Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šukurac više i ovo stay tuned, ovo spavati a Ristović ako hoće da radi treću neka slobodno tipka u crne sate, posle ovog danas neće imati ničiju podršku u ložioni.

    Comment


    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
      U praksi nisu dve osobe, u psihološkom terminu, apsolutno.

      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • Clash kume ipak ti ovo recni
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Svaka cast ekipi, 100 stranica za dva dana, a jos cekamo pleja...odlican tempo i prolazna vremena!

          Comment


          • Vec mi je sexy petorka Radicevic - Feldin - Dobric - Janković - Lesort.
            Pravi spoj iskustva i mladosti, tu su Keselj, Milko i Laza iskusnjare. Videćemo jos plej kakav ce da bude, Radicevic je igrao jaku ligu..
            Recimo jedan Strelnieks bi legao samo tako da ne ode u Oli, ili Kalnietis isto nije losa varijanta, ako necemo macke u dzaku. Kazem i da rizikujemo tu, Radicevic je daleko od pocetnika nekog.

            Comment


            • Srecna nam 100ta stranica..

              Elem, preuzeto sa jednog drugog foruma od forumasa koga jako cenim.

              O Lesortu

              On ima prostora za napredak u apsolutno svakom aspektu igre, ne samo u napadu. Ono sto sam video je da je krajem sezone vec poceo da ubacuje u ofanzivni repertoar neke poteze na niskom postu, sto cak i izgleda vrlo lepo. Ocigledno je da dosta radi na radu nogu i finisiranju blizu kosa. Malo up and under, malo levi poluhorog preko desnog ramena, ma malo ledjni pivot i onda poluhorog desnom itd itd. Naravno, iz razloga sto je undersized nece moci da radi to protiv bas svih igraca, ali fala Bogu Evropa je prepuna laganih atletskih centara koje moze da zida. Na letnjoj nije mnogo igrao jer je imao nekih administrativnih problema, ali sam video da je nabacio sutic sa poludistance sto je takodje fantastican znak. Ne izgleda preterano lepo za oko, ali cak nije ni toliko lose. Mislim da ima i neki kratak klip sa njegovim SL hajlajtsima. Vec sam pisao na cemu ja mislim da mora mnogo da radi, a to je egzekucija iz kratkog roll-a. I generalno donosenje odluka kada se nadje u takvim nekim situacijama, recimo i u udvajanju isto. Stvar koja se meni najvise dopada je da je sve bolje poceo da kapira i da cita igru, jos fali egzekucija.


              Elem, ono sto instant donosi je fantasticna pick&roll meta (finisirao prosle sezone mislim oko 65% na obrucu), katovanje i finisiranje (ne libi se kontakta pa cesto ide na liniju penala, ima mislim ta stavka i na klipu), poeni iz ofanzivnih skokova i to neko post prisustvo na kojem ce jos da radi. Jeste undersized, ali je bre jak kao bik, kad se pozicionira u srce reketa ne mozes da ga pomeris.

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                Clash kume ipak ti ovo recni

                Comment


                • Srecna 100. strana svima koji slave, pa i meni

                  Comment


                  • Lessort je preko Miska Raznatovica dosao. I Misko je ubjedjivao Covica da ga uzme.

                    Comment


                    • http://www.youtube.com/watch?v=1P6UdMzTr40
                      Samo da ne provladaju ove osobine kod njega.
                      Last edited by Bobinator BM13; 08-08-17, 23:21.

                      Comment


                      • Pa ako se napad oslanja na njegovu kreaciju i sut to je problem ekipe/trenera a ne njega kao igraca.

                        Comment


                        • Originally posted by Genije10 View Post
                          Lessort je preko Miska Raznatovica dosao. I Misko je ubjedjivao Covica da ga uzme.
                          Znaci ipak je dosao.

                          Comment


                          • Originally posted by Genije10 View Post
                            Lessort je preko Miska Raznatovica dosao. I Misko je ubjedjivao Covica da ga uzme.
                            To je onda super
                            Misko ubedio Covica.
                            Alimpijevica ko jebe.
                            Opasno se Covic osilio.

                            Comment


                            • Morate biti malo popustljiviji i tolerantniji. Radi se o decku od nepunih 22. godine, i ove mane koje se navode su svakako sasvim normalne za njegove godine. Po nekim predikcijama, u njegovom uzrastu je medju cak 5 mladih centara u Evropi, i njegov potpis ne predstavlja samo instant kvalitet, vec zalog za buducnost i mogucnost zarade. Imate gore, okacio sam malo bolju sliku od ljudi cije se misljenje ceni cak i klubu, dakle nije bilo ko.

                              Godinama prizivate micke zveri, pipace vrhova tabli, ona dodje i odjednom nezadovoljstvo.. Dajte malo ozbiljnosti. Za odnos cena-kvaliet Mathias je ubedljivo nesto najbolje sto smo mogli na trzistu naci, budite sigurni.

                              Comment


                              • Ono sto ja znam za Lessorta, problem je bila samo minutaza. Da li Zvezda moze da mu pruzi adekvatnu ulogu. Izgleda da se to dogovorilo. Time ce Zvezda novac prebaciti na pleja i cetvorku. Gdje ce vjerovatno doci kvalitetan i skuplji plej. Sto je ispravno jer to je najbitniji dio tima.
                                Meni se zelja ispunila za poziciju 5

                                Comment

                                Working...
                                X