Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Po cemu je Munford bolji???
    Da ne pricamo da nam na ovaj roster daleko vise lezi Cooper.
    Kao prvo, ima NBA iskustvo, što je za ovog misaona imenica, drugo igrač te građe kao DJ je minus 1 igrač u odbrani, treće DJ celu svoju karijeru igra drugorazredna takmičenja. Ali, kažem možemo i bolje od njih dvojice.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Za koje je novce igrao Jones kod Obradovica?
      Nesto ne verujem da bi pristao za manje od 300-350k.

      Vidim da ne moze za VTB klub potpisati ni EC,a u EL tesko da ce ga neko uzeti,bas bas.
      Ovo mi je potpuno neverovatno, ko može to da mu zabrani?
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Nije li i dj isto tako problematican kao pullen cak je inao i neke suspenzije na faksu. Drugo decko igra neka trecerazrena takmicenja a ove godine je vodio gravelin do visokog devetog mesta u borbi sa duloovim limozom. Gledao sam dosta francuze ove godine zbog par igraca koji mi se dopadaju, priznajem ne i coopera. O njemu se ovde prica kao da je teo, a u stvari je crni miljan pavkovic. Prevledao neke klipove i taj njegov pik je malo problematican. Ove godine nam mozda odgovara jer je lessort brzi od kuzmica ali kuzmic se bas ne bi naigrao pored njega. Za moj ukus mnogo visoko vrti pik, sajberise odakle stigne, upit o je da li ima i 180.

        Comment


        • Samo 180? Pa onda je bolje da uznemo Dziletovog Malcolma Armstrada...trenutno valjda igra u Turskoj.

          Comment


          • Taj je još živ?

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Ovo mi je potpuno neverovatno, ko može to da mu zabrani?
              Klauzula u ugovoru. Ako je preneto kako treba izlaz iz ugovora ima ali ne moze da potpise za ekipe koje igraju ista takmicenja kao Lokomotiva.
              This is the beginning of your day
              Life is more intricate than it seems
              Always be yourself along the way
              Living through the spirit of your dreams

              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Samo 180? Pa onda je bolje da uznemo Dziletovog Malcolma Armstrada...trenutno valjda igra u Turskoj.
                Ma ne, bolje Tepića, taman će ostati kinte za još dva igrača.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Cooper nema 180 nego 183

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    Nije li i dj isto tako problematican kao pullen cak je inao i neke suspenzije na faksu. Drugo decko igra neka trecerazrena takmicenja a ove godine je vodio gravelin do visokog devetog mesta u borbi sa duloovim limozom. Gledao sam dosta francuze ove godine zbog par igraca koji mi se dopadaju, priznajem ne i coopera. O njemu se ovde prica kao da je teo, a u stvari je crni miljan pavkovic. Prevledao neke klipove i taj njegov pik je malo problematican. Ove godine nam mozda odgovara jer je lessort brzi od kuzmica ali kuzmic se bas ne bi naigrao pored njega. Za moj ukus mnogo visoko vrti pik, sajberise odakle stigne, upit o je da li ima i 180.
                    On je bio u Oretezu prethodne sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Knipex® View Post
                      Klauzula u ugovoru. Ako je preneto kako treba izlaz iz ugovora ima ali ne moze da potpise za ekipe koje igraju ista takmicenja kao Lokomotiva.
                      To nije moguće, čak ni FIBA nema takva ovlašćenja. Odakle ta informacija, ko je izvor?
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        To nije moguće, čak ni FIBA nema takva ovlašćenja. Odakle ta informacija, ko je izvor?
                        Source: Kevin Jones informed Kuban that he is opting-out to become a free-agent, but can't sign in EuroCup or VTB League.

                        David Pick

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Source: Kevin Jones informed Kuban that he is opting-out to become a free-agent, but can't sign in EuroCup or VTB League.

                          David Pick
                          hvala, sad mi je sve jasno
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Tesla/24 View Post
                            Cooper nema 180 nego 183
                            Kad se popne na prstice...

                            @jimi

                            Moja greska. Svejedno i to sto ne presao u dankirk govori o kvalitetu.
                            Last edited by NateHuffman; 15-08-17, 10:32.

                            Comment


                            • Video sam i ja negde da je 183.Kosarkasi se mere u patikama tako da je dosta undersize.
                              Pavkovic za bogate .

                              Comment


                              • Definitivno bi nam na ovaj roster vise legao DJ nego Munford. Ne verujem da nasi mogu da izmisle neko resenje koje nije pominjano na forumu, jedino neki igrac sa koledza ali to je veliki rizik za mesto prvog pleja.

                                Comment

                                Working...
                                X