Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caruso je pod ugovorom. Two-way sa Lejkersima.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ih Wilbekin bi bio super ali koja kinta njega dovodi je znak pitanja
      On bi nam legao vrhunski. Imas li predstavu koliki je taj znak pitanja i da li nam je dostupan. Mozda neko ima info dal je i on u onoj listi igraca koji nam se nude.

      Comment


      • Tu neko mora otpasti sem lonza imajy ennisa koji igra za minimalac, webber i caruso na two-way. Koliko sam citao i v.j.beachama su potpisali na two-way a samo dvojca mogu da udju u sezonu na two-way. Btw. Two-way je 300 000 max pod uslovom da odigraju nesto i u nba

        Comment


        • Wilbekin!? Pa covjek ima usmeni dogovor sa Obradovicem, a plata okvirna 1.4m bez premija.

          Comment


          • Originally posted by Genije10 View Post
            Wilbekin!? Pa covjek ima usmeni dogovor sa Obradovicem, a plata okvirna 1.4m bez premija.
            Sa Vonamejkerom.

            Comment


            • Wilbekin je vrhunska igračina, ali ni sa čim ne odudara od Pullena. Čak je Pullen veći "razigravač" od njega, a jeftiniji je neuporedivo.

              Comment


              • Originally posted by Clash View Post
                Sa Vonamejkerom.
                Da, pardon. Redovno ih mijesam.
                Ali citam na prethodnoj strani. Pulen, Ivanovic. Dzaba cigani imaju top EL klub, kosarku naucit nece nikad.

                Comment


                • Je l Volters slobodan?

                  Comment


                  • Originally posted by Genije10 View Post
                    Da, pardon. Redovno ih mijesam.
                    Ali citam na prethodnoj strani. Pulen, Ivanovic. Dzaba cigani imaju top EL klub, kosarku naucit nece nikad.
                    Da smo prosle godine imali pullena mozda bi stvarno bili top EL klub i igrali top8

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Ma ne bre, znam secam ga se ja iz Fluenrabrade.. Gledao sam i neke utakmice, znam da moze on to. To je cisto bila neka moja opaska, vise i kroz salu..

                      Dobro, znaci ono sto sam uspeo iskopati. Dostupno, koliko-toliko kvalitetno a evropsko trenutno na trzistu je: D.J Cooper, Pullen, Munford, Kalnietis, Draper, Renfroe

                      Moze ova spisak da se dopunjuje ako se neki doseti.. Da suzavamo izbor
                      Od ovog izbora po meni Munford i D.J Cooper se izdvajaju kao bolja resenja, Pullen je sada upitan dolaskom Lesorta, Kalnietis je interesantan ima dosta iskustva samo je pitanje koliko kosta i kako bi motivisan bio, za Drapera i Renfroa nisam mislim da nisu igraci za ovaj nas tim.

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        Tu neko mora otpasti sem lonza imajy ennisa koji igra za minimalac, webber i caruso na two-way. Koliko sam citao i v.j.beachama su potpisali na two-way a samo dvojca mogu da udju u sezonu na two-way. Btw. Two-way je 300 000 max pod uslovom da odigraju nesto i u nba
                        Kasno je da se plej ceka kad krenu da otpadaju, to je kraj kampa negde oktobar. Sto se tice pleja ja nisam pametan, glasam za te neke D-League All-Starove tipa Cook i Munford. U Evropi stvarno nije nista ostalo pristojno.

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          Da smo prosle godine imali pullena mozda bi stvarno bili top EL klub i igrali top8
                          Ne bi smo. Jer bi Pulen bio eliminisan do Nove Godine poznajuci Radonjica.
                          Nije kosarka menadzer. Pa gledas sut igracu, ptodor, finisiranje na obrucu itd.. Postoje i drugi faktori ukljuceni u sve to.

                          Ali da se zanemari to. Pulen trazi 500 za sezonu i to 500posle obaranja cijene sa 600k. Covicu dq se spustio na 400odmah bi ga potpisao, jer ga on gotivi.
                          Pulen ne moze na ovaj roster. On je igrac za drugu petorku jakog EL kluba, gdje ce da odrzava tempo igre.

                          Covicu nije niko kriv sto je cekao da uzme prvog pleja poslednjeg, pa se opcije smanjile.
                          Iz druge ruke znam da je Micic imao dogovor sa Zvezdom. Medjutim sudbina kluba je bila neizvjesna i dalje je, ako mene pitate. Pa je Micic prihvatio tada dobru ponudu Zalgirisa.
                          Da nije bilo onih turbulencija, da je Zvezda dobila obecani novac Micic bi sada bio prvi plej, Kuzmic na centru i Dejan na klupi

                          Comment


                          • Kako možemo tražiti pass-first pleja i odbijati Pullena zato što to nije, a onda predlagati Wilbekina?

                            Ali nekoliko baš super imena ima u vašim postovima, svakako ste mi umokrili maštu sada.
                            Je l' Zisis ima ugovr negdje?

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Kako možemo tražiti pass-first pleja i odbijati Pullena zato što to nije, a onda predlagati Wilbekina?[emoji23]

                              Ali nekoliko baš super imena ima u vašim postovima, svakako ste mi umokrili maštu sada.
                              Je l' Zisis ima ugovr negdje?
                              Jesi gledao Wilbekina na Floridi?

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Koga god da je ostavio poslednjeg moglo bi se tako reći... I da je PG i da je C. Micića sreća da smo izbegli, nije jeftin, a to što je igrao u Turskoj ništa ne mora da znači. Igrati pod pritiskom u Zvezdi je druga dimenzija.

                                Comment

                                Working...
                                X