne utice na takvu stvar, kao i dati je od istog.
            Last edited by mmajstor; 19-08-17, 00:31.

            Comment


            • Prošlog ponedeljka kad je održan prvi trening rečeno je da će za 10-15 dana doći najviše 3 igrača. Znači do utorka najkasnije plej mora da dođe, ako se držimo zakona
              Last edited by mikara92; 19-08-17, 00:50.

              Comment


              • Sve vise se mislim da je za Kuzmica odlican potez sto je otisao sada. On se bez pravog pleja i trenera koji insistira na spustanju lopte dole pretvara u stablo, a bilo ko da stigne bice drasticno slabiji asistent od Jovica. Bez Jovica, njegova statistika u evroligi je mizerna:

                CSKA 10 poena, 2 skoka, 8 index
                Bamberg 2 poena, 3 skoka, 2 index
                Real 4 poena, 4 skoka, 3 index
                Armani 15 poena, 7 skokova, 24 index
                Olimpijakos 8 poena, 8 skokova, 9 index
                Barselona 2 poena, 2 skoka, 1 index
                Uniks 5 poena, 2 skoka, 8 index
                Darusafaka 12 poena, 5 skokova, 14 index

                Sa Jovicem, redom indeksnih poena: 15, 17, 18, 15, 31, 10, 28, 17, 10, 24 .. od 20 meceva, samo na 3 je imao jednocifren indeks korisnosti. Uzeo je lep ugovor i ne mora da brine.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Sve vise se mislim da je za Kuzmica odlican potez sto je otisao sada. On se bez pravog pleja i trenera koji insistira na spustanju lopte dole pretvara u stablo, a bilo ko da stigne bice drasticno slabiji asistent od Jovica. Bez Jovica, njegova statistika u evroligi je mizerna
                  .
                  Tako je. Jovic je podigao vrednost i cenu svim centrima sa kojima je igrao. Bez njega oni su bili prilicno bezvredni.

                  Comment


                  • Jovic nije skorer vec pas igrac, pick and roll..Kad dodje skorer, on ce poene da nadomesti itd..

                    Kuzmic je realno drvo ali se islo na njega, tako igra DR I on je tu profitirao kao I svaki centar u CZ za vreme DR-a.. Da je na kecu I dvojci skoreri, retko ko bi tu nesto posebno uradio ...

                    Mozes biti Olajdzuvon ali dzaba ako nema akcija za tebe itd...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Dajte ljudi.. Cedevita i ostatak, imate ABA temu. Drugo, ova lična prepucavanja ako može bez toga.. Treće, majku mu čovek sa vama ne može par dana oduška da napravi odmah pičvajz nastane
                      Ne moz` mod ni k`o covek da se zapije - odma` se bodu medjusobno.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Džonson je očito odgovor na Lesora.
                          Mislim da se Džonson neće puno naigrati u reketu kad bude igrao protiv Lesora.

                          Comment


                          • Originally posted by mikara92 View Post
                            Prošlog ponedeljka kad je održan prvi trening rečeno je da će za 10-15 dana doći najviše 3 igrača. Znači do utorka najkasnije plej mora da dođe, ako se držimo zakona
                            Laganje ili izricanje poluistina uglavnom nije kaznjivo zakonom. Ili je neko bio pod zakletvom govoreci isto?

                            Comment


                            • Bilan i Babic nemaju klub izgleda.

                              Comment


                              • Originally posted by ajkisloba View Post
                                Bilan i Babic nemaju klub izgleda.
                                Babic ima problema sa kolenom kako sam ja cuo, a Bilan ce preko to je sigurno.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X