Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Sve vise se mislim da je za Kuzmica odlican potez sto je otisao sada. On se bez pravog pleja i trenera koji insistira na spustanju lopte dole pretvara u stablo, a bilo ko da stigne bice drasticno slabiji asistent od Jovica. Bez Jovica, njegova statistika u evroligi je mizerna:

    CSKA 10 poena, 2 skoka, 8 index
    Bamberg 2 poena, 3 skoka, 2 index
    Real 4 poena, 4 skoka, 3 index
    Armani 15 poena, 7 skokova, 24 index
    Olimpijakos 8 poena, 8 skokova, 9 index
    Barselona 2 poena, 2 skoka, 1 index
    Uniks 5 poena, 2 skoka, 8 index
    Darusafaka 12 poena, 5 skokova, 14 index

    Sa Jovicem, redom indeksnih poena: 15, 17, 18, 15, 31, 10, 28, 17, 10, 24 .. od 20 meceva, samo na 3 je imao jednocifren indeks korisnosti. Uzeo je lep ugovor i ne mora da brine.
    A sto bi nas pogotovo na ovoj temi zanimao Kuzmic i njegova statistika iz prosle szone?

    Comment


    • jordan mickey potpisao garantovani ugovor sa majamijem za 1.5 milion. jos ove godine greje klupu u nba sledece godine je nas!
      Last edited by NateHuffman; 19-08-17, 11:30.

      Comment


      • Ja mislim da ce biti neko iz trojca Pullen, Cooper i Munford.

        Comment


        • Na ovaj tim ja dizem obe ruke za DJ Coopera, najvise nam trebaju njegove igracke karakteristike, u odnosu na sve druge moguce opcije koje se pominju.

          Comment


          • Originally posted by vinetu View Post
            Ja mislim da ce biti neko iz trojca Pullen, Cooper i Munford.
            Који год више.
            САМО НЕКА ВЕЋ ДОЂЕ "

            Comment


            • Smorili već. . .

              Comment


              • Originally posted by 011 View Post
                Na ovaj tim ja dizem obe ruke za DJ Coopera, najvise nam trebaju njegove igracke karakteristike, u odnosu na sve druge moguce opcije koje se pominju.
                Obe ruke za Vilbekina

                Comment


                • bez obzira na sve po meni je pullen je najsigurnija varijanta. s njim znamo tacno sta dobijamo. dobijamo produkciju u napadu, jos jednog igraca sa poenima u rukama, a nije ih mnogo u ovoj ekipi. s druge strane, jednsotavno nije istina ni da je pullen operisan od asistencije i pnr-a. munford je nedovoljno iskusan i nenaviknut na evropu cooper se nije dokazao na najvisem nivou. izmedju njih trojce moj glas ide pullenu

                  Comment


                  • Uskoro se ukidaju koraci pri polasku u dribling, tako da sa te strane Amerima neće biti toliko teško da se adaptiraju. Ostaje im to da je u Evropi dosta gušće u reketu. Ali da, ja sam od svih pominjanih najviše za Pullena. Jedino ako ovo naši ne izbunare nekog ili uspeju da dogovore nekog za koga mislimo da nam je nedostupan finansijski.

                    Comment


                    • Originally posted by mikara92 View Post
                      Obe ruke za Vilbekina
                      Vilbekin slobodan?

                      Comment


                      • Munford je iz tog trojca najbolji igrac, decko je masinerija,.
                        Uklopio bi se bas kod nas, dobro vrti pnr ali je malo losiji u tom segmentu od DJ.
                        U ostalim da ne pricamo, DJ nije ni blizu igrackim kvalitetima Munforda koji je takodje mladji i radan momak dok DJ kako sam cuo malo problematican.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Vilbekin slobodan?
                          Nije. U martu produžio na još 2 sezone.

                          Comment


                          • Originally posted by Amon RA View Post
                            pa ne moras biti insajder, da bi neke stvari pravilno skontao..

                            ako te neko ne isplati za prvu godinu, pa ni za drugu, zasto bi iko normalan pristao da i treci put "popusi" pricu, e burazeru dacu ti vecu platu i od sad ce max kasniti mesec dana, svega mi..

                            missim, kapiras? ;)
                            Ovako kako je napisano, ispada da je KKCZ duzna DR-u jos od pre dve sezone.
                            Ono sto je u stvari korektno napisati je da su plate drasticno kasnile.
                            Da li je to OK? Nije. Da li je ocekivano? Jeste.
                            Da li ce KKCZ ostati Radonji duzna? Pretpostavljam da ne. Ja, isto kao i ti pokusavam da koristim logiku, ali moja je malo drugacija.
                            Da li je ovo sto Vinetu pise tacno, ne znam, ali znam da ako neko radi i zivi u Srbiji, vrlo dobro zna kakva je situacija i da je nerealno traziti plate na vreme.
                            Ispada da KKCZ ima pare, a da ih ne da igracima. Ako je DR trazio garantovane isplate na vreme (uz mala kasnjenja), onda je to od njega nerealno i moze se podvesti pod izgovor za neprihvatanje novog ugovora (ako mu je ponudjen)

                            Comment


                            • Covjek ne moze da shvati da su i u CSKA kasnile plate, znaci i u najbogatijim klubovima.
                              Logicno da ce kod nas kasniti kada glavni sponzor ne isplacuje nista, drzava ne pomaze kao Partizanu koji je placao po 800.000e igrace, hala u Aba ligi potpuno prazna.

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                Karic i ako dodje bice to da izvlaci pare iz Zvezde, ne obrnuto.

                                Mozda ce da dovede igraca za fiktivnih 2m, a da mu plati 1m, pa da stavi razliku u dzep.
                                Da li si stvarno ozbiljan i mislis da njemu to treba?
                                Pa njemu je budzet CZ smehotresna cifra.
                                Slazem se sa onim sto su novine prenele da je Cova rekao pre neki dan - BK ima vise para nego sto KKCZ treba.
                                Last edited by Grof; 19-08-17, 14:35.

                                Comment

                                Working...
                                X